Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

weejas

Moderatör
Moderatör
Benmi farklı bir hayatta yaşıyorum yoksa sizmi anlamadım. Ne goruntusu hocam ne boyutu ne yiyip ne iciyorsunuz anlamıyorum

bilinmemeli

Yeni Üye
Benmi farklı bir hayatta yaşıyorum yoksa sizmi anlamadım. Ne goruntusu hocam ne boyutu ne yiyip ne iciyorsunuz anlamıyorum
Her koyun kendi bacağından asılır,yasak olan bazı şeyleri çiğneyen insanlar var.Onlara saygı göstermek lazım.O yüzden kendilerini fazla ifşa etmiyorlar.Bu kişilerin 3.bi gözü ve 3.bi kulağı daha mevcut.Ben bu kişileri aramaktayım..Yani sufli (şeytan) la çalışanlar.. Rahmani ile çalışanlar bunu yapamaz. Yani senin anlıcağın CİNLERLE çalışan.

tncysmn

Aktif Üye
bilinmemeli kardeşim sitemize hoşgeldin. Cinlerin ve dolayısıyla cinci hocaların çoğu yalan söyler. Bir cin bir söylediğinden farklısını 10 dakka içinde söyler bi dediği bi dediğini tutmaz sana der ki kapıda az sonra der bacada. Bence yanlış bir arayış içindesin. Sizinle gelen hoca vazgeçti acaba neden yoksa sizi klrkutup kendisi mi gidecek. Benim tavsiyem ekibini al temiz abdestli bi şekilde git ve okuyun mümkünse sabah ezanından sonra gidin allaha sığının allahtan isteyin verirse yüceliğinden vermeZse imtihanınızdandır. Diyosun ki şeytanla çalışan insanlar arıyorum. Akıl mantık dışı, kuran var ve nizam var yol gösteren var. Sen allahtan isteme git şeytanla iş yapan insandan iste.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ben hoca değilim ama götür beni varsa bak nasıl alınıyor! Kardesim hoca bilse bu işi senin peşine düşüp gitmez kendi alır, varmı var öyle hocalar hem üç harfliler le konuşur hemde senin zihnini okurlar, sen ister söyle gideceğin yeri ister söyleme mühim değil. Lakin bunu yapabilecek hoca gelmez seninle. O hocaların işi olmaz dünya malıyla. Hem senin o dediğin ilmi uygulayacak hocanın dünyası ahireti karışır birbirine! Benim var tanıdık biri çocukları fakir, koyde bir kaç yer var diyor! Çocuklarına yeri tam söylemeye kalktığı an üç harfliler adamı boguyor bayıltana kadar bırakmıyorlar.

Sen uğraşma istersen bela gelir başına ben hocayım hadi gidelim diyenden. Yani gerçek hocadan zarar gelmez ama hocayım diyenden gelir.

Al abdesti ni Ayet el Kursi - Bakara Suresi 25. Ayeti ve Haşr Süresini oku Allah a Sığın her kapı açılır!

Son düzenleme:

Prisma

Yeni Üye
İçindeki mala kadar söylendi arkadaşlar o yüzden %25 tatmin edici bi rakam olduğu için öyle yazdım yer belli bizzat gözümle gördüm fakat hocamız korkunca bizde korktuk ister istemez tarihteki kaşıkcı elmaslarından bi yerdir.. Astral yolculuk ile test edilmiştir.. Görüntüsü açık hoca medyum bay bayan kim varsa teklifim bellidir.
Astral yolculuk ? biraz açarmısınız bu konuyu bilginiz dahilinde öğrenmek isterim.

tncysmn

Aktif Üye
Astral yolculuk ? biraz açarmısınız bu konuyu bilginiz dahilinde öğrenmek isterim.
geçerliliği kanıtlanmamış bi durum.kısaca uyku esnasında gezme. Ruh bedenden ayrılıyo alıyo başını gidiyo :)

