Ev yapılırken 3 metreden çıktı

PİLAVCI

Engellendi
Benim bildiğim camiler yapılır bu taşın çıktığı yerlerin üzerindeki eski yapıya
Kilise nerde

PİLAVCI

Engellendi
Statüsü yüksek mezar sterli
Kesinlikle papaz mezarı
Hiç canlandirmadan üstten resimle güzelce

Bu tas eski kalintinin
Batıya kalan kisminda solda duruyor olması gerek

Bunu daha sonra kaldırın 2.20 in seni yönlendirecek

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Taşın üzerindeki takvim kağıdında 14 eylül yazıyor üzerinden 5 ay geçmiş. Çalışma yapılmadıysa Şu an evin sahibi gömünün üzerinde fosur fosur uyuyor yok eğer sonuca ulaştıysa da Şu an o inşaat yarım kalmıştır adam miamide deniz kenarında inşaata başlamıştır :) ama üstadlarımız bu taşın üzerindeki işaretleri anlatıp bizi bilgi sahibi yaparlarsa biz de onlara bol bol dua eder minnettar kalırız.

R

remuss

Misafir
Birini buldun diğerini benzeri diye mi paylaştın ? yoksa bu site ahalisi ni Bu kadar Cahal görme yav
buldugum iki ayrı taş yazsaydin bari

Ibrahım2

Bilgili Üye
Aile putu aile mezarı genelde temel kazılınca çikıyo bunlar kemikler korunmuşsa kemıkden başka bısey çıkmaz

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
papaz mezarı haç vb şeylerde bulabilirsin ....

harundemir

Member
Eyvallah ustam şimdi bu taş çıktığı yerde ev var bana bölgeden geldi o tarihte güncel resmi ben istedim ama sordum soruştum bi cevap bulamadım en son buraya attım. İki taş farklı bölge Erzurum ben evin sahibiyle konuştum tlf da bu taşlar çıktığında köyden resmi çekenler olmuş bi süre sonra istanbul dan 2 papaz geliyor o taşları göster sana 2 traktör vereyim demiş lakin adam korkmuş kırdım attım demiş şimdi yeğeni kız uğraşıyor bu taşlarla bizede geldi işte. Bizi çağırdılar o bölgeye ama gitmedik izmir Çeşme nire Erzurum nire