ermeni bölgesi devamı

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
şu an için 1 metre ama diğer yer gibi olmasın diye konuyu tartışıp öyle işlem kararı verdim

Evet. Ustam şimdi eğer daire son nokta derse; boşluk alabiliyorsan ve aldığın boşluk kaya altı boşluğu değilse; şekil olarak neye benzediğini biliyorsan ve bundan eminsen, derinliğin de var, ne yapman gerektiğini biliyorsun artık.

Ders, deneyim kazanmak iyidir.

Sevgiler.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
evet ustam ben silaha benzettim namlu tarafında bir şey bulamadım ters yön batısında resimdeki kaya var 30 adım civarı

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
evet ustam ben silaha benzettim namlu tarafında bir şey bulamadım ters yön batısında resimdeki kaya var 30 adım civarı

Ustam benzetme yoluna gitmek istemiyorum artık ya. Sen kayaya çıplak gözle baktığın için daha gerçeğini görürsün. Ben olsam daire mi değil mi diye diğer kaya ile uğraşırdım. Sinyalleri de almışken hazır...

Sevgiler.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Ustam benzetme yoluna gitmek istemiyorum artık ya. Sen kayaya çıplak gözle baktığın için daha gerçeğini görürsün. Ben olsam daire mi değil mi diye diğer kaya ile uğraşırdım. Sinyalleri de almışken hazır...

Sevgiler.
öyle yapacağım ustam sevgiler

saftilki

Moderatör
Moderatör
tam karşıda başımın belası derken? ne var evmi?

Pscyhe

Engellendi
Yerin guzel.ustam hayirli olsun ekmek yenir burdan..tespitte yapmissiniz acele etmeden zamani bekleyip en uygun zamanda isleme baslamak lazim