Define - Cin bağıntısı

gazkesmez

Yeni Üye
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bilgi paylaşınca güzel.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gündüz, önceden tespit ettiğim bir mezar yapısını inceleme ve ön çalışma yapmak için en yakın yerleşim çevresine 4 km uzak olduğu bir dağda toprak yola aracımı park edip dağ yoluna yaya olarak devam ettim. çalışma alanıma çok az kala bir çalı grubunun içinden çok sevimli genç bir köpek çıktı.dostane şekilde davranarak yanıma geldi.sahiplimidir diye çevreyi biraz araştırdım hiç kimseleri göremedim.on dakika kadar hep benimle yürüyerek sanki benim çalıacağım noktayı biliyormuşcasına arada bir arkasına bakarak hep önümden gitti sonunda çalışma alanımdaki mezarın çok yakınına gelip oturdu.ben çok şaşırdım.bildiklerimi okuyarak Rabbime dua ettim.biraz dinlenip çalışmaya başladığımda bana tüm sevimliliği ile yanaşan bu köpek üç mt ileride etrafta hiç bir şey olmadığı halde başını az yukarı kaldırıp durduk yerde havaya doğru öyle bir hırlamaya başladı ki inanın dudaklarını geri çekip o dişleriyle bir şeyleri korkutma ve ısıracakmış görüntüsü ile saldırı pozisyonundaki havlaması gözümün önünden asla gitmez.muhakkakki bir şeyleri gördü ve savunmaya geçti.bundan sonra tedbirimi alarak çalıştım. köpek sayesindede buranın durumunu öğrenmiş oldum.Rabbim herkesi korusun.

Son düzenleme:

kara_kartal06

Yeni Üye
Öncelikle herkese selamlar iyi forumlar arkadaşlar, benim kendi nacizane düşüncelerim bunlar hurafe ve safsatadan başka birşey değildir ben hiç bir üç harflinin toprak altındaki birşeyi sahiplendiğini düşünmüyorum ve inanmıyorum, yok efendim malı burda gösteriyodu kazdık şu tarafa kaymış yok efendim yüklü malı almak için kurban vermek gerekir yok işte burda papaz büyüsü var sana kazma vurdurmaz, kazarken tuhaf sesler duyarlar bu insanlarımızın bilinç altına yerleşmiş bir olgudur, yukarıda yazılan yazılarda anladığım kadarıyla büyük mallarda olurmuş, yav arkadaşım türkiyede o kadar büyük hazine çıktı ortaya Elmalı sikkeleri gibi ve benzeri çok sayıda hatırı sayılı defineler çıkartıldı bu memleketten neden onlarda yoktu, sizler hiç duydunuzmu yurt dışındaki çıkan hazinelerin böyle birşeyle karşılaşıldıgını mesela tek örnek benim gözümde paha biçilemeyen Mısır firavunu Tutankhamunun hazinesinde böle şeyler duydunuzmu, sadece bizim memleketimizdemi oluyor böle şeyler arkadaşlar lütfen biraz mantıkla yola çıkalım kimseyi eleştirmiyorum ama benim düşüncem bu yöndedir saygılar iyi forumlar.

Kristof34

DogacıyıZ
Evet söylemiştim konu içinde de önce yasamak lazım. BBurada bir arkadaşım vardı ismini vermem etik olmaz ki bu konularda en çok ta üzerime gelen oydu :) isin tuhafı en son beni aradıgında bu konu ile ilgili yardım için aramıstı. Neyse Tutankamon ile ilgili bir araştırma eksiginiz olduğunu düşünüyorum bence önce onu bir tamamlayın lahitinin üstündeki yazıyı ve sonrasında yasanan ilginç tesadüfleri araştırın. Mısır baslı basına literatürdeki en esrarengiz topluluktur. Sonra yurtdışında kalp krizi ile ölen bulgar arkeologun esrarengiz ölümünü araştırın. Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir kkardeşim. Cinlerin defineyi kaydırması yalan katılıyorum ancak bekçi bırakılmaları gerçek. Bizim toplumumuzda da define veya başka birşey için cinlerin hapsedilmesi bekçi bırakılması vardır bak öörneği buradadır ve okutulmuş doğrulanmıştır içinde 13 cin adı yazıyor ve yuvarlak ile hhapsedilmiş sana örnek olsun istediğin kişiye de okutturabilirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 68581

