Define ararken cinlerden nasıl kurtulabiliriz

SLayer

Bilgili Üye
Arkadaşlar bunlar benim makinami bile bozdular bi ara hic bir şekil çalışmadı makina yer belli noktası belli ama alamıyoruz bu işte uzman arkadaşların yorumuna ihtiyaçim var

Balkır

Member
Abdestinizi alın, dilinizden duayı eksik etmeyin ve çalışmaya devam edin. Allah'a sığınırsanız bir sıkıntı yaşanmaz diye düşünüyorum.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bu konuda ilim sahibi ustalarimiz Allah in izniyle size yardimci olacagina eminim

Hayyam

Yeni Üye
Işiniz çok zor papaz lazım size

Dur bir tahmin edeyim
Siz bunu araştırırken size
Kan dökülmesi lazım yok bakire kız
Yok keçi bir kaç şey daha sayacam
Timur gelip yine uyarı mesajı yollicak diye yazmıyorum :)
E yer arastormadiysanizda karşınıza çıkacak seçenekler bunlar ama bunların hepsi hurafe papaz iyi bir papaz işinizi görür katolik olmicak

Ben size hangi mezhepten olduğunu yazacam Ozel den
Onuda bulmanız biraz güç olacak sanırım

vaho_ccc

Yeni Üye
Güzel kardeşim merhabalar.Allah işini rast getirsin.Kısaca değinmek gerekirse ilk evvela korkmamanı ve seri kanlı olmanı tavsiye ederim. korku ve panik halinde, olmayan şeyler de maalesef varmış gibi görünüp o şekilde düşünmeye iter insanı.
Araziye giderken arabana besmele ile bin. Çalışacağın yere geldiğin vakit yine besmele ile arabadan in ve sırasıyla Fatiha, üçer adet İhlas,felak,nas ve de ayetel kürsi dualarını oku.Çalışırken euzubesmeleyi ve Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm duasını dilinden düşürme. Ve herşeyden mühimi tüm bunları yaparken ''inancına teslim ol''. kolaylıklar dilerim.

codex

Aktif Üye
Mekana gitmeden once ekipteki herkes ayetel kursi ve tahassun duasi ile kendini korumaya alsin. Basinizda biriside devamli olarak ayetel kursi okusun. Allah in izni ile hicbiri size zarar veremez. Sonuca ulasirsaniz buldugunuzdan 2-3 parca tam cikan yere koyup uzerini kapatin. Sonradan size musallat olmazlar.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Abdestli olmak,belli duaları okumak,Allah a sığındım demek tabii ki olması gereken şeyler,ve birçok faydası var.Ama bir yanlışı düzeltmek istiyorum.Forumda biri cinlerden nasıl korunacağını sorduğunda herkes aynı basmakalıp şeyleri söylüyor.Kusura bakmayın ama bulunduğu yer tılsımlıysa,birkaç dua okumakla olmuyor bu işler.Eğer öyle olsaydı,bu zamana kadar çözülmemiş define kalmazdı.Hocaların bile gidip yamularak döndüğü yerler var.Ben cin tılsım işlerinin hiç hafife alınmayacak,çok ağır sonuçları olan işler olduğunu biliyorum.

Genel olarak söylüyorum.Sözüm meclisten dışarı.Arkadaşın biri geldi buraya dedi ki böyle böyle cin tılsım durumu var ne yapayım? Bizde dedik ki korkma,şu şu duaları oku,içini ferah tut.Peki bu arkadaş bu söylenenlere güvenip çalışma bölgesinde etki altında kalırsa,musallat yerse,başına birşey gelirse burada kendisine telkinde bulunanlar vebal altında kalmaz mı?

Bu tür hassas konularda konuşurken daha dikkatli olunmalı diye düşünüyorum.

SLayer

Bilgili Üye
Abdestli olmak,belli duaları okumak,Allah a sığındım demek tabii ki olması gereken şeyler,ve birçok faydası var.Ama bir yanlışı düzeltmek istiyorum.Forumda biri cinlerden nasıl korunacağını sorduğunda herkes aynı basmakalıp şeyleri söylüyor.Kusura bakmayın ama bulunduğu yer tılsımlıysa,birkaç dua okumakla olmuyor bu işler.Eğer öyle olsaydı,bu zamana kadar çözülmemiş define kalmazdı.Hocaların bile gidip yamularak döndüğü yerler var.Ben cin tılsım işlerinin hiç hafife alınmayacak,çok ağır sonuçları olan işler olduğunu biliyorum.

Genel olarak söylüyorum.Sözüm meclisten dışarı.Arkadaşın biri geldi buraya dedi ki böyle böyle cin tılsım durumu var ne yapayım? Bizde dedik ki korkma,şu şu duaları oku,içini ferah tut.Peki bu arkadaş bu söylenenlere güvenip çalışma bölgesinde etki altında kalırsa,musallat yerse,başına birşey gelirse burada kendisine telkinde bulunanlar vebal altında kalmaz mı?

Allah Razi olsun kardesim ağzınıza sağlık çok güzel anlarım olmuş teşekkür ederim emeğinize sağlık

Balkır

Member

Hocam iyi hoş diyorsun da Peygamber Efendimiz'e Yahudi Lebid büyü yaptığında Efendimiz mum gibi erimeye başlamış. Bunun üzerine Cebrail Nas ve Felak Sureleri'ni indirmiş. Bu sayede Peygamber Efendimiz büyünün etkisinden kurtulmuş. Şimdi soruyorum. Alemlere rahmet olarak gönderilen bir Peygamber bile Nas ve Felak Sureleri ile şifa bulmuşken sitedeki bu tür durumlarda abdest, dua gibi telkinler sunduğumuzda neden eleştiri alıyoruz onu anlamıyorum. İmanı kuvvetli birisi Allah'ın ipine sığındığında hangi manevi güç onu etkileyebilir ki?