Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuans

Aktif Üye
Kristof34 ile biz gerçekten geceledik, gündüzledik. Çaylar, kurabiyeler, limonata ve en önemlisi Sabah Çorbası..
deniz_efe hocam seninle de gecelemek isterim. :zuhaha:
Kristof34 ustam bekliyorum.. Gerçekten çay hazır, olmadı saat 18:40 da hazırlatırım. ;)

tncysmn

Aktif Üye
İfritler cinler padişahlar hüddamlar sonuç ne hüsran. Kendine bulaştırdıgnla contayı yaktığınla kalıyosun. Dünya malı için bu kadar telaşa riske gerek yok dünyada herkese yetecek kadar ekmek var

ÖMER HATTAB

Editör
bu tipler kafası bulanık insanlar
senin benim gibi kafaları net değil
vesvese vereni çok
Allah cc şifa versin.

kabakburgiba

Operatör
oooooo beyler afiyet olsun.iiiimişşş.millet para derdinde sizler limonatalar pastalar.oooohhhh.şimdi ben size göndereyim benimkileride orayı bi dağıtsınlar.ARANIYOOORRRR...konu sahibi kayıp.

kabakburgiba

Operatör
oooooo beyler afiyet olsun.iiiimişşş.millet para derdinde sizler limonatalar pastalar.oooohhhh.şimdi ben size göndereyim benimkileride orayı bi dağıtsınlar.ARANIYOOORRRR...konu sahibi kayıp.
gönderdim.şu an hendek,adapazarı,izmit, devam ediyorlar.

bilinmemeli

Yeni Üye
yuans Bize secde ettiği doğru fakat eğer onların boyutuna girer ve onlarla çalışmaya başladığın anda onunla eşit durumda oluyorsun bi üstünlüğün olmuyor çünkü ondan durmadan birşeyler istiyorsun.. Kan akıtıldığı Zaman o yolda sorun çıkmıcağından şüphen olmasın çünkü bizim için kan akıtan kim bilir daha napabilir düşüncesindeler..Kimseyi yaktığım yok ortada bi teklif var yapmak isteyen yapabilir..Siteden görüştüğüm hocalar yanmak mı istiyor şimdi 8 ide..İstanbulda önerebilceğin varsa onunlada görüşebilirim.. Değerli yorumların için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...