Define olabilirmi

ll Shadow ll

Aktif Üye
Ben bu resmi paylasmak isterken tereddutluydum benimle dalga gecen olurmu acaba .ama yorumlar supr allahrazi olsun hepinize cok tesekkur ederim
Biz burda bir aile olduğumuzu düşünerek hareket ediyoruz. Dalga geçmek , ti ye almak veya insanları ezmek yok burda. Benim gözlemlediğim bu.
Yeterki karşımızdaki insanlar dürüst ve içten yaklaşsın.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Altın gaz yapmaz ancak boşluk olan yerde kar tutmaz gizli bir bölme varsa ki öyle görünüyor gizli yada normal boşluk var aç bak bakalım

Wazgecilmez

Aktif Üye
Ben bu resmi paylasmak isterken tereddutluydum benimle dalga gecen olurmu acaba .ama yorumlar supr allahrazi olsun hepinize cok tesekkur ederim
Olur, mu oyle şey kimse kimse ile dalga geçmez burda.. üstelik çok güzel bir örnek olmuş bu fotoğraf.. İnşallah nasibin,dede olur birşeyler..

Hırçın

Member
Wazgecilmez, insallah kardes ,simdi havalar pek musait degil ,calisirsam sonuclari burda paylasirim hepimize tucrube olur hem ,allaha emanet ol

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
İşaretledin, gittin. Sonra gelip bakacaksın, belki işleme geçeceksin... Ama ne olur dikkatli ol. Bilirsin, tedbir önemlidir. Sevgiler.

HOBBİT

Member
Durup dururken bir yer bu şekil gazı dışarı atmaz ama bu kadar yoğun gaza sebep olan ne o şaşırtıcı çok ama çok dikkatli olunması lazım orada allah esirgesin insan zehirlendiğini bile anlamıyor

sepetkaya

Editör
s.a kardes... burda bir haraketlilik bir enerji var..
Varki kar tutmuyo, bi kaynak olabilir...benim bilemedigim baska seylerde olabilir... kismetin varsa gelir zaten... ne sonuc cikarsa ciksin bizleri bilgilendirmeyi ihmel etmezssin umarim...

Hırçın

Member
Tabiki oncelik saglik ustalar ,saglik olmadiktan sonra dunya senin ne yazar ,ben sizden daha cok merak ediyom orda ne oldugunu vallah ama havalar cok soguk insallah umdugum gibi birsey cikar bende burda paylasirim .hepimiz adina bir fikir paylasimi olur

memleketimPrx

Yeni Üye
Tabiki oncelik saglik ustalar ,saglik olmadiktan sonra dunya senin ne yazar ,ben sizden daha cok merak ediyom orda ne oldugunu vallah ama havalar cok soguk insallah umdugum gibi birsey cikar bende burda paylasirim .hepimiz adina bir fikir paylasimi olur
Merhaba arkadaşlar ben de yeni katıldım aranıza benimkisi sadece merak.
Bu konu sonunda ne oldu acama arkadaşımız bizi aydınlatabilir mi?