Define olabilirmi

karadağğlı

Member
İlginç bir durum derler ya altın olanyer kar tutmaz . Güzel bir tecrübe edilebilinir yer . Şahsen merak ettim usta bu konu ne kadar doğru acaba . Usta umulurki bu söylenti doğru olsun sizinde böyle bir yeriniz var . İnşallah muvaffak olursunuz

timur964

konularim
İlginç bir durum derler ya altın olanyer kar tutmaz . Güzel bir tecrübe edilebilinir yer . Şahsen merak ettim usta bu konu ne kadar doğru acaba . Usta umulurki bu söylenti doğru olsun sizinde böyle bir yeriniz var . İnşallah muvaffak olursunuz
söylenti sadece altın gaz uretmez şöyle olabilir altını muhafaza altına almak için konulan teneke bakır kazan vs gaz uretenler yapar

karadağğlı

Member
Hırçın usta bu işin neticesini merakla bekliyoruz eğer yeri tecrübe ettiğinde sonucu biz arkadaşlara bilgi amaçlı bir şeyler anlatmanı bekliyoruz saygılar

PiSaGoR

Engellendi
boyle emekcılerı severım koy yerlerınde yasayan arkadaslar
sızler ıcın ornek olsun defıne oldugunu dusundugunuz ozellıkle tarla ve duz alanlarda yer tespıtı yapamıyrsanız
alın sıze benzer bır ornek

mezar ve ozellıle altının oldugu duzluk arazılerde yer tespıtı yapamadıgınız yerleri
ya kısın kım gıdecek karın ıcınde ugrasak DEMEYIN...
gıdın o arazıye bır goz atın

burda ılk baharda toprak hıc olmadıgından daha yumusak olacaktır

soyle dusun
kasaptan aldıgın etı dondurucuya koydun
yemek yapmak ıcın cıkarıp cozulmesını beklıyorsun
pişerkende o kadar yumusamaz tam olarak cozuldugunde

toprakta oyledır ılk bayarda
karların tam arıdıgı zamana denk getır
ve burya gel
şişleme yontemıyle bosluk bak derım
denemekte fayda var

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mahsen kapağı 1 metreyi derinliği geçmeyecek... küçük gömü vs ama illaki orda oksit yapan metal vardır karı erittiğine göre resim süper :)

Hırçın

Member
Ben bu resmi paylasmak isterken tereddutluydum benimle dalga gecen olurmu acaba .ama yorumlar supr allahrazi olsun hepinize cok tesekkur ederim