Eşkiya belgelerine son aranan yerleri buldum arkadaşlar

Yörük ali

Aktif Üye
Bir kız çocuğu 2 öküzü nasıl çeker ki acaba bir bilmece mi

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Maşallah onaltı sayfa oku oku bitmedi ama elde yok avuçta yok hesabı olmuş

hvefam

Engellendi
...................

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tenkit

Bilgili Üye
define ruhsatı almak için öncelikle define yeri tespit etmeniz gereklidir. burada radar yada farklı cihaz desteği mutlaka alın yer tespitlerini yaptıktan sonra ruhsat alım çalışmalarını başlatabilirsiniz.

ayrıca siz belge, bölge ve işaretlerinizden bahsetmiyorsunuz sanırım herşey tamam sadece nokta atışı yapacak cihazlara ihtiyacınız var. hakkınızda hayırlısı olsun.
Tespit yaparken yakalanirsa ne olacak

Tenkit

Bilgili Üye
helal olsun kardeş , A dan Z ye bütün işaretleri bulmuşsun, ve yine sıralamayıda A dan Z ye yapmışsın. kaynağın sitedeki EŞKİYA BELGELERİ sanırım. merakla ve hayranlıkla takip edeceğim seni. sanırım sitedekileri makaraya sarıyorum diye düşünüyorsun. neyse, bu kadar emin olduğuna göre bir kaç resim atda özümüz gönlümüz açılsın. hvefam
Arkadas yuzyilin definesini bulmus gibi anlatiyor ama yuz yilin palavrasi oldugu cok aşikâr

sepetkaya

Editör
Yalan dolan 17 sayfa okudum, ÖZET: Eşkıya yerlerini buldum.. bana belgelerin aslı lazım..olan varsa benimle paylaşsın... Ben devletle kazı yapacak ama bana güle güle diyecekler ben napim.. artı bir düzine hakarette cabasi... Amacın ne senin ya...madem buldun eminsin birini kendine ayır çağır devlet babayı ekonomimize can gelsin.. bine perhiz yaaa...

mehmet akif

Yeni Üye
menderes

ustam bana acil ulaş sana danışmam gereken önemli şeyler var