dere,değirmen, kilise,çeşme, selale

30061977

Engellendi
doğrudur ormanın için de dere ye yakın kilisesi kısmen yıkık ermenilerden kakma köy var etrafı dikenlik ve ağaçlarla kapalı şekilde ayrıca dere tarafında 2 de magra var. çok fazla yılan olduğundan oraya kimse gitmiyor. son baharda orayı yakmayı düşünüyorum. kontrollü şekilde bakalım ne sonuç alacagim

30061977

Engellendi
tek tek çok yorucu oluyor.
toplu resim yükleme nasıl yapiliyor

poseidon2023

Uzman
aynı dere içinde say yeditane deyirmen vardır genel olarak hepsinde mazeme olur arazi yapısına göre deyirmen yerleride mazemeyi koyulan yerler deyişir

mazeme yerlerini bulmak için cubuk kullanmak yeterlidir boşluk ve metal tespiti yapılır
1 deyirmen binası içinde küçük odacık olur buna bakılır 2 deyirmen karşısında yüksek geniş kayalık varsa burada gizli mahsen varmı bakılır 3 kayalık yoksa deyirmen den biraz yüksek bir yerde on metreye on metre gibi düzlük yer olmalı burda ana mahsen olur beş metreye beş metre gibi mazeme yerei olur büyük bir yerdir 4 dereye gelen su arkı ana kayaya yapılmış ise arkın bazı yerlerinde müjde tarzı paralar konur 5 deyirmen binasının yan taraflarından yukarı dogru giden küçük patika vardır kısadır hafif düzlük yapar iki üç metre gibi orda bakrac içinde mazeme olur 6 suyun kaynadıgı yerde acı su tatlı su vardır burayı bunun yanlarında iki yada üç yerde mazeme olur şimdilik aklıma gelen yerler

ceşmeler aynı bölgede sıralı üç tane olur ve iki yada üç yerinde mazeme olur resimde görülüyor

kilise özel iş araziyi iyi şekilde net resimler cekersen yardımcı oluruz

cubuk kullanmayı biliyorsa sana yeter bilmiyorsan ögrenecen

30061977

Engellendi
işaretlerden hangi eşin de.
çubuk kullanmayı bilmiyorum.
resimlerimin tamamı kendi arazilerimiz sıkıntı yok. jsb kepçe m var. *** elektronikle bağlantıya geçti dedektör alacağım. alan tarama alacağım ayrıca.

Moderatör tarafında düzenlendi:

30061977

Engellendi
benim malda mülkte gözüm yok. dedemden kalanlar 7 ceddime yeter.
yardımcı olacak varsa bana buyursun gelsin. kısmetini alsın gitsin. ama sadece tespit edeceğiz ve resmi kazı yapacagiz

30061977

Engellendi
benim 2 oğlum dan başka kimsem yok. onlarada burdaki ve istanbul 'daki mülklerim fazlasıyla yeter.

30061977

Engellendi
son resimle alakalı kaymakamlikla mahkemeliyiz. daha sürüyor. turistleri sokmadım buraya diye dava açtılar. tapulu arazimdir. ingiliz ve alman turistleri sokmadım buraya diye dava açtılar.Ekli dosyayı görüntüle 245822 likapa

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
30061977 cok renli adamsın tam karadenizli bekle sana en iyi ustalardan birini getirecem

poseidon2023

Uzman
sana yardım etmek bilgi vermek bir şeyleri anlatmak için resimlere burda her kez yorum yapıyor kimsenın senın malında mülkünde gözü yok bunları demenede gerek yok zaten yardım etmeye calışıyordum

makina satanlar ögretirr o zaman sana alacagın makinaları

bol şanslar sana agaaaa

30061977

Engellendi
benim amacım kendimi ifade etmekti sadece yanlış anlaşılmak istemem. kusura bakmayın.