Define ile ilgili Havas Terkipleri

Y2J

Aktif Üye
Karşı çıkma gibi bir durumları olmuyor mu ustam? Hani direnseler işler daha kötüye gider, insanlar ve cinler arasında bir inatlaşma olursa filan diye soruyorum. O zaman sonuç ne olur?

Sevgiler.
Hocam yukarıda saydığım nedenlerden dolayı çoğu insanların hazine almasına karşı çıkıyor. İnsanlar her denediklerinde cinlerin gomuyu daha çok sahipleniyorlar. Bazense hazineyi vermek için akıl almaz şeyler istiyorlar. Örneğin cinsel ilişki... Define yerinde inatlaşma olursa adamı yamulturlar. Hatta oldurebilirler. Eğer hazineyi çıkarmak isteyenin evi uzaktaysa musallat olamazlar. Çünkü cinler gomuden fazla uzaklasamazlar.

R

remuss

Misafir
Bi Türkiye Cumhuriyetinde yapılmış bunlar ne hikmetse avrupa da yok Çinde yok rusyada yok youtube de binlerce çıkaran var :)
Ya kardeşim ben inanmıyorum az mantıklı olun ya lütfen okumuş insanlarsiniz

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Hocam yukarıda saydığım nedenlerden dolayı çoğu insanların hazine almasına karşı çıkıyor. İnsanlar her denediklerinde cinlerin gomuyu daha çok sahipleniyorlar. Bazense hazineyi vermek için akıl almaz şeyler istiyorlar. Örneğin cinsel ilişki... Define yerinde inatlaşma olursa adamı yamulturlar. Hatta oldurebilirler. Eğer hazineyi çıkarmak isteyenin evi uzaktaysa musallat olamazlar. Çünkü cinler gomuden fazla uzaklasamazlar.
Okunan dualara inat ederler mi ustam? Asıl sormak istediğim buydu. Dualara karşı çıkarlar mı?

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Bi Türkiye Cumhuriyetinde yapılmış bunlar ne hikmetse avrupa da yok Çinde yok rusyada yok youtube de binlerce çıkaran var :)

Benim de arkeologlara neden bulaşmıyorlar, onlar da kazı alanına hocayla mı gidiyorlar diye bir sorum vardı. Tutankamonla iyi bir cevap aldım. :)

Kendime göre çıkardığım sonuç ise şu: "Varmış gibi tedbirli ol, yokmuş gibi çalış." :)

Sevgiler.

R

remuss

Misafir
Yok kardeşim ya kendinizi odaklarsanız olmayani da olmuş gibi görürsünüz cahil olmayın nashipte var ise alırsın abartmayin bunlar safsata bir Ermeni ark im diyorki birgün yine gelecez vatanimiza o zamana kadar Siz oyalanin cinle tilsimla büyü ile :)

Y2J

Aktif Üye
Okunan dualara inat ederler mi ustam? Asıl sormak istediğim buydu. Dualara karşı çıkarlar mı?

Sevgiler.
Çıkarlar. Sadece okumakla define çıkarmak çok kolay olmaz. Koruyucu vefk vs... yanında olmalı. Ayrıca çeşitli terkiplerle kendini çembere alman lazım yada cinleri bölgeden kovman lazim. Bizde bunun için çeşitli terkiplerle paylaştık. Gerektiğinde buhur falan da yakılır. Kazı yaparken de sürekli dua okumak gerekir.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Çıkarlar. Sadece okumakla define çıkarmak çok kolay olmaz. Koruyucu vefk vs... yanında olmalı. Ayrıca çeşitli terkiplerle kendini çembere alman lazım yada cinleri bölgeden kovman lazim. Bizde bunun için çeşitli terkiplerle paylaştık. Gerektiğinde buhur falan da yakılır. Kazı yaparken de sürekli dua okumak gerekir.
Teşekkür ederim ustam. :)

Sevgiler.

Y2J

Aktif Üye
Biz her definede cin varmış demiyoruz. Olursa ne yapılmalı onu yazdik. Yanlış anlaşılmasın..

Mezopotamya ve ona yakın bölgelerde dünya tarihi şekillenmiştir. Dinler, kavimler, Majik unsurlar vs bölgeden ciktigi büyüdüğü dünyaya yayıldığı için bu bölgelerde bu olaylar daha fazla görülmekte.

Tekrar ediyorum her definede cin var demiyoruz. Sadece ne yapılması gerektiğini yazdık.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Yok kardeşim ya kendinizi odaklarsanız olmayani da olmuş gibi görürsünüz cahil olmayın nashipte var ise alırsın abartmayin bunlar safsata bir Ermeni ark im diyorki birgün yine gelecez vatanimiza o zamana kadar Siz oyalanin cinle tilsimla büyü ile :)

Benim de birkaç tanıdığım bir zamanlar bir ermeni bulmuşlar. Daha doğrusu ermeni bunları bulmuş. Benim atalarımın gömüsü var yardım edin demiş. Tanıdıklar kabul etmişler teklifi. Ermeni önce bir falcıya gidelim demiş... Falcıya gitmilşer. Falcı bunlara bir güzel cin tılsım hikayeleri uydurmuş. Dikkatli olun demiş. Bunlar iyice korkmuş. Gitmişler. Çalışmışlar. İşleri yarım kalmış korkudan. Birkaç hafta uğraşmışlar. Günün birinde ermeniyi arayacaklar gidip devam edelim diye. Ama ermeni ortalıkta yokmuş. İşlem yaptıkları yere gidip bakmışlar...

Sence ne görmüşler? :)

Son düzenleme:

Y2J

Aktif Üye
Kullanıcı kardeşim ben usta falan değilim sadece bu konuda çok araştırma yaptım. Bilginin evrensel olduğunu düşündüğüm için paylaşma gereği duydum.

Remuss kardeşim ermeni arkadaşın çok iyimsermis. Ermenistan önce ekonomisini duzeltsin. Dışarıdaki lejyonerlerde bir daha dönmezler buralara. Bir ülkenin ekonomisi kendine yetmiyorsa ancak baska ülkelerin yamağı olur.