Dedektör şeçimi (tartişalim)

Güllübahçe

Aktif Üye
peki pulse ile tek tek işi olurmu malum dnk gelirse tek bir parca vs nasıl durum hiç kullanmadım cihaz
Olmazmı hiç dd başlığı var paradan daha küçük parçaları bile alırsın. Derin işini burda herkes bilir pi sisteme girdimi metal ayırma gücü direk azalır o zaman kurşuna altın sinyali verebilir. bi bu değil tüm derin arama makineleri aynıdır sonra deme yaw altın diyor kurşun çıkıyor diye. Zaten dedektörün özelliklerinde yazar pi sistemli aramada metal ayırma özelliği sınırlıdır der.

Cani bebe06

Bilgili Üye
arkadaşlarda var gmax Tam bi yer altı canavarı.desem yeridir.sarıyada gümüşede iyi bnce ;)

SLayer

Bilgili Üye
Lowarez elbette görmek deneme yapmadan olmaz üstat ama idda ediyorum herturlu farmeti sollayamaz hiç biri sollayamaz derken diğerleri kalitesiz anlamında demiyorum amatek tekte sizde biliyonuzki 1 cm bile çok önemli yıllardır gmax kullandım stabil güzel cihaz eksisi derine inmez öyle garret ı bilmiyorum ama gördüm oda derine inmez bir iki karış hepside farmet bunlardan Bir gömlek üstün denedim ve gordum

SLayer

Bilgili Üye
arkadaşlarda var gmax Tam bi yer altı canavarı.desem yeridir.sarıyada gümüşede iyi bnce ;)
At nalina ne diyor bu cihaz üstat ben kullandım degerliye çok yakın bi ses veriyor farmetle sildim attım arazide baya oyalıyor at nallari :16: gumuste diyecek yok cihaza ama derinlik ahım şahım değil

Lowarez

Yeni Üye
Lowarez elbette görmek deneme yapmadan olmaz üstat ama idda ediyorum herturlu farmeti sollayamaz hiç biri sollayamaz derken diğerleri kalitesiz anlamında demiyorum amatek tekte sizde biliyonuzki 1 cm bile çok önemli yıllardır gmax kullandım stabil güzel cihaz eksisi derine inmez öyle garret ı bilmiyorum ama gördüm oda derine inmez bir iki karış hepside farmet bunlardan Bir gömlek üstün denedim ve gordum
Farmeti severim usta x2 ile 120 den çinko tabak çıkardım Garrett görürmüydü bilmem ama denemek görmek lazım senin demek istediğini anladım x2 den sonra daha iyi bir cihaz alman lazım en azından minelap 4500 mesela sen in demek istediğin bu ama dedektörde mevki yer e göre de dedektör seçmeliyiz benim bulunduğum mevki minelabı kaldırmıyor buluntu olsa dahi en fazla 50 cm cıvarında dır tahmınımce bu sebepten ayrıma ağırlık vermem lazım ve tercihımı bu sefer Garrett den yana kullanmak istedim saygılar

SLayer

Bilgili Üye
Farmeti severim usta x2 ile 120 den çinko tabak çıkardım Garrett görürmüydü bilmem ama denemek görmek lazım senin demek istediğini anladım x2 den sonra daha iyi bir cihaz alman lazım en azından minelap 4500 mesela sen in demek istediğin bu ama dedektörde mevki yer e göre de dedektör seçmeliyiz benim bulunduğum mevki minelabı kaldırmıyor buluntu olsa dahi en fazla 50 cm cıvarında dır tahmınımce bu sebepten ayrıma ağırlık vermem lazım ve tercihımı bu sefer Garrett den yana kullanmak istedim saygılar
Eyvallah kardeş açıklayıcı olmuş yorumunuz bence 50 cmden garret zor alır öyle tahmin ediyorum sadece tahmin benimki garret ı çok ovuyorlar ama herkes derinlikte fazla inmedigini kullanıcılar diyor ayrımı güzel oda zaten derin inmedigi için neyse üstat bol şanslar sizlere Allah a emanet olun

Lowarez

Yeni Üye
Eyvallah kardeş açıklayıcı olmuş yorumunuz bence 50 cmden garret zor alır öyle tahmin ediyorum sadece tahmin benimki garret ı çok ovuyorlar ama herkes derinlikte fazla inmedigini kullanıcılar diyor ayrımı güzel oda zaten derin inmedigi için neyse üstat bol şanslar sizlere Allah a emanet olun
Teşekkürler sizede bol şans ustam

Lowarez

Yeni Üye
Garrett ace 400i--garrett at pro--nokta fors core bu 3 cihaz arasındaki farklar nelerdir fiyatlarına göre 400i ile aralarında çok fark varmı acaba derinlik farkı kaç olur

SLayer

Bilgili Üye
400ı olan daha iyi diye biliyorum bi ara niyetim oydu

scanner

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, yeni bir firma var cihazları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. kullanan arkadaşlar varsa bilgi versinler. Power pulse dedektör firması. adresi şu:
<a href="http://www.altindedektor.net/" alt="dedektör" title="dedektör">Dedektör</a>

SAMSUN52

Yeni Üye
orada en doğrusu minelap olurdu ama o modeliyle değil, ayrıca lorenz olmasıda gerekirdi.
GARRET MAKRO,FİSSER dedikleriniz güzel spor yaptırır.Tecrübe ve düşüncem bunlar.