Define ile ilgili Havas Terkipleri

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Define üzerindeki tüm tılsımlari iptal etmek için aşağıdaki vefk yazılıp define olan yere bırakılır.

Ekli dosyayı görüntüle 227549

Bu dörtlü vefki aşağıda verdiğim resimdeki sıraya göre yaparsanız.

Ekli dosyayı görüntüle 227552

Yeni gördüm sizinle paylasayim dedim.
Y2J kardeşim burada yazılanları okuyabiliyomusun ... veya vekf teki rakamları cozebiliyomusun .....
Tavsiyem okuyamadiginiz bilmediğiniz ritüelleri yapmamanizdir ... ne dediğinizi ne yazdiginizi bilmiyorsanız... bulaşmayın....
Sonuç sizi hoca hoca ( cinci muskaci parapisikolog medyum vs ) vs vs gezdirir durur ... sonrada hocalar para istiyor parayla yapıyor bunlar sahtekar vs pozisyonuna sokar .... sıkıntıya kalırsınız.... okuduğunuz şeyi anlamıyorsanız yapmayın..... büyük 1 ihtimalle çarpılır veya musallaya maruz kalırsınız..... anlıyor ve biliyorsanız.. sorun yok ......

Safakk

Bilgili Üye
Y2J kardeşim burada yazılanları okuyabiliyomusun ... veya vekf teki rakamları cozebiliyomusun .....
Tavsiyem okuyamadiginiz bilmediğiniz ritüelleri yapmamanizdir ... ne dediğinizi ne yazdiginizi bilmiyorsanız... bulaşmayın....
Sonuç sizi hoca hoca ( cinci muskaci parapisikolog medyum vs ) vs vs gezdirir durur ... sonrada hocalar para istiyor parayla yapıyor bunlar sahtekar vs pozisyonuna sokar .... sıkıntıya kalırsınız.... okuduğunuz şeyi anlamıyorsanız yapmayın..... büyük 1 ihtimalle çarpılır veya musallaya maruz kalırsınız..... anlıyor ve biliyorsanız.. sorun yok ......
Boş ver ustam sen nedesende millet orda burda gördüğü herşeyi merakla okuyup paylaşıyor sonrada para tuzakçı hocalara gidiyorlar onlarda dağa çok para için işi çabuk bitirmiyor ondan sanraki gerçek hocalarada kızıyor millet ben iç ilgilendemdim o yazılanlara bakmadım bile ne diye millette bakmasın ama merak üst seviyede millette çok cincilik istiyor millet nedense

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Boş ver ustam sen nedesende millet orda burda gördüğü herşeyi merakla okuyup paylaşıyor sonrada para tuzakçı hocalara gidiyorlar onlarda dağa çok para için işi çabuk bitirmiyor ondan sanraki gerçek hocalarada kızıyor millet ben iç ilgilendemdim o yazılanlara bakmadım bile ne diye millette bakmasın ama merak üst seviyede millette çok cincilik istiyor millet nedense
Safakk kardesim biz diger kardeslerimizi uyarmak zorundayiz ... oradaki isimler bellu okuyabilen okuyor ....büyük çoğunluk sikintiya kalıyor...yine butur yayınları millete yayiyolarki bulaşsınlar ... bu sahtekarların kucağına düşsünler... daimi müşteri pozisyonunda kalsınlar diye ...baska 1 havvas sitesinde butur terkipleri yazıp siteye girenlere yaptırıyorlar... aman diyeyim ..yapmayin ...yaptirilan terkipleri okuyunca aman allahım yapan kişinin imanından olması ve musallaya yakalanmaması mümkün değil.... uyarıyı yapınca site yöneticileri biz havvas sitesiyiz kimsenin imanına dinine karışmıyoruz bizi ilgilendirmez deyip ... doğru yazdığımız yönlendirmeyi silip siteden atiyolar ....kusaca uyarıyı yapınca ekmeklerinden oluyorlar....

