değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

riyala

Aktif Üye
ustalarım bölge doğu karadeniz pontus rumlarının yaşadığı bir coğrafya.güney /güney doğu istikametine tepelik bir alan .bu alan 3 kattan oluşuyor .resimlediğim alan orta kat.evimize sınır oluşturmakta bir kısmı da arazimizin içinde .şunu belirteyim tamamen acemi ama öğrenmeye meraklı bir bayanım.resimlerin hepsi bu kadar değil talep ettikçe ekleyeceğim öncelikle şüphelendiğim yerleri paylaştım sizinle .cinlerle ilgili taşlanma hadiselerimiz var geçmişten günümüze ulaşan ve benim rüyalarım .kıymetli yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim

riyala

Aktif Üye
kayaların bir çoğu tuzaklı kaya .ama benim takıldığım insan figürü kaynak taramasında böyle bir işarete rastlamadım.son resim horasanlı gibi geldi bana ama asıl merak ettiğim sondan ikinci resim büyütüp baktığımda sağa bakan kurt mu köpek mi ya da tilki başı mı diye ayırim yapamadığım sağ taraftaki beyazlı kaya

riyala

Aktif Üye
ustalar yorum yapar mısınız lütfen

hades40

Bilgili Üye
riyala Bahsettiğiniz semboller işçilik ister emek ister bunu yapan medeniyetler yüz yıllarca kalacak şekilde murç ile işlerler yani kısaca sizin dediğiniz semboller mevcut değil fakat bahsettiğiniz medeniyetlerin yaşam alanı olduysa oralar ilk yapmanız gereken VLF cihazıyla gezmek olmalı döküntülerden edineceğin bilgiler ışığında daha bilinçli hareket edersiniz..

mayhem

Co Admin
Co Admin
hades40 usta gerekeni belirtmiş riyala sondan 2 resim olduğu yer güzel görünüyor işaret varmıdır araştır göze çarpan yerler var yakın resim varsada konuya eklersen arkadaşlarda bakar bu kısımdan başlaya bilirsin araştırmaya deneyim olur senin içinde.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
üzerinde bu tür işaretlerin olabileceği kayalar olmalı etrafta onları araştırın. Sanırım bulabilirsiniz. İşiniz biraz zor ürkütücü bir yere benziyor gerek kaya şekilleri gerekse toprak türü olarak ama sonuçta yaşadığınız yer. Bu arada bir yılan kamera varsa elinizde o kaya boşluklarında ve deliklerde çok işinize yarar.Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 134994

riyala

Aktif Üye
ustam göze çarpan yerleri belirtebilirseniz fotoğraf ekleyebilirim

Amadeus

Yeni Üye
Ortadaki yuvarlak insan kafatasına benzettım

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Resimleme bölümünü okuyun ve bu alanı öna göre resimleyin. İki suret var yukarıdaki yuvarlak içinde erkek suratı gibi altındaki de bir ceylana benzer bir şey. Dediğim gibi resimleme bölümünü iyi okuyun resimleyin bakalım boş bir yere benzemiyor. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135128