ermeni bölgesi devamı

DİVANE

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kayanın içi veya altı bir şeyler söyleyebilir ustam. Değerli bakıldı mı? Daire var kayada. Net görünüyor.

Sevgiler.

saftilki

Moderatör
Moderatör
nişane,
o kaya ve istikametini iyi incele

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Sanıyorum ki kayaya giden bir de ince bir patika var. Hayırlısı olsun ustam.

Sevgiler.
ustam tam karşısında başımın belası var beklemeye aldım orayı baya çalıştırdı birinci odaya girdik diğer odaya geçemedik bizde beklemeye aldık buda orası gibi çıkarsa işimiz zor

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
ustam tam karşısında başımın belası var beklemeye aldım orayı baya çalıştırdı birinci odaya girdik diğer odaya geçemedik bizde beklemeye aldık buda orası gibi çıkarsa işimiz zor

Oy oy. Allah kolaylıklar versin. Geniş alana yayılmış kuru otlar düşündürüyor aslında. Mevsimi geldi tabii kurumanın; fakat etrafına göre erken kurumuş gibi.

Sevgiler.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
ustam kayanın köşesinde sinyal var arkasında 2x2 gibi yer var oradada sinyal var çevrede toprak altı üç yer daha var ikisinde sinyal yok

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
ustam kayanın köşesinde sinyal var arkasında 2x2 gibi yer var oradada sinyal var çevrede toprak altı üç yer daha var ikisinde sinyal yok

Sinyallerin derinliğini alabiliyor musun ustam?

Ben en son 70'cm den sinyal aldım ama koca bir metal parçası çıktı. :) Gerçi işleme başlamadan önce demir olduğunu biliyordum.

Sevgiler.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Sinyallerin derinliğini alabiliyor musun ustam?

Ben en son 70'cm den sinyal aldım ama koca bir metal parçası çıktı. :) Gerçi işleme başlamadan önce demir olduğunu biliyordum.

Sevgiler.
şu an için 1 metre ama diğer yer gibi olmasın diye konuyu tartışıp öyle işlem kararı verdim

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tam benzemesede kulpları olan kazan gibi sanki