Define için minimum sınır

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Okudum zaten ama burada yapılan paylaşımları ve istatistikleri görünce mantık erdiremedim.
Siz okuduğunuzu baz alın. Sikke bulup dönemini soranları da, avda gezerken ayağına takılmışta bulmuş diye nitelendirin.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Okudum zaten ama burada yapılan paylaşımları ve istatistikleri görünce mantık erdiremedim.
İşaretler,şifreler,monogramlar,yazılar o yazılardaki şifrelemeler vs.vs. daha çok mantık erdiremeyeceğin şeyler göreceksin.Gördükçe daha fazla kafa yoracak ve zaman harcayacaksın çözmek için sahip olmak için.Boş zamanlarınız için hobi olarak bu işe gönül verin.Allah yardımcın olsun✌

vodach

Yeni Üye
İşaretler,şifreler,monogramlar,yazılar o yazılardaki şifrelemeler vs.vs. daha çok mantık erdiremeyeceğin şeyler göreceksin.Gördükçe daha fazla kafa yoracak ve zaman harcayacaksın çözmek için sahip olmak için.Boş zamanlarınız için hobi olarak bu işe gönül verin.Allah yardımcın olsun✌
Çok teşekkür ederim hocam. Yaşım da daha 18 bu arada ezmeyiniz beni lütfen abilerim :)

Smokin

Moderatör
Moderatör
Hah tamamdır. Yani ben gidip dedektörüm ile birlikte kazı yapıp define bulabilirim. Daha sonra da müzeye vermem gerekiyor, vermezsem sıkıntı. Yeniyim de biraz ufka ihtiyacım var :)
Ararken sıkıntı
Bulursan sıkıntı
Satmaya çalışmak çok sıkıntı
Müzeye verir ken bile sıkıntı olabiliyor ??