değerli ustalar acil yardım

x5alp

Yeni Üye
Ustam yakın bölgede yıkılmış kilisenin olduğunu biliyoruz mahsen 1925 öncesi içi toprak dolu belli bir yere kadar toprak boşaltıldı dahada devamı var yan yana 2 mahsen girişi bulunuyor biz sadece 1 tanesini açtık ve içinde toprak vardı içerde çok sert bir toprak halinde iken dışarı çıkardığımızda toprak un gibi oluyor üfeleniyor hemen en kısa zamanda çevresinin fotoğraflarınıda atacağım

x5alp

Yeni Üye
Uyuşuyor ustam yıkılan bi kilisenin olduğunu biliyoruz be yakın çevresinde

Cann

Editör
Buldugunuz alana cihaz attin bosluk bakin

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eski mezarlik alanda olmali ve bunun mezarida zemin alti oda icindedir. Cevrede ana kayalar varsa acilmis kaya mezarlarda olabilir veya acilmamis. Fazla uzaklasmadan cevresinde bosluk bakabilirseniz yakalayacaginizi umuyorum.

x5alp

Yeni Üye
İnşallah ustam bu gün yine gün içerisinde gideceğim tekrar tespit yapıp akşamda kolları sıvayacağız makina ile

x5alp

Yeni Üye
Ustam cihaz atacaz alan tarama yapacak birde boşluk yaparız sonrada sinyali alırsak güvenliğimizi sağlar işe koyuluruz

The Thing

C*
Süper Moderatör
Fotoğraf çekmeye gidiyorsan bu taşı çıktığı yerde 50-100 metre güneyinide incele.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu konu daha önce açılmışmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum, o zamandan beri bu taş mı halen daha, yanlışsam uyar beni.

x5alp

Yeni Üye
Ustam başkası tarafından açılmış ama çözüme ulaşılamamış bende bu hafta taşı kaldırdım yerinden ve dün akşamda foruma yükledim diğerinden bağımsız olarak açılan bi konu bu

x5alp

Yeni Üye
Tamam ustam dediğiniz gibi yaparkm

TAGUDAR

Yeni Üye
Bu konu daha önce açılmışmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum, o zamandan beri bu taş mı halen daha, yanlışsam uyar beni.
Ustam farklı konular farklı taşlar diye hatırlıyorum o konudaki işaret dikeydi bu ise yatay ama ikiside kalvari haçı