Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuans

Aktif Üye
bilinmemeli kardeşim,
Bu ifriti kim çağırdı?
Gerçekten ifrit olduğunun kanıtını istediniz mi?
Astral Seyahat ile ne işlem yaptınız? (İfrit ile görüşüldü deme sakın.)
Size müslümanlık için ne yaptın sorunun cevabında birçok şey yapan birini götürsen anlaşmayı onunla kansız cansız yapar mı? (Sormadın mı?)

Bahsettiğin boyuta seni biri çektiğinde, cezalıyım dedin sanırım. Nasıl geri çekecek?
Kafanı o kadar karıştırmışsın ki, aslında olan yolu göremiyor gibisin. Sen o malı anlaşma yaptığında alsan bile, onun hizmetkarı olacağını bilmiyor musun?

Ben daha çok soru sorardım da, kafanda bu karışıklık da nasıl cevap verirsin bilemem.

Allahı bilmek ile onu sevmek arasında ne kadar büyük mesafe var.

Selametle..

bilinmemeli

Yeni Üye
@bilinmemeli kardeşim,
Bu ifriti kim çağırdı?
Gerçekten ifrit olduğunun kanıtını istediniz mi?
Astral Seyahat ile ne işlem yaptınız? (İfrit ile görüşüldü deme sakın.)
Size müslümanlık için ne yaptın sorunun cevabında birçok şey yapan birini götürsen anlaşmayı onunla kansız cansız yapar mı? (Sormadın mı?)

Bahsettiğin boyuta seni biri çektiğinde, cezalıyım dedin sanırım. Nasıl geri çekecek?
Kafanı o kadar karıştırmışsın ki, aslında olan yolu göremiyor gibisin. Sen o malı anlaşma yaptığında alsan bile, onun hizmetkarı olacağını bilmiyor musun?

Ben daha çok soru sorardım da, kafanda bu karışıklık da nasıl cevap verirsin bilemem.

Allahı bilmek ile onu sevmek arasında ne kadar büyük mesafe var.

Selametle..
İfrit haritayla beraber elimize geçen tılsımdan yakma sonucu meydana geldi.
Varlıkların efendisi iftit diyerek yanımızdaki varlıkların çekilmesi sonucu ifrit olduğunu anladık.
Astral seyahat imkanım vardı orayı düşünerek bi baktım orada görüşülmedi ifritle.
Bana müslümanlık adına bu yaşına kadar naptın diyen benimle çalışmasını istediğim müslüman bi cindi ve kabul etmediği için suflilere yöneldim.Anlaşma neyse ona uyulmalı yada ifritin diğer teklifler sunmasını sağlamak için ona teklifte bulunmak onlara adak adamak gibi.Bahsettiğim boyuta kendim giriyordum falcılıkta yapılan bi hata sonucu cezalandırıldım.Geri çekmicek o boyuta girdiğimde yoluma kendi varlıklarımla devam edicem ve açık kalmış olucak görüntü.
Hizmetkar kelimesi çok yanlış onlarda sevmiyor bunu sadece dost olcaz o isticek sen isticen.Allahı Seviyorum ve bu genç yaşında bunları yaşadığım ve bildiğim içinde çok gurur duyuyorum en azından 60 ından sonra namaz kılıp Kuran okuyanlardan değil 30 unda Kuran'ı hatmi edip namazımda niyazımda olduğum için mutluyum istisna günler hariç.
Bence senin kafan karışık yuans

yuans

Aktif Üye
bilinmemeli kardeşim,

Unutma ifrit, varlık vs. ne ise hepsi bize secde etti.
İfrit geldiğinde diğerleri çekilmiş ya, Sen o açık yolda varlıkların ile nasıl güvenip ilerlemeyi düşünüyorsun?

Hadi onuda hallettin diyelim,
Sen diyorsun ki; Ben yanmaya hazırım, benimle yanacak bir üstad lazım.
Sana vereceğim tek tavsiye, O kişiyi burada değil. İstanbul'da yaşıyorsun, bulacağın yeri bilmen lazım.

Yolun hayırlı, Ömrüm güzel olsun. (Varlık sahibi insan.)

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burdaki asıl sorun şu sana nasıl guvenecegiz:confused:

laila

Yeni Üye
akıllı ol uzak dur hocalardan git kilise papazı bul senin anahtarın onlarda

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
buradaki asıl konu ney biliyormusunuz ustalar bu konunun kapatılması ve yorum yapılmaması niçin bu tip şeyler peygamber efendimiz tarafından yassaklanmış olması ve bu konu böyle devam ettği sürece belki hiç bişey bilmeyen ve bu varlıklarla irtibata geçmeye çalışanlar olacaktır ve ya çok kötü sonuçlar doğacaktırki sizden ricam bu konuyu daha fazla günaha girmeden yöneticilere söylüyorum kapatmanız yoruma böyle konularında önüne geçmeniz kimsenin zarar görmemesi için nasıl kaçak kazıya karşıyız bu daha önemli haberiniz olsun ustalar

ÖMER HATTAB

Editör
konuyu açan arkadaş hoca aramıyormuydu?
şimdi hocalığamı soyundu
o kadar allameydi hoca niye arıyor
bunlar reklam kokan hareketler
deniz_efe ona kendini ispatlama
fırsatı vermiş buyursun çözsün.

Kristof34

DogacıyıZ
Keyifle okuyorum bakalim filmin sonu nasıl bitecek kahkaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...