ermeni bölgesi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli ustam,
Konunuzu bastan sona okudum.

Aklima geleni gonlume duseni soylemek zorundayim.
Benim tahminim tespitte sorun var, eksiklik var.
Aslinda konu anlatimin basindan sonuna dogru her tespit netlesmis gozukuyor. İsleme basladiktan sonra is biraz karismaya baslamis.
Odanin zemininden sonra mal 2.60metrede gozukuyor ve bastiguniz yere vurdugunuzda gup gup bosluk sesi aliyorsunuz.
Bu girdiginiz oda evin zemin kati degil mi?
Zemin katiysa 2.60 derinlik tekrar bir oda demektir, buna da imkansiz demiyorum amma cok zor bir ihtimal.
Kanaatim sudur: islem yapilmasi bir avantaj. Tekrardan cubukla bule olsa tespit isleminin yapilmasi. Elde edulen bilgilerin analiz edilmesi ve eylem planinizin gerekiyorsa buna gore revize edilmesi gerekir. Biraz daha zaman gecerse iyice bikarsiniz, ve islemi bitirirsiniz. Emeklerinize yazik olur.
Ozetle, burayi ilk kez bulmus gibi, beynin yonlendirmesine firsat vermeden, yeniden tespit lazim. En azindan emin olmus olursunuz, atladiginiz bir husus varsa tespit umkanina kavusursunuz.

Allah cc yar ve yardumciniz olsun. Amin.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli ustam kesinlikle BulursamKader25 ustama katılıyorum. Burayı hiç görmemiş gibi tekrar tespitlerini yapmalısınız. Eksik bir şeyler olduğu kanaatindeyim. Özellikle tersi istikamette kapalı bir oda olabilir. Yani normal gördüklerinizin dışında ayrı bir oda. Sinyal alıp işlem yapamadığınız duvarın olduğu odaya üstten girme şansınız varsa üstten girin. Yaptığınız çalışma işaretinizi destekler durumda görünüyor lakin anladığım kadarıyla henüz tek odaya ulaşmış durumdasınız. Gidip amcayı ve taşı bulmuşsunuz keşke resmini çekseydiniz. İşaretlerin arasında kanal var mıydı? Yani kısacası şunu belirtmekte fayda var henüz 1 oda bulunmuş bir diğer odaya bağlantı var ve ya yok ikinci odayı ve kapalı odayı da bulmanız gerekiyor. Diyelim 3 oda da bulundu o zaman elde edilen veya edilmeyene göre devam edip etmeyeceğinize karar verirsiniz. 2. resimdeki kesik kayaya gelince benim gördüğüm şey 3 oda var. işaretin baktığı yönde tümsek var orada boşluk kontrolü ve değerli kontrolü yapmanızı öneririm.Selametle

kabakburgiba

Operatör
kardeşim şimdi iyi oku .önce benim için sizin sağlığınız önemli.neden kendinizi bu kadar zorluyorsunuz anlamadım.bak jeneratör de var.keşke delip önce içersini gözlemleseydiniz. 2 çok aşağılara inmeye başladınız.hemen kendinize gidip bi havalandırma cihazı alınız.ince jelatin hortumlarla (AYGAZ OCAĞI HORTUMU)Aşağıya hava basınız.baret takınız.elektrikli asansör kullanınız.iplen malzemeyi çekmek çok zor olur.düğmeye bas tık yukarda. 3. neden girişten girmediniz.daha az değilmiydi derinlik.merdivende olabilirdi.kontrol ettinizmi.üstten girmek her zaman zordur. zooorrr.neyse olmuş bi kere.ben olsam hiç bu kadar zahmete girmezdim. 2 kişiyle 3 saatte içersini seyrederdim.boşsa dönem soygunu yemişse yalllaaah.

_MystiC_

Yeni Üye
kilise bölgesi
ilk fotoğrafta sanal olarak çizdiğin şekiller mezar işareti