Dere kenarında balık merdiven ve bir sürü işaret şelalede var bunların anlamı nedir?

Spartacus.TR

Yeni Üye
Spartacus.TR......

Sevgili kardeşim işaretlerin hedefi zaten şelalenin olduğu yer . Ve sende mükemmel bir foto ile bütün işaretleri bir kare içinde sıralamasına göre vermişsin ve çok önemli detayları yakalamışsın . inşallah bir sonuca varırsın. Benim sana tavsiyem yoğunluğu şelalenin olduğu bölgeye ver. Bak taş döşenmiş yol var diyorsun o taşlı yolun oralara iyi bak bir mahzen olacak Bence burada tek eksik olan şey şelaleyi etraflıca resimlememen. Ve taş yolun üstünü. Yoksa herşey şahane şelalenin üst kısımlarınıda kontrol et . O taş işlenmiş yol nerede bitiyor şelaleyemi iniyor.
Ekli dosyayı görüntüle 229428 teşekkür ederim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Burada degirmen olmali.
Degirmenin ust su arkindan itibaren 1 km ilerisine kadar olan bilge sizin arastirma sahaniz.
Mezarlarin disinda degirmenin parasi degirmencinin mezarinin yanindadir, yakinindadir. En az bir camiz derisi dolusudur. Degirmen yakininda bir kurt kafasi figuru aramalisin.

Adam kafasina benziyor dedigin yeride iyice arastir ve resimle. Orasi bos degildir.
Bizde bakip yardimcu olalim insallah.

Bu arada sunaklarin yakinindadir mezarlar.
Tespite oralardan baslarsan keyfin gelir. Devam edersin diger yerlere.

Sunum ve resimlemeni bende begendim.
Eline saglik. Kolay Gelsin.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Burdaki çekmiş olduğun tüm işaretler balığa ait değil .Şunu sorayım ondan sonra yazacağım balık suyun bu tarafında karşı tarafında mı o merdivenler yani basamaklar.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam Mevlam rast getire ustalarımızın her biri çok kıymetli yorumlar yapmışlar. Zemin altı mezarların dışında baliğin kendine has parası olduğunu düşünüyorum. Balıkla şelale arası ne kadar mesafe ? Şelale baktığı istikamettemi yoksa kuyruk kısmındamı ? Baliğin parası kayadan alınıcak. Siz resimleri artırın burdan ekmek çıkar biiznillah :)

Son düzenleme:

Spartacus.TR

Yeni Üye
Burdaki çekmiş olduğun tüm işaretler balığa ait değil .Şunu sorayım ondan sonra yazacağım balık suyun bu tarafında karşı tarafında mı o merdivenler yani basamaklar.
Balık derenin sağ tarafında tepede 7 adet basamak ve yol derenin sol tarafında

Turko

Uzman
Rast gelsin. Balığın kuyruğunu takip et.

Spartacus.TR

Yeni Üye
Ustam Mevlam rast getire ustalarımızın her biri çok kıymetli yorumlar yapmışlar. Zemin altı mezarların dışında baliğin kendine has parası olduğunu düşünüyorum. Balıkla şelale arası ne kadar mesafe ? Şelale baktığı istikamettemi yoksa kuyruk kısmındamı ? Baliğin parası kayadan alınıcak. Siz resimleri artırın burdan ekmek çıkar biiznillah :)
Sağ ol ustam Allah razı olsun bende zemin altı mezarların olduğunu düşünüyorym resimlere bakıldığında gözüküyor şelale balığın baktığı yerde balıkla şelale arası mesafe 185 metre Google earth la ölçtüm

Spartacus.TR

Yeni Üye
Balığın kuyruğunun baktığı yerde 2 metre berisi de 2 ader basamak var ilk basamağın olduğu yer toprak, dahada arkası tarla tarlanın üzerinde taş yığmaları var tarlanın altındada aynı şekilde taş yığmaları var

Turko

Uzman
Balığın kuyruğunun baktığı yerde 2 metre berisi de 2 ader basamak var ilk basamağın olduğu yer toprak, dahada arkası tarla tarlanın üzerinde taş yığmaları var tarlanın altındada aynı şekilde taş yığmaları var
ilk basamağın olduğu yer ne dedin :)