Safakk

Bilgili Üye
Haklısın ustamda dinleyen kim sen uyarı yapıyorsunda kime bende çok cvb verdim burada ama insanlar meraklı bu konulara nedense çok ondan sonrada sahtekarlara müşteri çıkıyor ben nelerini gördüm ustam cincisinden tutta hocayım diyenini neler neler usta ama yapacak bişey yok

Y2J

Aktif Üye
Baya yoktum yazınızı yeni gördüm. Verdiğim vefk bir azimete ait olup aldıgım kaynak Gencei Esrar. Tabi bunu herkes yapamaz. Vefklerin yanlış yapılması sıkıntılara sebeb olabilir bu yüzden yapılış şeklini de ekledim. Ben bu konuyu 2 sene önce yazdım. Bu yazdığım terkipleri çogu yerde bulamazsınız. 4-5 tane tılsım bozma ve defineleri üzerindeki cinleri kovma uygulaması verdim. Hepsi ayetlerle yapılıyor. En son yazdığım şakkul ard uygulaması yapılırken yarılacak yerden baya uzakta durmak lazım. Yer yarılma sırasında şiddetli bir deprem ortaya çıkıyor.

sef_er

Operatör
Y2J değerli kardeşim
En son yazdığım şakkul ard uygulaması yapılırken yarılacak yerden baya uzakta durmak lazım. Yer yarılma sırasında şiddetli bir deprem ortaya çıkıyor.
Yasanmus gibi yazmissiniz, siz boyle bir duruma muhatap oldunuz mu, cok iddiali degilmi suzce

Y2J

Aktif Üye
Y2J değerli kardeşim

Yasanmus gibi yazmissiniz, siz boyle bir duruma muhatap oldunuz mu, cok iddiali degilmi suzce
Bu şakkul ard olayını hocam anlatmıştı. Ben şekkul ard olayını sorduğumda anlatmıştı. Bu dönemde yapan sayısı çok çok azdır.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
seleymün aleyküm arkadaşlar bir gece kazıdaydık 5 kişiydik bır arkadaşım çarpıldı işi yarım bıraktık arkadaşın gezmediği hoca
kalmadı iyileşemedi mengene sıkar gibi sıkıyolarmış boynu ve ceneleri tutuldu katur kutur ses geliyor konuşurken gece ışıkta uyuyor
ne yapıcamızı bilmlyoruz hastanede cekfalf yapıldı birşey yok gece olunca uyutmuyorlar sabah ezanından sonra uyuyor bi çaresi varmıdır yardım edebilirmisiniz sevgi ve saygılarımla .
Noldu arkadaşınızın durumu ? Allahın izni ile rukye usulü ile tedavi edilebilir Kuranı azimüşşan ile işin ehli bilen bi hoca taradından.

feltom

Engellendi
@Gönül-Eri öyle birini daha bulamadık yinede teşekkür ederim. ilgilendiğiniz için .

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@Gönül-Eri öyle birini daha bulamadık yinede teşekkür ederim. ilgilendiğiniz için .
Eğer uygularsa şu dediklerimi uygulatın inş. Sabah 21 akşam 20 defne yaprağı tütsü yapılacak ev tütsülenicek burnunada çeksin, evdeki putları kaldırsın yani ruh üfürüldüğünde canlanıcak süs heykelleri v.s, zaten bunların evde ulu orta bulundurulması caizde değil, bi hoca efendiye boş bembeyaz bi kâğıda safran mürekkebi ile ayet-el kürsiyi yazdırın suya atsın 71 gün bu sudan içicek, duş alacağı suya katsın leğende duş alsın suyunu besmele ile bahçeye toprağa döksün sakına banyonun giderinden gitmesin ! Evde bulunduğu müddetçe ezanı şerif ve ayet-el kürsi, amanerrasülü dinlesin, Selamün gavlen mirrabbirahiym ayetini 7 gün 333 kez okuyup peşine Allahu teâlâya dua etsin bu ifritlerden kurtulmak için. İbadetlerini bırakmasın namazlarını kılsın ve yalnızca Allahtan korksun. Rabbim şifalar versin :) Lütfen uygulasın bunları selam söyleyin arkadaşınıza gıyaben dua edicem kendisine

feltom

Engellendi
@gönül-eri -seleymün aleyküm bu yazdıklarınızı aynen söyledim ve okuttum inşallah yaparda kurtulur allah şifalar versin ,sizdende allah razı olsun ilgilendiğiniz için sağolun tesür ederim ,sevgi ve saygılarımla ,

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Rukyeyi yapabiliyorsa hasta olanin kendi yapmasi daha afdaldir, yok kendisi yapamiyorsa gonul eri ustamin dedigi gibi imanindan emin oldugunuz birine goturp yapabilirsiniz. insALLAH u teala c.c RABB im c.c sifasini verir. ALLAH u teala sifa versin hastaligindan iz birakmasin, butun sifa bekleyen muslumanlarada. Amin