Eşkiya belgelerine son aranan yerleri buldum arkadaşlar

ragıp

Uzman
s.a.dererlİ üstadIm izliyorum elimde kalan bubelgeleri yakinda siteye atacağim çoğu biti az kldi biraz sağlik sorunlaran dolayi geç kaldim .

Saygilar ve sevgiler.
allah, tez zamanda sağlık sıhhat efiyet versin üstadım

konu sahibi ustamızın paylaşımları biraz kafa kurcaladı üstadım
bazı arkadaşlar evet doğru der iken
bazıları da saçmalıyor tarzında konuşmalar oluyor
eşkiya belgeleri konusunda, sen bizlerden çok daha iyisin
o vesile ile görüşünü talep ederiz.

selametle

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emin.estağfurullah en doğrusu ellah cc bilir değerli üstadim sağolun ellah cc hepinizde razi olsun bu kul sizlerde razidir ellah cc sizlerden razi olsun bir cümle gelmiş ve geçmişlerinize (ad)cennetleri nasip eylesin emin.

Saygilar ve sevgiler .

hvefam

Engellendi
Evet az önce yorum yapan arkadaşlar, saçmalamaya devam edecekmisiniz yoksa adam gibi yorum mu yapacaksınız.. Sataşmak veya konuyu bi yerlere saptırmak niyese her sitede var, bunun kimseye bir faydası yok arkadaşlar, herkes seviyeli bir şekilde yorum yapabilir, ama yorumlar seviyesizleşirse olmaz, lütfen..DEĞERLİ KARDEŞİM SİZİ EDEPLİ OLMAYA DAVET EDİYORUM VE ÜSTADLARDAN ÖZÜR DİLEMELİSINIZ (HAYATTA EN DEĞERLİ HAZİNE SEVGİDİR)
Değerli kardeşim, Özür dilemek bir erdemdir, kusur etdiysek affola, lakin yazılanları okumadan bana özür dile demende doğru değil, ben kimseye sataşmıyorum bilakis sataşanlara seviyelerince cevap veriyorum. Bu konuda kimseden çekinmem, kimseye yalakalık ve yaltaklıkda yapmam, Hakedene gereken cevabı veririm, kusura bakma.. Önce bazı arkadaşların edepden mahrum yazılarına bak, sonra bana gel, gerekirse özürde dileriz..

jeolog

Co Admin
Co Admin
Acaba belgelerde adı geçen sembollerin Türkçe çevirisi yapılırken anlamında değiştirme olabileceğini hiç düşünmüşmüydün?

hvefam

Engellendi
Acaba belgelerde adı geçen sembollerin Türkçe çevirisi yapılırken anlamında değiştirme olabileceğini hiç düşünmüşmüydün?
Valla kardeş birde bu yüzden bu belgelerin orijinallerinin arayışı içindeyim, bir paylaşan çıkarsa tabi..

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hvefam DEĞERLİ KARDEŞİM BURASI HODRİ MEYDAN DEĞİL BURASI EDEP,KARDEŞLİK VE DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE BİR PAYLAŞIM SİTESİDİR USLUBUNUZ HOŞUMA GİTMEDİ VE HAKARET İÇERDİĞİ İÇİN ÜZÜR DİLE DEDİM HER NEİSE KONUMUZA DÖNELİM EVET DEDİĞİM GİBİ BURASI BİR PAYLAŞIM SİTESİDİR KİMİN NE BİLGİSİ VARSA BUYRUN EDEP ÇERÇEFESİNDE PAYLAŞSIN BİLMİYEN HERKES FAYDALASIN EVET DEĞERLİ KARDEŞLERIM ELEŞTİRİ VE ÖZ ELEŞRİRİ VAR AMA EDEP ÇERÇEFESINDE OLMALI BİZLER BU YAPMASAK NE ÖĞRETEN ÖĞRETEBİLİR NEDE ÖĞRENEN ÖĞRENİR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

hvefam

Engellendi
Neyse konuyu saptırmayalım...

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
jeolog S.A.DEĞERLİ ÜSTADIM ORJİNAL BELGELER BİRİKİ KİŞİNIN ELİNDE VAR BAŞKA KİMSENİN ELİNDE YOK .
DEĞERLİ ÜSTADIM HEM SEMBOLLER HEMDE İSİM LER DEĞİŞRIRILDI BUNU HERKES BİLİYOR ELİMDE 2000+2006 KALAN BELGELER VAR ONLARI YAZİYORUM YAKINDA SİTEYE ATACAĞIM

SAYGILAR VE SEVGİLER..

hvefam

Engellendi
hvefam DEĞERLİ KARDEŞİM BURASI HODRİ MEYDAN DEĞİL BURASI EDEP,KARDEŞLİK VE DOSTLUK ÇERÇEVESİNDE BİR PAYLAŞIM SİTESİDİR USLUBUNUZ HOŞUMA GİTMEDİ VE HAKARET İÇERDİĞİ İÇİN ÜZÜR DİLE DEDİM HER NEİSE KONUMUZA DÖNELİM EVET DEDİĞİM GİBİ BURASI BİR PAYLAŞIM SİTESİDİR KİMİN NE BİLGİSİ VARSA BUYRUN EDEP ÇERÇEFESİNDE PAYLAŞSIN BİLMİYEN HERKES FAYDALASIN EVET DEĞERLİ KARDEŞLERIM ELEŞTİRİ VE ÖZ ELEŞRİRİ VAR AMA EDEP ÇERÇEFESINDE OLMALI BİZLER BU YAPMASAK NE ÖĞRETEN ÖĞRETEBİLİR NEDE ÖĞRENEN ÖĞRENİR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.
Saygı ve sevgi bizden olsun Nik kardeş, lakin seninde uslubün hiç hoş değil, yazılarını büyük rakamla yazarak gözüme sokmana gerek yok.. Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik..

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hvefam DEĞERLİ KARDEŞİM YAZILARIMIN BÜYÜK OLMSININ SEBEBİ GÖZLERİMİN İYİ GÖRMEMESİDİR GÖZLER İYİ GÖRMİYOR ÖNUN İÇİN BÜTÜN YAZILARIMI BÜYÜK YAZARI .

SAYGILAR VE SEVGİLER.

smiray

Yeni Üye
Kardeşim bu adamı kim engellediyse bence yanlış yapmışsınız sorun nedir? niye böyle olmuş. Adam bulmuş gibi gözüküyor sanki

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kardeşim bu adamı kim engellediyse bence yanlış yapmışsınız sorun nedir? niye böyle olmuş. Adam bulmuş gibi gözüküyor sanki
hemende gitdin ustalar yardımcı olucaklardı . hvefam !!!!