Fikri olan varmi 1

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kapalı bir magrayı bir şekilde açıp girdiniz,
dar girişten sonra geniş bir alana geldiniz
duvarda sag ucu uzun V işareti var uclar tavana bakıyor ama hafif sağa yatık
V işaretinin 2 metre karşısı duvar
işaretin hemen önünde yerde dolgu yapılmış yer var. Birde dikkat çeken yer magra içinde tavanda bir ruh deligi var

bu durumda ne düşünürdünüz ?
resim ekleyecegim konuya!
..........
Mezarla mağaranın ara mesafesinde kaya dibine yerleştirilmiş yuvarlak bir taş olacak.
Taşın göbeğinde ufak oyma haç işareti olacak.
Taşı sökün, altını yarım metre kazın.........
Taşın 1 adım önünü 3 metre derinlikte kazın, 5 metre kaya dibine girin
Dar bir deliktir, dolma devam eder.
Dolmanın sonunda dikine dayalı bir taş çıkacak, taşta haç işareti olacak.
.....
buna benziyor mu
benziyorsa devamını yazayım

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
..........
Mezarla mağaranın ara mesafesinde kaya dibine yerleştirilmiş yuvarlak bir taş olacak.
Taşın göbeğinde ufak oyma haç işareti olacak.
Taşı sökün, altını yarım metre kazın.........
Taşın 1 adım önünü 3 metre derinlikte kazın, 5 metre kaya dibine girin
Dar bir deliktir, dolma devam eder.
Dolmanın sonunda dikine dayalı bir taş çıkacak, taşta haç işareti olacak.
.....
buna benziyor mu
benziyorsa devamını yazayım
mezar nerde ? ))) ona göre magrayla arasını bulalım ))) Sen yaz devamını. Dolma dar bir çukur var ama henüz ne kapak var ne haç ! 6 metre indim dolgudan taban kayaya geldim, henüz dikkatimi bir şey çekmedi ama araştırıyorum her yer çamur gibi işaret varsada başka çamurdan gözükmüyor belki kuruması lazım, kuyu gibi indim aşagı !

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
mezar nerde ? ))) ona göre magrayla arasını bulalım ))) Sen yaz devamını. Dolma dar bir çukur var ama henüz ne kapak var ne haç ! 6 metre indim dolgudan taban kayaya geldim, henüz dikkatimi bir şey çekmedi ama araştırıyorum her yer çamur gibi işaret varsada başka çamurdan gözükmüyor belki kuruması lazım, kuyu gibi indim aşagı !
kayınço bu bir belgeli yerden alıntı
başı ortası ve sonu var yani
benzeyen yer toprak dolgu tünel ve devamında çıkılan oda içindeki dayalı duran
üzerinde işaret bulunan kaya
yerin buna uyuyorsa belge der ki;

Taşı alın, arkasında .... var, değişik mal .... var.

hadi iyisin payımı alırım
:36:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Tamam magrayı yazılanı cizileni boş verelim.
V işareti olan yerde çalışan varmı?
V işareti bana göre internette dolaşan kopya yorumlarla alakasız bir işaret.
Yok mesafedir yok son noktadır yok uzun ucu yön verir yok ucları tarafında git vesaire vesaire
V işaretinde ben bir kaç kez çalıştım ama ortada gezen ifadelerle uyuşmuyordu önceki çalıştıgım yerleri daha sonra yazarım. Sonuca ulaşanda oldu ulaşmayanda.

Burda benim duymak istedigim, birilerinden duyum degil, internette yazıp çizilenler degil. Bizzat tecrube eden varsa lütfen yazsın. Çünkü V işaretinin bu güne kadar yazıp çizilenlerle hiç alakası olmadıgını düşünüyorum. Diger işarerlerin kopya yorumlarında dogruluk payı az cok vardır, Ama V işareti hankkında yanlış çok hatta alakasız yazılar.

internette yazılanı istemiyorum acıp bende okurum )))
Tecrube deneyim yaşayan yazsın lütfen
Tecrübe değil ama şöyle bir bilgi geçebilirim. Denize nazır manzaralı bir yere dikkatli bakıldığında görülebilen V işareti kazımışlardı. V nin her iki ucunun hizasında birer mezar vardi .Sol ucun baktığı mezar 8 m , sağ ucun baktigi 16 m civarında mesafedeydi. Başka yerlerde de V işaretinin mezar olan yerleri belli edecek şekilde kazındığıni gördüm. Benim yaşadığım yerde V yi yakaladığımda ilk seçenek mezarı arardım. Gerisi size kalmış..

