Değirmen!!! Ali bey mi? Emin ağami? Tüm detaylariyla...hayran kalacaksiniz

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ustalar bu değirmen, literatürde geçen Ali bey ve Emin Ağa Değirmenine en çok uyan belki de... tüm detaylarıyla resimleyip açıklamaya çalıştım, belki en son ama, en güzel, en özel konum buydu, bu resimleri çekmek için iki defa gittim, bir eksiğim kalmasın buradaki arkadaşlarıma güzel bir şey sunmak istedim, belki yüzden fazla resim koysam yeriydi ama, bu forumunda kapasitesi belli, eledim eledim ne koyabilirsem koyacağım inşallah, o da sizlerin kısmetine...define çok önemli değil arkadaşlar, bunlar memleketin saklı güzellikleri, bilgi belge tecrübe paylaşılırsa güzelldir ustalar, hepiniz hakkınızı helal edin, yorum yapan, yapmayan, herkesten Allah razı olsun, daha güzelleri iyileri sizlerin olsun temennilerimle, Allahın selamı üzerinize olsun,.,

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Değirmen içi üstü devam

Değirmen içi devami arkadaşlar

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
9 basamak,dut agaclari nerde ? Ve daha birçok eksik var.Belirtmiş oldugunuz iki değirmenede uymayan bir yapi
.

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Değirmen arkasi ve kanal boyu

Değirmen aarkasi ve üstünde kalanlar kanal boyu

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Değirmeninn tam karşisindakiler

Burda arkadaşlar 7-8 tane sarniç vardi ,yerimiz dar diye bu kadar resim koyabildim, değirmenin tam karşisi bir de açik mağara var

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Son resimler karşi ve çevreden

Son resimler bu yüklediklerim isteyen olursa daha resimde ekleyebilirim

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@mayhem @BulursamKader25 usta veya moderatör arkadaşlar acilen son resmi silermisiniz lütfen yanlışlıkla koymuşum, arkadaşım var o resimde
NOT:BU FORUMUN EKSİKLİĞİ Mİ BİLMİYORUM, DÜZELTME YAPARKEN RESMİ DÜZELTEMİYORUZ, YAZIYI DÜZELTEBİLİYORUZ AMA, BU NA BİR ÇÖZÜM OLSA İYİ OLUR, TEŞEKKÜR EDİYORUM....

Son düzenleme:

turkoglu1

Member
eğerki bahsettiğin değirmenlerin biriyse! diğerler yerleri de bulmalısın. hepsi birbiriyle bağlantılı. var mı buraya yakın başka değirmenler

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@mayhem @BulursamKader25 usta veya moderatör arkadaşlar acilen son resmi silermisiniz lütfen yanlışlıkla koymuşum, arkadaşım var o resimde
NOT:BU FORUMUN EKSİKLİĞİ Mİ BİLMİYORUM, DÜZELTME YAPARKEN RESMİ DÜZELTEMİYORUZ, YAZIYI DÜZELTEBİLİYORUZ AMA, BU NA BİR ÇÖZÜM OLSA İYİ OLUR, TEŞEKKÜR EDİYORUM....
Çözümü var.Düzenleye tıklayın.Açılan sayfada istemediğiniz resmin üzerine mausla gelin bir tık yapın.İşaretleyin daha sonra klavyeden delete tusunu kullanın.Kaydedin.İstemediğiniz resim silinir.

Şirvan

Operatör
Burası değirmenden çok yaşanti alanı dedektörle güzel nesneler çıkabilir. Yaşanmışlik olan yerde kapalı mekanlara kadar hersey okur