ermeni bölgesi devamı

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Yerin guzel.ustam hayirli olsun ekmek yenir burdan..tespitte yapmissiniz acele etmeden zamani bekleyip en uygun zamanda isleme baslamak lazim
sağolasın ustam bende kaya üzerindeki şekil netleşsin diye bekliyorum saygılar

jeolog

Co Admin
Co Admin
Tahlili nereye yaptirdiniz? Net anlasilmiyor fakat icinde bir kac farkli mineral var. Amphibolite, eklojit. Baska bisey de olabilir.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Tahlili nereye yaptirdiniz? Net anlasilmiyor fakat icinde bir kac farkli mineral var. Amphibolite, eklojit. Baska bisey de olabilir.
sarrafa numune verdik o tahlile gönderdi birşey yok dendi istanbula ermeni sarrafa tanıdık vasıtası ile gönderdik içinde hiç bir maden olmadığı söylendi ustam biz küp içinde 1,5 metrede 300kg toz halinde altın gibi parlıyor test sonucu negatif gelince aldatmaca yapmak için hazırlandığını düşündük saygılar

deli firat

DOĞACI
Dostum bu kayada herhangi bir işlem yaptınmı ben olsam kayanın önunden işaretin oldugu yerde bir mt eşeler kayanın altından kapatma yer varmı bakardım ama tedbirli ve özenli bir şekilde selametlen

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kalp var DİVANE çiçek var bayan mezarı var der işaret Suya yakın der mezar ayrı para ayrı yerde yanyana geçişli . benim fikrim bu yönde gördüğüm işaretler bunu söylüyor .

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konunu yeni gordum kardesim hayirli olsun. Tebit konusunda zaten birsey birakmamissinizdir ustam fakat o resmini paylastiginiz minerali birsekilde elemeniz lazim bu minerali elerseniz isiniz dahada kolaylasacak.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu yerde su olması lazım su bu kayanın ne tarafında kalıyor çeşme olur ufakda olsa suakan bir yer olması gerek aradığın orda .

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Konunu yeni gordum kardesim hayirli olsun. Tebit konusunda zaten birsey birakmamissinizdir ustam fakat o resmini paylastiginiz minerali birsekilde elemeniz lazim bu minerali elerseniz isiniz dahada kolaylasacak.
ustam sizin tavsiyeniz olan alümünyum ve çelik minerali eledi saygılar

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Bu yerde su olması lazım su bu kayanın ne tarafında kalıyor çeşme olur ufakda olsa suakan bir yer olması gerek aradığın orda .
ustam su batıda aşağıdaki ağaçların orda kayanın önünde sinyal var hemen arkasında oda var burdada sinyal var ben işaretin anlamını tam öğrenmek istedim sizleri kıracak veya üzecek hatam olduysa özür dilerim saygılar

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Minerali elediginize sevindim kardesim. Bulabilirsen celik elindeyken sinyal alinan yere birde cati pullarindan kursun olanlar var onuda ucuna takip oyle bak kardesim. Ayrica sizin isaret mahsen oldugu yonunde ve yine gecisler olacak odalara. Genelde butip yerlerde odalarin ilki bos olur ikinci oda doludur. Bolgeye yakin kayalik ve iri yiginli kayalar varsa oda orayada atabilir yada ana kayalar varsa giris oranin alti dan olabilir. Burasi zengin biryer gibi hatta uzaktan cektigin resimde odanin uzeri de durup oyle rwsim cekmissin gibi gorunuyor.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
uzaktan resim çektiğim yerde iki oda var ustam tümsek burası ama değerli sinyali yok