bilinmemeli

Yeni Üye
@bilinmemeli kardeşim sitemize hoşgeldin. Cinlerin ve dolayısıyla cinci hocaların çoğu yalan söyler. Bir cin bir söylediğinden farklısını 10 dakka içinde söyler bi dediği bi dediğini tutmaz sana der ki kapıda az sonra der bacada. Bence yanlış bir arayış içindesin. Sizinle gelen hoca vazgeçti acaba neden yoksa sizi klrkutup kendisi mi gidecek. Benim tavsiyem ekibini al temiz abdestli bi şekilde git ve okuyun mümkünse sabah ezanından sonra gidin allaha sığının allahtan isteyin verirse yüceliğinden vermeZse imtihanınızdandır. Diyosun ki şeytanla çalışan insanlar arıyorum. Akıl mantık dışı, kuran var ve nizam var yol gösteren var. Sen allahtan isteme git şeytanla iş yapan insandan iste.
Ben hoca değilim ama götür beni varsa bak nasıl alınıyor! Kardesim hoca bilse bu işi senin peşine düşüp gitmez kendi alır, varmı var öyle hocalar hem üç harfliler le konuşur hemde senin zihnini okurlar, sen ister söyle gideceğin yeri ister söyleme mühim değil. Lakin bunu yapabilecek hoca gelmez seninle. O hocaların işi olmaz dünya malıyla. Hem senin o dediğin ilmi uygulayacak hocanın dünyası ahireti karışır birbirine! Benim var tanıdık biri çocukları fakir, koyde bir kaç yer var diyor! Çocuklarına yeri tam söylemeye kalktığı an üç harfliler adamı boguyor bayıltana kadar bırakmıyorlar.

Sen uğraşma istersen bela gelir başına ben hocayım hadi gidelim diyenden. Yani gerçek hocadan zarar gelmez ama hocayım diyenden gelir.

Al abdesti ni Ayet el Kursi - Bakara Suresi 25. Ayeti ve Haşr Süresini oku Allah a Sığın her kapı açılır!
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle elimizdeki haritayla beraber tılsımı birlikte verildi ve belirtilen günün saatinde tılsımı uygulayarak görevli cin çağrıldı cin anlaşmaya kim uyucak dedi ve ve anlaşma şartı soruldu Can'a can kana kan dendi kim olduğunu sorduk varlıkların efendisi ifrit olduğu söylendi bu işte amatör değilim cinliyim bende fakat cezalandırıldım dedikleriniz doğru o yüzden ben hocayım diyene ben kendi varlığımı gönderip bilgi alıcam sonra görevliyle görüştürücem benim amacım anlaşmaya yeniden oturulup istenilen kanın bi insan kanı değil bi hayvan kanı olması ve onlara adak adanması.Cinleri bilmediğiniz için giderim diyenler var bi gün sizi kitliyip istem dışı vücudunuzu hareket ettirirse beni anlarsınız.Hocanın yapıcağı zaten ya icazet vermek günü birlik yada anlaşma için beni o boyuta çektirmesi başka birşey yapmıcak

bilinmemeli

Yeni Üye
Ve son olarak neden müslüman değil şeytan onuda söyliyim cevabını bunu diyen cin ; Sen Müslümanlık adına bu yaşına kadar naptın ki bizden birşey istiyorsun ? Ve bizler sufli ve ulvi olarak grup lara ayrılan kavme yönelmek zorunda kaldık..

bilinmemeli

Yeni Üye
@Master rüyalara girmek kul Hakkı'na girer eğer bana hakkını helal edip rüyana girip göstermemi istiyorsan ve görüceklerinden sonra gene giderim diyorsan görüşürüz bana özelden bilgilerini atarmısın? Ve dediğin doğru onlar yeri görebiliyorlar ama söyliyemiyorlar iyi onu seviyorlarmış ki boğazlıyorlar asıl yapılan cezalandırmak

Son düzenleme:

kayıp38

Yeni Üye
böyle şeylere kafa yormayın tamam cin vardır hazineyi korurlar sahiplenirler ama korkan insana musallat olurlar korkma bizim gittiğimiz yerlerde götürdüğmüz kişilerden kaçan çok oldu korkan çok oldu ama pes etme korkma üstlerine git onlar sana zarar veremez sadece korkuturlar musallat olurlar üzerinde baskı kurmaya çalışırlar Allah a sığın gerisini boş ver Allah yüce yaratıcı dururken bir yaratılmışa sığınmak saçmalık hocada senin benim gibi insan

bilinmemeli

Yeni Üye
böyle şeylere kafa yormayın tamam cin vardır hazineyi korurlar sahiplenirler ama korkan insana musallat olurlar korkma bizim gittiğimiz yerlerde götürdüğmüz kişilerden kaçan çok oldu korkan çok oldu ama pes etme korkma üstlerine git onlar sana zarar veremez sadece korkuturlar musallat olurlar üzerinde baskı kurmaya çalışırlar Allah a sığın gerisini boş ver Allah yüce yaratıcı dururken bir yaratılmışa sığınmak saçmalık hocada senin benim gibi insan
Kardeşim ortada koruma için yapılmış bi anlaşma var senin canın yada kanından olanın bi canı yada senin kolun bacağın yada kanından birinin kolu bacağı anladın ? Biz hocaya sığınmıyoruz sadece hoca bizim için bi anahtar anlaşmayı bozmak için.. Burası sahipli olduğu için sıkıntıdayız sahipsiz olsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...