Delta pulse 3 s plus hakkinda !

mihendis96

Aktif Üye
Ustalarim delta pulse 3s plus cihazina sahibim.

1m×1m kare baslikta derin algilamayi yapamiyorum . Yuzeyde kaliyor yani derine gonderemiyorum .

Eşik ayari diye birsey varmis bilgisi olan var mi ?

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hostia vardı cıhazlar konusunda epey bilgi sahibi. epeydir gözükmüyor. bilgisi olan başka arkadaşlar varsa yardımcı olur.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ustalarim delta pulse 3s plus cihazina sahibim.

1m×1m kare baslikta derin algilamayi yapamiyorum . Yuzeyde kaliyor yani derine gonderemiyorum .

Eşik ayari diye birsey varmis bilgisi olan var mi ?
eşik ayarı denilen hassasiyet ya da sensitivity ayarı sanırım
derinlik arttırmak için “–” butonu ile eşik düşürülmeli ya da stabilite arttırmak için “+” butonu ile eşik arttırılmalıdır
şöyle bir not almışım forumdan belki faydası olur

sens:4
Tspd: 0 ya da1
Tlmt:9
Freq: 1
Avr: 2

sens 7-8
frekans4
avr3
tspt0
tlmt8

denersiniz artık

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bak güzel kardeş elindeki cihazı açtıgında sol üstte gözüken 20 rakamı eşik ayarıdır. Cihaz acıldıgında yükleme diye yazar 99 rakamını sayar ve ekran gelir.
menüye girmeden artı ve eksi tuşlarına basarsan bu azalır ve yükselir

Ancak bu eşik ayarı derinlik için degil başlıkla toprak arasındaki sevye içindir.

ne kadar yukarda tutacaksan başlıgı o santime ayarlarsın.

cihaz pulsedir calışma prensibi olarak. Asla ayrım bekleme paslı her şey hatta demir bile degerlidir cihaza bakarsan.

İyi yönü piyasadaki bir cok cihazdAn daha derine iner. Ama hangi metale öttügünü kazınca görürsün.

Gelelim senin asıl ögrenmek istedigine
chaz otamatiktir büyük başlıkla 10 kilo metali en fazla 2 metreden görürsün
daha derine inecegim diyorsan

menüye gir Alt alta üç sıra büyük rakamlar görürsün T 20, D 60 gibi
bunları aynı oranla iki katına cıkardıgında yarım metre daha derine iner ama stabil calışmaz haberin olsun. Ardiyede var kullandım bu cihazı

soracak sorun varsada yaz cevap alırsın

Son düzenleme:

mihendis96

Aktif Üye
eşik ayarı denilen hassasiyet ya da sensitivity ayarı sanırım
derinlik arttırmak için “–” butonu ile eşik düşürülmeli ya da stabilite arttırmak için “+” butonu ile eşik arttırılmalıdır
şöyle bir not almışım forumdan belki faydası olur

sens:4
Tspd: 0 ya da1
Tlmt:9
Freq: 1
Avr: 2

sens 7-8
frekans4
avr3
tspt0
tlmt8

denersiniz artık
Ustekini denemistim ama alttakini denemedim onuda denerim insallah ustam eyvallah

mihendis96

Aktif Üye
Bak güzel kardeş elindeki cihazı açtıgında sol üstte gözüken 20 rakamı eşik ayarıdır. Cihaz acıldıgında yükleme diye yazar 99 rakamını sayar ve ekran gelir.
menüye girmeden artı ve eksi tuşlarına basarsan bu azalır ve yükselir

Ancak bu eşik ayarı derinlik için degil başlıkla toprak arasındaki sevye içindir.

ne kadar yukarda tutacaksan başlıgı o santime ayarlarsın.

cihaz pulsedir calışma prensibi olarak. Asla ayrım bekleme paslı her şey hatta demir bile degerlidir cihaza bakarsan.

İyi yönü piyasadaki bir cok cihazdAn daha derine iner. Ama hangi metale öttügünü kazınca görürsün.

Gelelim senin asıl ögrenmek istedigine
chaz otamatiktir büyük başlıkla 10 kilo metali en fazla 2 metreden görürsün
daha derine inecegim diyorsan

menüye gir Alt alta üç sıra büyük rakamlar görürsün T 20, D 60 gibi
bunları aynı oranla iki katına cıkardıgında yarım metre daha derine iner ama stabil calışmaz haberin olsun. Ardiyede var kullandım bu cihazı

soracak sorun varsada yaz cevap alırsın
Eyvallah ustam . Ayrim 0 zaten onu bilerek aldim derdim o degil benim havada kuregi 60 cm de zorla aliyor. Yani amacim 1 -1.5 gostersin yeter . Herhalde bilmedigim bir ayar durumu var diye danismak istedim.
Bahsettiginiz menu ayari bu cihazfa yok ama . @mithra ustamin tarif ettigi ayar mevcut sadec ekranda. Siz sanirim delta pulse 3s ile karistirdiniz

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Eyvallah ustam . Ayrim 0 zaten onu bilerek aldim derdim o degil benim havada kuregi 60 cm de zorla aliyor. Yani amacim 1 -1.5 gostersin yeter . Herhalde bilmedigim bir ayar durumu var diye danismak istedim.
Bahsettiginiz menu ayari bu cihazfa yok ama . @mithra ustamin tarif ettigi ayar mevcut sadec ekranda. Siz sanirim delta pulse 3s ile karistirdiniz
1x1 başlık havada küreği 2 metre üzeri hissetmesi gerekir, 60 cm. ilginç
mod kaçta kullanıyorsunuz

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ha sendeki Plus, menü aynı degil evet. Ama eşik ayarıyla alakalı degil. Hüseyin bey içten samimidir yardımcı olur. Arkadaşlarda yazıyor zaten kolay gelsin
Bir ayar bulur daha derine inersen yazarsın bizede.
Ama kürek yenidir toprak altında yıllarca kalan altın demir her neyse bunu daha derinden görür derlersede fazla itibar etme
cihazlar sadece iyi oksitlenmiş hatta gaz üretmiş yerlerde derine inerler.

Son düzenleme: