dere,değirmen, kilise,çeşme, selale

Metalicvoice

Operatör
Ülkemizde birsürü turizme açık
Şelale vs var. Turistler oraya gitsin. Oaryla ilgili Belki de birşey peşindedir bu gavurlar... :)

Turko

Uzman
derede şelalede alantarama iş yapmazmı diyon aga Turko

Allaha şükür iyi diyek iyi olalım Bayramımın kutlu olsun Rabbim nicelerini nasip etsin
sende iyisindir inşAllah
Allah razı olsun seninde bayramın kutlu olsun ağam şükür yaradana bir yaramazlık yok.

Şelale de akar da çalışan cihaz görmedim ben yakınların da cihazını deneyen test eden reklamını yapanı dahi görmedim çok zordur su işi . Bırak şelale yi akar i olan suyu 60 mt yukarıda kuru kel tepede cihaz i kullanırken derinden akan kaynak suyuna oda boşluğu çizen cihaz gördüm. Çok zor belki bileği becerisi demir gibi olan sağlam bir usta şelale de belki boşluk varsa yakalar onuda 20 defa hesap kitap ederim. Hepsinin üzerini çizdim tek tek için dedektör bakıyorum yeter da artık keyif yapacam :)

30061977

Engellendi
nasıl sit alanı ilan edeceksiniz ustam.
ama buralar bana özel sit alanıdır doğrudur. benden başka kimse giremez göremez, çalışamaz

30061977

Engellendi
bilgisizlikten konuşuyoruz.
yöntemini söyleyin onu uygulayalım ustam

30061977

Engellendi
vergilerini ödediğim tapulu malım dır buralar. kaymakam bile giremez buraya

30061977

Engellendi
burası rize dır ustam.
soyisminizi bilen hangi devlet büyüğü olsa geri dururu. geçen senelerde hes yapılmak iştendi vu arazilere hes i iptal etmek zorunda kaldılar.
yaptıkları yarim tünel ve köprü bizde kaldi

poseidon2023

Uzman
Rabbim dayim etsi dahada iylini versin inşAllah agaa @Turko

eline cubuk makina alan kendini fasülye gibi nihmetten sayıyor okadar basit olsa kullanana göre deyişir üstede yazdım ne nerde nasıl olmalı nasıl tespit edilir bilmek gerek düyüne gelecem tanışırız dedin ses yok cubuk alantarama nasıl kullanılır gösterirdim cubuk kullanıyondur ama sen bile şaşırırsın kullanınca bu kadarda BÜYÜK konuşuyom bu işlerde :23:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu devletin herseye gucu yeter.
Devletin yaninda kimse karincadan buyuk olamaz.
Yeterki is o asamaya gelsin.
Kimin elinde ne mal mulk arac cihaz vs.vs. var 2 satir yaziya bakar.
Bu bedenle bu dala fazla basmayalim.

Sahsu araziniz dahi olsa, parasini verir istimlak yapar. Bu nedenle sahsi mulklerinizi dahi aşikar eylemeyiniz...

Çakircali Kel Mehmet Efe bile, en gucsuz zamanda boyun bukmustur.
Benden tavsiye;
Kimse, ama hic kimse kendi kavmini sulalesini devletten guclu gorme hatasina dusmesin.
Devletimizi, ne kadar hata ve yanlis olsa da daima basimizda tasiyalim. Devlet giderse toprak gider, vatan gider. Vatan gidince de kadinlarimizi cariye, bizleri ve ogullarimizi da kole yaparlar. Ne din kalir nede namus.
Allaha cc siginiriz bu halden. Amin.

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
bunlar yeter sanırım
tespitler tecrübeyle sabittir nokta atışı değil belki ama değirmen civarında aramalısın değirmenin yanında dibinde altında üstünde mutlaka bir oda olacaktır bazen bitişiğinde saklı bazen tünellerle ulaşılabilen ama mutlaka yanında bir oda vardır ve bir oda da uzağında olacaktır hatta bazı yerlerde mezar olduğu da tespit edilmiştir araştırma yaptığın yer el değmemiş gibi duruyor bana kalırsa yoğun bir çalışmayla güzel işler olabilir burada

30061977

Engellendi
haklısın ustam.
ben bahsettiğiniz manada söylemedim devlet bizim devletimiz malımızda canımızda ona feda olsun.Ekli dosyayı görüntüle 245994 bu şelale değirmenin suyunu sağlayan şelale resmin sağ tarafındaki duvar gibi olan yer den suyunu alıyor degirmenEkli dosyayı görüntüle 245995 bu degirmen

ustanın ismini hatırlamıyorum ama bu derede 7 değirmen olmalı demişti haklıymış 4 u yıktı halinde 3 ününde yerini buldum. 7 tane değirmen 13 tane rolü ufaklı şelale varEkli dosyayı görüntüle 245996 buranın dibi yok çok derin büyük taş atıyoruz 3 dk. da dibe ulaşıyorEkli dosyayı görüntüle 245997 altı sadece kumEkli dosyayı görüntüle 245999Ekli dosyayı görüntüle 246001 bu şelale ler aynı dere üzerinde 7 değirmenin olduğu dere

Son düzenleme: