dere,değirmen, kilise,çeşme, selale

30061977

Engellendi
ayrıca bana cihaz lazım araştırdım 3mt den çeken cihaz sadece bu şirkette var dediler.

30061977

Engellendi
alan tarama cihazı kaliteli önereceğiniz bur marka varsa yardim edermisiniz

30061977

Engellendi
bekliyorum ozaman buralar bu sitedeki herkesi ihya eder

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.

kaynak

Gurbetçi memleketi olan erzincana tatile gelicektir, komşusu olan alman bende gelmek isterim memleketiniz güzel yer gezelim görelim iyi gel o zaman,erzincana inerler üç beş gün sonra alman kayıp? ara ara alman yok...gurbetçi almanyaya döner orada soruştururken aslının rum oldugunu öğrenir ... Erzincandan haber gelir ve adamı tepelerde eşekle beraber görüldüğünü öğrenir gerisini siz düşünün...

kaynak

Fakat her şeye rağmen tebrik ediyorum, sen kalk gel dil yok lisan yok malzemeni al kaybol...cesaret on numara ne dersiniz ? erzincanda el işareti vardı beğenmiştim daha lafını etmeden abi sakın gitme droneler var izliyorlar takip ediyorlar sıkıyorlar oyoyoy ulen texsası geçtik bee :200:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ayrıca bana cihaz lazım araştırdım 3mt den çeken cihaz sadece bu şirkette var dediler.
Kimse yogurdum eksi demez
Amma herkeste yogurdu ufleyerek yer
Cunku enson kulaginin arkasi kalanlar bile kulaksiz geziyirii.. Turko ve timur964 BulursamKader25 Dadas25 @ucmus kazama bozoklu Sedegor Kamhi Leonard @-Mithra- epy nik toyalp ustalarin bu konuya bakmalari haasil olmustur....yook kimse bakmazsa ben bu mekaani Sit alani ilan ederim sende bolca adrenalin macera yasarsin

Turko

Uzman
Kimse yogurdum eksi demez
Amma herkeste yogurdu ufleyerek yer
Cunku enson kulaginin arkasi kalanlar bile kulaksiz geziyirii.. Turko ve timur964 BulursamKader25 Dadas25 @ucmus kazama bozoklu Sedegor Kamhi Leonard @-Mithra- epy nik toyalp ustalarin bu konuya bakmalari haasil olmustur....yook kimse bakmazsa ben bu mekaani Sit alani ilan ederim sende bolca adrenalin macera yasarsin
Leo dururken bize laf düşmez o muhakkak çözecek tir burayı onun isminin geçtiği yerde benim ismimi etiketlemen ustaya hakaret olur. Çer çöp çizgi çatlak varsa doğal kaya taş beni etiketle destan çıkartırım şelale değirmen falan beni aşar.

Turko

Uzman
sana yardım etmek bilgi vermek bir şeyleri anlatmak için resimlere burda her kez yorum yapıyor kimsenın senın malında mülkünde gözü yok bunları demenede gerek yok zaten yardım etmeye calışıyordum

makina satanlar ögretirr o zaman sana alacagın makinaları

bol şanslar sana agaaaa
Şelale de cihaz ile aramamı yapacak mış kaçırdım ben mevzuyu gürül gürül akan şelale de ? Yıllar dır makine cihaz incelerim alır kullanır satarım daha bugüne kadar şelale yi bırak iki parmak akar i olan suyun 100 mt yakınında cihaz tanıtan adam görmedim heleki alan tarama falan şelale de mal bulacak . Neyse sağlık sıhhat yerinde mi keyifler nasıl aga ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Leo dururken bize laf düşmez o muhakkak çözecek tir burayı onun isminin geçtiği yerde benim ismimi etiketlemen ustaya hakaret olur. Çer çöp çizgi çatlak varsa doğal kaya taş beni etiketle destan çıkartırım şelale değirmen falan beni aşar.
Cok ince ve naziksiniz maalumunuzdurki kendisi sinır otesi operasyonlarda gorev alir.ayrica car cop kayada cizzik catlak bombe tek bulanik resim mevzularida kiymetlidir temiz 5 sayfa yurundugu cok olmustur..sizin yeriniz baskadir.
Buyrun cay ikram edelim .Ekli dosyayı görüntüle 245929

poseidon2023

Uzman
cubuk alantarama ne olursa olsun elindeki telefon gibi kullana mıyorsan hiç bir şey yapamazsın marifet kullananda başlar biter

neyin nerde oldugunu ve nasıl tespit edecegini bilmen gerekir buda zamanla tecrübe edinerek ögrenilecek sende anlarsın zamanla

poseidon2023

Uzman
derede şelalede alantarama iş yapmazmı diyon aga Turko

Allaha şükür iyi diyek iyi olalım Bayramımın kutlu olsun Rabbim nicelerini nasip etsin
sende iyisindir inşAllah