Sedegor

Engellendi
kayınço bu bir belgeli yerden alıntı
başı ortası ve sonu var yani
benzeyen yer toprak dolgu tünel ve devamında çıkılan oda içindeki dayalı duran
üzerinde işaret bulunan kaya
yerin buna uyuyorsa belge der ki;

Taşı alın, arkasında .... var, değişik mal .... var.

hadi iyisin payımı alırım
:36:
sen devamını yaz Enişte arkasında önünde ne varmış ))) Dedigin belge buraya ait olmasada bir fikir verebilir.

Benim asıl duymak istedigim V işareti hakkındaki dogru yorum olsada.

Senin dedigin belge bu yorumu belki dogrular. Tahmin etmedigimden degil, lakin tecrube yaşayanla hem fikir olmak ayrı bir şey. Cıkarsa tabi bu tecrubeyi yaşayan.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
sen devamını yaz Enişte arkasında önünde ne varmış ))) Dedigin belge buraya ait olmasada bir fikir verebilir.

Benim asıl duymak istedigim V işareti hakkındaki dogru yorum olsada.

Senin dedigin belge bu yorumu belki dogrular. Tahmin etmedigimden degil, lakin tecrube yaşayanla hem fikir olmak ayrı bir şey. Cıkarsa tabi bu tecrubeyi yaşayan.
kargoyla yolladım kayınço
:D

Helena

Member
Burda member yazıyor diye ya da üye yaziyor diye insanlar bişey bilmiyor mu oluyor netten kopyala yapıştır mi yapıyor burda insanlar yardımcı olmaya çalışıyor k bakma da ukala cevaplar veriyorsun. Sen acaba volcanin geçtiği yerlerden kaç ewfa geçtin kaç şelale inceledin? Nasıl olacak yani git para burda diyip al mi diyecek insanlar sana mağarada v işareti varmış vs vs da foto yuklememissin belki sen aklından uyduruyosun da soruyorsun brn nerden bilim.Kaç antik kentte kaç resmi kazi gördün merak ediyorum allasen ya.kusura bakma ben bu tarz yazını hakaret algıladım. Sedegor

Cann

Editör
Pek fikrim yok mantıklı gelmiyor açıkçası

Sedegor

Engellendi
Helena
istedigin gibi algıla, hatta bu konuda ukalayımdır ! Bildigin varsa yazarsın tesekürkür etmeyi ihmal etmem. Ama bildigin yok maksadın eleştiriyse başka konuya geç.
Bildigin vidyolardan saçma sapan yazanları okumaktan ibaretse yazmayın diye not geçtim.

Yaşadıgın bir tecrube varsa yaz. Yoksa o ima ettiklerini biz okuyup unuttuk tazelemeye gerek yok.

Kusura bakma benim çözüm yolum böyle.

resim vidyo yok yalan diyorsan iftira atıyorsun ))) Hepsi var ekleyecegim konuya tek bir yorum bekliyorum gelmezse sonunda yine ekleyecegim.
Bazen resimler kafa karıştırır. V işaretini hiçmi görmedin bildigin V işte saga yatık duvarda

Adam burda Admindir bir şey bilmez onun görevi her ne kadar bilmek olsada yönetmektir. Düzen saglamaktır. Renkli gördügün hiç kimseye çok bilmiş demiyoruz biz zaten.

Diger adam yıllarını vermiş çok iyidir ama bu gün üye olmuştur ona bilmez diyen çıkmaz. Sen yenisin heralde )))

Son düzenleme:

OZY.YA

Moderatör
Moderatör
v harfi üçgen yıldız pentagram bunlar tehlike tuzak belirtir tuzaklayan da kendine göre torunlarının çözebileceği şekilde iz bırakır ki gelip mallarını aldıklarında sağasalim alabilsinler
geniş yere gelince daha devamı var oranın ama tuzakların çözümü gerek etraflıca araşırma yapın başka işaretlerler de olacaktır tuzaklar halledildikten sonra geniş alandan oda veya odalara giriş yapabilirsiniz bu aşamada önerim kaliteli bir çubuk ve iyi bir kullanıcı

Sedegor

Engellendi
v harfi üçgen yıldız pentagram bunlar tehlike tuzak belirtir tuzaklayan da kendine göre torunlarının çözebileceği şekilde iz bırakır ki gelip mallarını aldıklarında sağasalim alabilsinler
geniş yere gelince daha devamı var oranın ama tuzakların çözümü gerek etraflıca araşırma yapın başka işaretlerler de olacaktır tuzaklar halledildikten sonra geniş alandan oda veya odalara giriş yapabilirsiniz bu aşamada önerim kaliteli bir çubuk ve iyi bir kullanıcı
sagol kardeşim

Helena

Member
?? bu iş çok okuyan mı çok gezen mi bilir o hesaba döndü ama ilahi güldürdün beni akşam akşam.Araştır araştır devam et başarılar dilerim.Allah sana selamet versin sedegor kardeşim