Dedektör almam lazım yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
garrett ace 250 kullandım bende beğenmedim.

Helios

Member
Kardeşim pulse cihaz ayrım yok çok kas yaptırır ayrıca 1 metreden fazla kazmak macera hadi en fazla mezar olsun 1.5 metre çubuk ile nokta koyacaksın dedektör ile metal tespiti çubuk ile nokta koyduğunda dedektör derine iniyor çünkü tek noktada odaklanıyorsun yani üstünden geçerken hızlı geçebiliyorsun bence vlf derim
Minelab gpx serılerı ses tonlamaları ile ayrım yapar.Valla kardesim ne önerirseniz önerin arkadasa. 1 tl'yi 60-70 cmden görüyor dedin ya
Bir daha bu konuya yorum yapmayacağım.hadi selametle

furkan6560

Member
Minelab gpx serılerı ses tonlamaları ile ayrım yapar.Valla kardesim ne önerirseniz önerin arkadasa. 1 tl'yi 60-70 cmden görüyor dedin ya
Bir daha bu konuya yorum yapmayacağım.hadi selametle
Güzel ustam benim dediğim ölçü kendi test alanımızda sende bilirsiniz arazide cihaz bu ölçüde üstünden geçer göremez ama test alanında orada metal olduğunu bildiğin için be üstüne tuttuğun için görebiliyor ama arazidede 40-50 cm lerden 1tl büyüklüğündeki parayı alıyor bunlara birebir şahidim benim çıkar menfatim yok isteyen istediği cihazı alsın ayrıca benimde almayı düşündüğüm bir cihaz minelapa gelince tektekte hiç bir cihaz eline su dökemez ama malum bütçe meselesi kalın sağlıcakla

sğlm

Aktif Üye
vanquish 540 pro-pack
bu cihazi kullanan var mı , nasildir fiyat 6 Bin

aslanbey

Bilgili Üye
50 cm kadar çekebilen dedektör lazım , kulanan var mı markası modeli yazabilir mi , kaldırılmak istemiyorum param çöpe gitmesin , tavsiye üzere almak istiyorum
Bende var kardeş garret2500gti dedektör yurt dışından geldi fazlasıyla işini görür 3 başlık var biriside kartal başlık

kertenkele

Editör
50 cm kadar çekebilen dedektör lazım , kulanan var mı markası modeli yazabilir mi , kaldırılmak istemiyorum param çöpe gitmesin , tavsiye üzere almak istiyorum
Garret at pro ve garret2500 gti mükemmel cihazlar bende at pro var küpü 1.50 den görür ama ayrım olmaz bu cihazlarda ayrım var demiri elersin istediğin metali elersin ama tecrüben yoksa arazide biraz idman yapacaksın tek parayı 50 cm den yakalar bu iki cihaz ikisininde özellikleri aynı tavsiye
ederim

yorgunum

Aktif Üye
Valla cihazdan anlamam kullanmayıda bilmem çıbıkdan anlarım ama zalım boşluk bulurum ismini vermeyeyim burdan arkadaşın biri ile bi kaç yere baktırdım rica minnet garret2500gti makina çok hoşuma gitti tavsiye ederim

sğlm

Aktif Üye
Valla cihazdan anlamam kullanmayıda bilmem çıbıkdan anlarım ama zalım boşluk bulurum ismini vermeyeyim burdan arkadaşın biri ile bi kaç yere baktırdım rica minnet garret2500gti makina çok hoşuma gitti tavsiye ederim
Neyde kaç cm de ne çekti , kayada ve toprakta kaç cm çeker

sğlm

Aktif Üye
Garret at pro ve garret2500 gti mükemmel cihazlar bende at pro var küpü 1.50 den görür ama ayrım olmaz bu cihazlarda ayrım var demiri elersin istediğin metali elersin ama tecrüben yoksa arazide biraz idman yapacaksın tek parayı 50 cm den yakalar bu iki cihaz ikisininde özellikleri aynı tavsiye
ederim
Garret at pro fiyat 7 bin
Garret gri 2500 fiyat 13 bin aynı özelik nasil oluyor yani , sizce hangisi alayım ,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...