fatsali

Member
Evet söylemiştim konu içinde de önce yasamak lazım. BBurada bir arkadaşım vardı ismini vermem etik olmaz ki bu konularda en çok ta üzerime gelen oydu :) isin tuhafı en son beni aradıgında bu konu ile ilgili yardım için aramıstı. Neyse Tutankamon ile ilgili bir araştırma eksiginiz olduğunu düşünüyorum bence önce onu bir tamamlayın lahitinin üstündeki yazıyı ve sonrasında yasanan ilginç tesadüfleri araştırın. Mısır baslı basına literatürdeki en esrarengiz topluluktur. Sonra yurtdışında kalp krizi ile ölen bulgar arkeologun esrarengiz ölümünü araştırın. Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir kkardeşim. Cinlerin defineyi kaydırması yalan katılıyorum ancak bekçi bırakılmaları gerçek. Bizim toplumumuzda da define veya başka birşey için cinlerin hapsedilmesi bekçi bırakılması vardır bak öörneği buradadır ve okutulmuş doğrulanmıştır içinde 13 cin adı yazıyor ve yuvarlak ile hhapsedilmiş sana örnek olsun istediğin kişiye de okutturabilirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 68581
Kristof34 bu yazının yanında bir tane daha vardı, bu iki yazıyı ben hocama gönderdim... Onun yorumu şuydu : iki kişinin arasını açmak için yapılan tılsımlardan dedi, ashabı kehfdeki kitmyrin de isminin yazdığını söyledi, daha bir sürü detay...

SelçuK

DogacıyıZ
Niye o kadar uğraştınız bana p.tesi günü sorsaydınız net olarak söylerdim:174:

kara_kartal06

Yeni Üye
Sevgili kristof34 arkadasim senin bunun defineyle ilgili olduguna eminmisin bakin benim emin konusmamin sebebi esimin ibraniceyi hem okumasi hem konusmasidir bu cinlerin hangi dilde konustugunu biliyorsunuzdur veya duymussunuzdur, ve senin gonderdigin fotonun uzaktan yakindan define ile ilgili bir alakasi yoktur, hem bir konuda emin olalim ben misirin tarihine severim ve esim misirin yapisina piramitlerine hasta olur ve misira gezimizde olmustur. Tutankhamunun hazinesine gelince dusuncelerin ve kaynaklarin yanlis, tamam belki kitabelerde yazitlarda gormus aciklanmis olabilir ben bizzat gidip arastirma yaptigim icin sizide edindigim bilgileri aktarmak istiyorum, zamanin yerlileri kahinleri kisaca zamanimizin diliyle ermis ve hocalari bu hazine korumak icin bu tarz bir buyuye basvurmak yerine olurda acildigi zaman karsilarina cikan bu yazitlardan pisurus kagidina islenen sembollerden korkulup dokunulmamasi icin yapilan bir islemdir. Yanliz o donemin insaninin unuttugu ve yanildigi bir durum vardir o donemde bu tur semboleriin her kişi tarafindan tehlike arz ettigi bilindigi icin kimsenin yanasamamasıdır, peki suanki donemde sizin bu sembolleri ve isaretleri kac kisi bilmektedir, bunlari cozen kisilerin haricinde kimsenin ne anlama geldigini anlayamaz ve bole birsey karsisina ciksa kimse onemsemez belkide define haritasi bile zannedenler cikar, o yuzden aradaki farki ayirt etmek lazim. ben bilgimi aktarmak istedim kimsenin dusuncelerinde etki etmek istemem eger istemeden birini uzduysem affola iyi forumlar arkadaslar.

Son düzenleme: