Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

definecix

Member
paha biçilmez diye birşey yoktur. herşeyin bir fiyatı vardır. bu tip paha biçilmez vs gibi laflar genelde asparagas haberlerde çıkar. medyada çok kullanılır ve ben şahsen inanmıyorum. gezdiğim müzayede sitelerindede henüz paha biçilemiyen birşey görmedim :) bence paha biçilemiyen tek şey ailenizdir çocuklarınızdır.
konunun geri kalanıda biraz bu işin efsaneleri dediğimiz şeylerden. hoca demiş, 1 ton altın varmış, uzaydan uyduyla bakıyorlarmış vs vs.. uzatılabilir.

Son düzenleme:

ÖMER HATTAB

Editör
Kafası bulanık :) Onlarla iç içesin diye öylemi olması lazım ? Sen hiç onlarla evli çocuğu olan birini gördünmü kardeşim bence bu tarz konuşmalar seni sıkıntı sokabilir ;)
Beni cinlerlemi tehdit ediyorsun
elinden geleni ardına koyma
bize Allah cc yazdığından başkası dokunamaz
şeytandan ve senin gibi onları dost edinenlerden
izni olmadan bir yaprak dahi düşmeyen
Allaha sığınırız.
Hiç şüphesiz şeytanın hillesi düzeni pek zayıftır.Nisa suresi 76

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
senın agzın burnun oynuyormu ben oyle bır kaç tane malum sahıslarla evlı olanlarla oturup kalktım her yerı oynuyordu konuya acıklık getırelım once hoca arıyordun sonra hocalık yapmaya basladın once tutarlı olacaksın ne aradıgını bıleceksın ömer dogru soylemiş kufri ayrıcalık dıye ne dıyım allah ıslah etsın bu konuyu fazla uzatmayın arkadaslar kelın ılacı olsa basına surer senın o evlı olduklarıyın arkasına düş senı altınada ustunede gotururler kardeş

kabakburgiba

Operatör
takibimde olan bi yerle ilgili bi yaşadıklarımı anlatayım da bazı arkadaşlara ders olsun. pazar günü öğle gibi yere gittim.daha önce bazı tesbitlerimi yapmıştım.yer sahibi ve eşi de burda çalışıyorlar.ben o günü şişleme yapacam. .2 yerde şişleme yaptım.2 side girişti.biri merdivenli giriş.diğeri merdivensiz,hemen yanındada kuyusu çıktı.yön batı.diğer merdivenli girişin yönü de kuzey.ikindi ezanı okundu.yer sahibinin hanımı bana seslendi bırak gel ikindi geçiyor namazını kıl dedi.bende şu işi bitireyim hemen kılarım dedim.tabiki baya zaman geçti biz hala kılmadık.akşam ezanı yaklaştı.vasıtaya binip üçümüz burdan ayrıldık.eve geldim.ensemde ve başımda bi ağrı,herhalde yorgunluktan ve güneşten dedim yattım.biraz uyumuşum bi uyanırsın bi dahamı nerde uyku.hanım sıkıntıdan patlıyor. of mofff.sabahı yaptık.2 nci akşam erken yattım.camlarda açık tabiki..hanım başka odada yatıyor.yine sıkıntı.biraz dalmışım güzel bi hatun yanındada ufak bebeleri,başladı sırnaşmaya,bunu kovdum.bu seferde yanımda bi tane daha.buda sırnaşmak istiyor,bunuda kovdum. bi uyandımki su gibi ter.haaa dedim usta bu iş başka iş..sen kalk aptezini al.başla okumaya,ayetel kürsi,yi oku,oku.ama her okuyuşta kafamın içi rahatlıyor ve hissedeiyorum.(vela yeüdühü hıfzühüma) ya gelince 3 defa tekrarlayın.ondan sonra bitirin.bunu 3 değil 33 defada,99 defada tekrarlayabilirsiniz.size sırnaşanları yakmakla tehdit ediyorsunuz.ben pazarlık yaparak 3 defa tekrarlarım.onlara gitmelerini,uzaklaşmalarını söylerim.ve ondan sonra rahat bi uyku uyudum. kıssadan hisse.bazı şeyler işte böyle öğrenilir.içinden çımbızla ayıkla....

kabakburgiba

Operatör
bunlarla evli olanlara tavsiyem.kurtulmaya azmetmeleri.uzak durmaları.tövbe etmeleri.arınmaları.

ÖMER HATTAB

Editör
Her şerde bi hayır her hayırda bi şer vardır ve unutmadan cinler diyorki ; Madem Allaha İman ediyorsun madem seni koruyor o evindeki nazar boncuğu neyin nesi ? Sanırım sana yeterli olmuştur tabi anladıysan ;)
Bu arkadaş sıkıntılı biri bundan uzak durulmalı
bence konuda kapatılsın,
burdan birşey çıkmaz
mesele anlaşıldı uzatmanın faydası yok
belliki adamın evine adamlarını göndermiş
yoksa evdeki nazar boncuğunu nerden biliyor.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu arkadaş sıkıntılı biri bundan uzak durulmalı
bence konuda kapatılsın,
burdan birşey çıkmaz
mesele anlaşıldı uzatmanın faydası yok
belliki adamın evine adamlarını göndermiş
yoksa evdeki nazar boncuğunu nerden biliyor.
evde nazar boncuğu yokki ustam ne nazar boncuğu alakasız işlerle uğraşmayın derim herkes işine baksın ben eve yeni taşındım zaten eşyasız eşyaları kendim aldım konuyuda daha fazla uzatmayalım zamanında dedim zaten ben bunu ilglenen yöneticiler bu iş alay konusunada gelmez allah bizi affetsin saygılar sunarım

bilinmemeli

Yeni Üye
Valla size laf yetiştirmekle uğraşmıcam herkes anlamak istediği gibi anlıyor bende sizler gibi Allah'a İman edip ona secde ediyorum ve beni onun yarattığını biliyorum ama siz bana Allah düşmanıymışım gibi davranıyorsunuz tövbe haşa.Sizler zina yaparken yada gözünüz kaydığında biryere yada insanların arkasından konuşurken yasak olan şeyleri yapmıyorsunuzda ben yapıyorum bi tek cinlerle iletişim kurarak dimi ? Siz Nasıl eşinizle ilişkiye girerken bi seçim yapıyorsanız ilişkiye girdimi namazı kılmıyorsanız o an bizdede onlardan o an bişi istedimi namaz kılınmıyor bu kadar ama siz anlamak istemiyor çünkü bilmiyorsunuz. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ve öğrenmeden karalamak. Daha aranızda hangi dua neyin fazileti kaç defa okunur veya istihare veya icazet ya en kötüsü namaz kılıyorsun hacet namazını bilmiyenler var aranızda hor görmüyorum sizi ama bunları bilmeden kalkıp atıp tutmayın :) Valla sizle uğraşacak çok vaktim yok aranızda o kadar çok günahkar kul varki daha şimdiden yanık kokularını alır gibiyim herneyse site üstünden iletişime geçen hocalara teşekkür ederim anlaşma yapıldı define resimlerini konuya eklicem bi kaç güne görürsünüz..

zaz12

Bilgili Üye
:322::244: @yuans ile çay keyfi
bunlar aynı mahlede komşular :D
istanbulda trafiğin her an dolu olduğu yerde ancak ya komsu yada arka mahleden bir arkadas :D :D

Konu sahibi arkdasım seni medyum kağan ile tanısman laızm senin.Ama sana tavsiyem Bu kadar günah dan sonra 30 -60 kadar namaz kılsan ne fark eder yani :D

Son düzenleme:

yuans

Aktif Üye
Valla size laf yetiştirmekle uğraşmıcam herkes anlamak istediği gibi anlıyor bende sizler gibi Allah'a İman edip ona secde ediyorum ve beni onun yarattığını biliyorum ama siz bana Allah düşmanıymışım gibi davranıyorsunuz tövbe haşa.Sizler zina yaparken yada gözünüz kaydığında biryere yada insanların arkasından konuşurken yasak olan şeyleri yapmıyorsunuzda ben yapıyorum bi tek cinlerle iletişim kurarak dimi ? Siz Nasıl eşinizle ilişkiye girerken bi seçim yapıyorsanız ilişkiye girdimi namazı kılmıyorsanız o an bizdede onlardan o an bişi istedimi namaz kılınmıyor bu kadar ama siz anlamak istemiyor çünkü bilmiyorsunuz. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ve öğrenmeden karalamak. Daha aranızda hangi dua neyin fazileti kaç defa okunur veya istihare veya icazet ya en kötüsü namaz kılıyorsun hacet namazını bilmiyenler var aranızda hor görmüyorum sizi ama bunları bilmeden kalkıp atıp tutmayın :) Valla sizle uğraşacak çok vaktim yok aranızda o kadar çok günahkar kul varki daha şimdiden yanık kokularını alır gibiyim herneyse site üstünden iletişime geçen hocalara teşekkür ederim anlaşma yapıldı define resimlerini konuya eklicem bi kaç güne görürsünüz..
Kardeşim, konuyu uzattıkça olay farklı boyutlara gidiyor.
Sen daha o varlıklar ile yaptığını zannettiğin olaylardan biran önce kurtulmayı dene.
Herşeyi açık konuşmanın bir anlamı yok zannediyorum.
Benim senin gibi varlıklarım yok ama seni gördüm, genç olduğunu bu tür olaylara mehilinin fazla olduğunu gördüm.
Birçok şeyi gördüm ama herşeyi dediğim gibi açık açık anlatmanın bir sebebi yok.
Anlaşmayı yapmana sevindim. Ama o hoca ya da diğer varlıklara güvenip hata yapmanı istemem.

İşin olmadığı zaman, gel yine biz sana elimizden geldiğince destek veririz.

Selametle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...