Dedektör şeçimi (tartişalim)

Lowarez

Yeni Üye
tüm vlf lerde derinlik hemen hemen aynıdır en fazla tek para için 35-45 cm gibi alır minereli tuglayı kesinlikle görmez sıkıntı mermi çekirdeklerinde degerli verir sanırım diger makinalarda degerli verir çünki degerli dışı çelik kaplama içi kurşun mermiyi ayıracak makina oldugunu sanmıyorum her makina kullanan için güzeldir ses olayına alıştınızmı boşa kazmazsınız tercih sizin diger markaları kullanan arkadaşlarda yazarsa olay daha netleşir
Yorumların için teşekkürler ustam ilk dedektörüm farmet x2 oda değerli veriyordu derinlik hemen hemen aynı dediğin gibi yorumlardan yola çıkarak benim için ace400i ideal gibi görünüyor fiyatına göre beklentilerimi karşılıyacak gibi diğer kullanıcı arkadaşlarda yazarsa güzel olucak.

R

remuss

Misafir
yine dicem yerine göre değişir
yinemi diceksiniz :)
gmaxx2 diyorum kullanıyorum

SLayer

Bilgili Üye
Gmax güzel derinliği az su gurubun içinde farmetı ilk sıraya koyarım türk malı diye hep uzak durdum ama aldığımda iyi ki almışım diyorum

SLayer

Bilgili Üye
Yorumların için teşekkürler ustam ilk dedektörüm farmet x2 oda değerli veriyordu derinlik hemen hemen aynı dediğin gibi yorumlardan yola çıkarak benim için ace400i ideal gibi görünüyor fiyatına göre beklentilerimi karşılıyacak gibi diğer kullanıcı arkadaşlarda yazarsa güzel olucak.
Farmetti atıp başka dedektör almak çıtayı yükselmez benim görüşüm bu yönde saygılar

iskenderking

Member
ortalama fiyatlar nedir marka bazında bu sayılan dedektörlerin acaba

Lowarez

Yeni Üye
Farmeti severdim lakin bu başka dedektör kullanmadan söylenemez kullanıp görüceğiz yerli dedektörleri sevmek isterdim ama şansımı Garrett den yana kullanacam galiba farkı görüp burada herkezle paylaşmak isterim saygılar

Güllübahçe

Aktif Üye
Aslında bu işin kökten çözümü garret atx... sadece bütçeyi ikiye katlanacaksın vlf lerle para toplamaktansa derinlere iner pulse dedektörüm var dersin. Hem yılbaşı indirimi yapan firmalar var yüzde 40 indirimden bahsediliyor 8 bine bile alsan bence en doğru kararı vermiş olursunuz

iskenderking

Member
peki pulse ile tek tek işi olurmu malum dnk gelirse tek bir parca vs nasıl durum hiç kullanmadım cihaz
Aslında bu işin kökten çözümü garret atx... sadece bütçeyi ikiye katlanacaksın vlf lerle para toplamaktansa derinlere iner pulse dedektörüm var dersin. Hem yılbaşı indirimi yapan firmalar var yüzde 40 indirimden bahsediliyor 8 bine bile alsan bence en doğru kararı vermiş olursunuz