ermeni bölgesi

DİVANE

Moderatör
Moderatör
timur964 ustam yorumun için teşekkür ederim tüneller kesin tespit edildi ama ara ara uzun mesafeli çöküntülerden dolayı biz tepe girişten girdik işaretlediğiniz yeri kontrol ettim ustam ama boşluk ve değerli tespiti alamadım bu çevrede üç yerde boşluk ve değerli tespiti var biri şu anki oda sarı diğer ikisi gümüş işaretlediğiniz yerin sol arkada taşın önü diğer yer resimlerde çıkmamış saygılar

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Kafkaslı dostum söylediklerinin hiçbiri yok sadece odayı yaptığı sivri elle tutulabilen üç adet taş zeminde dolguyu boşaltınca bulduk odanın kuzey tarafına bakar şekilde sivri uçları bir tanesi kırıktı bizim şu an girmeye çalıştığımız yerde bu odayı herhalde kiler gibi kullanmışlar saygılar ustam

DİVANE

Moderatör
Moderatör
poseidon2023 yorumun için teşekkür ederim dostum tekrar kontrol ederim saygılar.

DİVANE

Moderatör
Moderatör
kazama ustam iki odayı ayıran bölüm olduğu için duvar dedim o kısma elleyemiyoruz sıkıntı oluyor örülü taş varmı henüz bilmiyoruz yukarıdan çubuk tespitine göre iki oda derinlik aynı arada 1metrelik bu kısım var onun için duvar dedim saygılar dostum

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Çalıştıgınız yer evet görünen kadarıyla yapma biryer ama işde neresindesiniz yada kaç mtre derinlik ? Sabırlı olun Allah güç kuvvet versin dikkatli olun .Birde resimlerde görünen karşıda büyük bir kaya var .Orasını incelediniz mi ?Alan mezarlık ki etrafta o tip zemin üstünde kayaların içinde de mezar olabilir .

DİVANE

Moderatör
Moderatör
kazama ustam o kayalığı inceledim orada bir emare yok arka tarafında 8 adet mezarlık bölüm var ama değerli yok bu çevrede sadece üç yerde var kardeşim sadece sarı burada algılanıyor tepeden oda zemini 5 metre zeminde 1.5 metredeyiz

DİVANE

Moderatör
Moderatör
kazama ustam o kayalığı inceledim orada bir emare yok arka tarafında 8 adet mezarlık bölüm var ama değerli yok bu çevrede sadece üç yerde var kardeşim sadece sarı burada algılanıyor tepeden oda zemini 5 metre zeminde 1.5 metredeyiz