Dedektör arıyorum

geomekatron

Yeni Üye
Bence kendini ispatlamış ve eski olan firmalardan şaşmayın . Çünkü arge süreci uzun ve her çıkan üründe bir önceki hatalar giderilmek suretiyle üretim yapıldıgından eski firmaların ürünlerini düzeltme oranları çok daha yüksektir.

Saygılar.

svs

Engellendi
TÜRKİYE standartlarında en kaliteli tek para alan cihaz adventis 2 ve gmax tır. yeterki bilinçli kullan . 8 adet pil takılıyor pili bim den al yaklasık 10 gün gidiyor . adventis 2 bana 1 metre 20 cm kazdırdı . 1 metre 20 cm den kapı kulbu kapı zili mandal vs malzemeler çıkarttım . tek para da da mükemmel sonuç adventis 2 dir. yabana atılmayacak bir makina.

Ordinaryüs

Member
Delta Pulse 3S Nano kullanıyorum.
deniz_efe

Abi Nasılsın görüşmeyeli_? Delta pulse s3 Vardı sende, benmi yanlış hatırlıyorum. Yoksa Nanoya geçiş mi yaptın?

bilgisayarda zoom meselesi sen photoshpda açman gereken bir resmi paint yada corel de açarsan elbette bozar bu yazılım ile alakalı bir durumdur istediğin kadar büyült işlem yap orijinal boyutunda ve çözünürlükte kalır bozulmaz
sercan33

zoom olayı dediğin gibi değil, resim resimdir,program fark etmez. Zoom yapmaya çalışırsan patlar. Şöyle ki; Mevcut resmi ölçüleri ile oynayıp daha büyük bir çıktı almaya kalkarsan o resim patlar! Bunu yapabilecek bir program yeryüzünde yok. Düzeltmek istedim.

Elektronik aletlere modifiye yapılırmı,evet mesela bilgisayarlara. Hız aşırtma yapıyoruz. 3.8Ghz. Den 4.8Ghz Çıkabiliyoruz.

alemdar52

Kardeş benim nacizane düşüncem şu şekilde; 1_ Delta pulse s3+Golden sense. 2_ Minelab 5000 Acelem yok. 1 sene daha beklerim, adam gibi makine alır,keyfini sürerim.

S

sercan33

Misafir
deniz_efe

Abi Nasılsın görüşmeyeli_? Delta pulse s3 Vardı sende, benmi yanlış hatırlıyorum. Yoksa Nanoya geçiş mi yaptın?

sercan33

zoom olayı dediğin gibi değil, resim resimdir,program fark etmez. Zoom yapmaya çalışırsan patlar. Şöyle ki; Mevcut resmi ölçüleri ile oynayıp daha büyük bir çıktı almaya kalkarsan o resim patlar! Bunu yapabilecek bir program yeryüzünde yok. Düzeltmek istedim.

Elektronik aletlere modifiye yapılırmı,evet mesela bilgisayarlara. Hız aşırtma yapıyoruz. 3.8Ghz. Den 4.8Ghz Çıkabiliyoruz.

alemdar52

Kardeş benim nacizane düşüncem şu şekilde; 1_ Delta pulse s3+Golden sense. 2_ Minelab 5000 Acelem yok. 1 sene daha beklerim, adam gibi makine alır,keyfini sürerim.
Yazdigimi yanlis anlamissin kardes cikti almaktan bahsetmiyorum islem.yapmaktan bahsediyorum

Ordinaryüs

Member
Yazdigimi yanlis anlamissin kardes cikti almaktan bahsetmiyorum islem.yapmaktan bahsediyorum
Valla kardeşim, zoom olayında pixel patlıyor. Salaklaşıyor görüntü. Bunu söylemeye çalıştım.

Cihaz modifiyesi için, Belirtim zaten olabilirliği için tecrübe gerektiğini.

Ordinaryüs

Member
Eyvallah paşam , sağ ol , Allah razı olsun ...
Sen nasılsın görüşmeyeli ?

Evet 3S'i Nano'yla takas ettim, üste bir miktar nakit verdim.
Cümlemizden abi, Hamd olsun Rabbime.
İş güç işte.
Hayırlı olsun cihazın abi, ALLAH bol bol kısmet versin.
Hüseyin bey ile taa o zaman görüşüp bilgi almıştım. Şimdi Nano ve s4 üzerinde çalışmalar yapıyormuş. Onlarıda yakından inceliyorum. Kafamda iki kombinasyon var. Alırken yine sizlere danışıp,istişare yapıcam.

S

sercan33

Misafir
Valla kardeşim, zoom olayında pixel patlıyor. Salaklaşıyor görüntü. Bunu söylemeye çalıştım.

Cihaz modifiyesi için, Belirtim zaten olabilirliği için tecrübe gerektiğini.
Aynen piksel patlar ornegin ihtiyacindan fazla büyütür derinligide arttirmassan bozuldukca bozulur ben cs5 ile x6 kullaniyorum bildigim icin ihtiyacim neyse ona uygun sistemle.hareket ediyorum
Cihaz konusu dedigin tecrube gerektriyor teknolojiyi takip.etmek gerekiyor

Ordinaryüs

Member
Aynen piksel patlar ornegin ihtiyacindan fazla büyütür derinligide arttirmassan bozuldukca bozulur ben cs5 ile x6 kullaniyorum bildigim icin ihtiyacim neyse ona uygun sistemle.hareket ediyorum
Cihaz konusu dedigin tecrube gerektriyor teknolojiyi takip.etmek gerekiyor
Meslek nedir dostum. Corel ve Psd kullandığına göre ayni kulvardayız.

S

sercan33

Misafir
Meslek nedir dostum. Corel ve Psd kullandığına göre ayni kulvardayız.
bilişim ve iletişim teknolojiler mcse ccna ve ccnp eğitmeniyim dostum ileri teknoloji şirketlerde proje danışmalını ve manger lık yapıyorum corel psd i 3d çizimlerde derinlik artırma ve flu işlemleri için kullanıyorum
senin meslek nedir dostum

Ordinaryüs

Member
bilişim ve iletişim teknolojiler mcse ccna ve ccnp eğitmeniyim dostum ileri teknoloji şirketlerde proje danışmalını ve manger lık yapıyorum corel psd i 3d çizimlerde derinlik artırma ve flu işlemleri için kullanıyorum
senin meslek nedir dostum
3d Mimari Animatörüm dostum. Gerçi animasyon yapmıyorum bu aralar. 3d mimari görselleştirme uzmanıyım. 3dmax.