Eve bak be

xakrepx

Engellendi
ev güzel ama arama yapılmış gibi duruyo kardeş duvarında yamalar var aynı bende buldum böyle bi ev her tarafını kırıp yama yapmışlar inşallah bişeyler kalmıştır

Gök27

Yeni Üye
Yok bu ev bende 1975den beri; ) çalışmayı ben yaptım altın suyu buldum beze surunce sarı oluyor ;) sonra korktum kapattım çökme olur diye

Şirvan

Operatör
Gök27 fotolaman çok kötü eşik yüksekliğini görsek neye nereye göre 1.5 mt yüksek zemine göre ve merdivenle.ini yorsa resim olsa farazi konuşulmaz net konuşulur

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Evi alan yaşadı.

edirne22

Editör
taş tarihi ev. güzel bir restorasyondan sonra 2 milyon TL nakite hemen satılır...

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
aynı yer için 3 konu açmışsın böyle çok dağınık olmuş sende karıştırırsın bir konu üzerinden gitmelisin daha sağlıklı olur

poseidon2023

Uzman
hayırlı günler kandilimiz kutlu olsun

elimden geleni yaparım sende istediklerimi yaparsan bir yerlere geliriz dört paylaşım yapmışın hepsi ev ile ilgili kime ne yazdın kim ne yazdı bilmiyorum okadar okusam okulu bırakmazdım

istedigim resimler sokaktan evin dış görünüşü giriş kapısı kapıdan ilk adımını attıgın yer bahcade çeşme fırın kuyu tandır büyük agac varsa resimle yoksada bahceyi sagdan sola detayli resim

bahceden evin dış görünümü altkat girişleri ve ilk ayak basılan yer ve karşılarda kiler gibi kullanılan yer varsa ve küçük odacık gibi yer varsa resim

üst kat ilk giriş adımın karşıda yada girişte sag yada sol oda küçük bunları resimlersen ne var varsa nerede bulup yardım ederiz

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Avluda somine varsa resimlermisin kardesim. Buranin ust katin kapisinin acildigi yuksek bahcedede bosluk tesbiti yapilmali.

İhtiyar

Bilgili Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar
Yönetimdeki arkadaşlar, aynı ev için 4 ayrı konu açılmış.Mümkünse konuları birleştirelim.
@şirvan , ragıp , Mirkut , kazama , BulursamKader25 , tatar 26
Ricamdır sayın arkadaşlar .
Saygılar.

Son düzenleme:

Şirvan

Operatör
3 ayrı konunuz birleştirilmiştir

poseidon2023

Uzman
even arkasındaki bahceyi araştır cubuk kullanıyorsan ba