Garett Gti 2500 vs Golden Warrior

kadersiz48

Member
@kadersiz48 Golden Warrior'da yeni bir kampanya başlattılar.Nakit 3.490 tl ye veriyorlar.
Bu aralar ciddi olarak alsam mı almasam mı diye düşünüyordum.Ama yazdıklarınızdan sonra bu düşünceyi rafa kaldırdım.
Tencereyi 40 cm den görüyorsa bu bir facia.
1.5 metre test videosu var bu adamların.Hergün yeni bir video atıyorlar,sık sık ta derinliğe ve ayrıma vurgu yapıyorlar.Eğer durum sizin söylediğiniz gibiyse hepsi hikaye demek ki.Zaten bu zamana kadar usta cihazcıların yerli ürün kullandığını görmedim.
Kendini kanıtlamış markalardan şaşmamak lazım.
Birde diyor ki bu malum firmanın sahibi,bakın bizde cihaz ne kadar ucuz,bu yabancı marka olsa 20 bin liraya satılırdı diyor.
Şaka gibi.
Bu arada cihazın ikiside size mi ait?
2 cihazda bana ait hocam Gareti yeni aldım bu golden varrior yüzünden :D garete alışmaya çalışıyorum kalite olarak tık yok garette ele aldığında hissediyorsun kaliteyi ama golden warrior o videoda ayrım derinlik hepsi yalan dolan benim bu adamlarla bi derdim yok firmayla bi derdim yok ama en basitinden sana şunu deyim ayrım modunda altın parayı elle tutarsan altın diyor toprak altına koyunca değerli diyor çelik diyor değersiz diyor makina kafayı yiyor hele altının yanına bir de bronz para koyun aboo asıl o zaman görün değersiz kıymetli çelik diyor. Tek para toplama işinde fos makina ufak paraları görmüyor anca nal gibi para olacak anca öyle :D 15 20cmden anca alıyor anca lafınıda laf olsun diyerek demiyorum gerçekten anca..

Zayka

Yeni Üye
2 cihazda bana ait hocam Gareti yeni aldım bu golden varrior yüzünden :D garete alışmaya çalışıyorum kalite olarak tık yok garette ele aldığında hissediyorsun kaliteyi ama golden warrior o videoda ayrım derinlik hepsi yalan dolan benim bu adamlarla bi derdim yok firmayla bi derdim yok ama en basitinden sana şunu deyim ayrım modunda altın parayı elle tutarsan altın diyor toprak altına koyunca değerli diyor çelik diyor değersiz diyor makina kafayı yiyor hele altının yanına bir de bronz para koyun aboo asıl o zaman görün değersiz kıymetli çelik diyor. Tek para toplama işinde fos makina ufak paraları görmüyor anca nal gibi para olacak anca öyle :D 15 20cmden anca alıyor anca lafınıda laf olsun diyerek demiyorum gerçekten anca..
Bende golden rain almayı düşünüyorum onu test etme imkanın oldumu ?

kadersiz48

Member
Bende golden rain almayı düşünüyorum onu test etme imkanın oldumu ?
Dostum şöyle deyim bu adam 4700tlye sattığı makina 1300tlye satılan makinalarla hemen hemen aynı derinliği alıyor golden rainde yanılmıyorsam 6700tl falandı bu arkadaşların yaptığı şey bi ekran koyup 100tllik yazılımla makinaya renk katmak onun dışında 1.5 metreden görür diyerekten video çekip paylaşıyorlar her hafta makinayı övmekten başka ağızlarından kelam düşmüyor. 1.5 metre dedikleri makina koca tencereyi 40cmden anca alıyor ucu ucuna anca alıyor. Bu tarz geri dönüşler yapıldığında ise dedikleri şu makinayı bozmuşsunuz makinayı vurmuşsunuz.. Makina elime tertemiz kargosuyla geldi gelir gelmez bahsi geçen derinliği ayarlarını anlatıldığının birebiri olarak yaptım ki zaten makinanın toprak ayarı 5 yaşında çocuğun yapacağı kadar kolay.. Makina 40cmden anca tencereyi alıyor. Metal ayrımı kesinlikle doğru değil. Bununla büyük bir şey bulamazsınız o işi geçin. Ufak tefek para toplayım kafasındaysanız elinize bi horoz alın öttüğü yeri kazın eminim daha fazla şey çıkacaktır. Golden variorla rain arasındada hiç bir fark olduğunu düşünmüyorum. 1300tllik Bounty Hunter ile kıyasladığımızda golden wariorla birebir aynı sonucu aldık :D Ve aralarında bi fark vardı golden warior sapı bi eğilip bi büzülüyorken bounty hunter taş gibi tık gelmeden çalışıyordu Uzun lafın kısası Yaptıkları makinaların ederi golden warior 1000tl golden rain 1500tl malzeme kalitesine gelecek olursak elinize deynek alın siyaha boyayın daha kaliteli bir görünüm olur.

REİSTER

Yeni Üye
Seleymün aleyküm arkadaşlar ben 7 yıl oldu garet 2500 gtı kullanıyorum .
bu garetin püf noktası nedir biliyormusunuz .
1- dedektörle verilen 2 başlığıda bir kenara at kullanma
2- Elipis şeklinde perfonmaz başlık al tak . yer altı canavarı olsun,
makinanın beyni açılıyor 3 misli derinlik artıyor .
3-makinanın pover tuşuna basılı tut kendi ayarlarına gelsın ,
4-Al metalde 10-dakka hafiften gezin bütün ayarlarını otamatik yapar ,
5-Artık saha senindir okside gaza küfe ötmez
6- minerali en iyi ayiran ,öter ama kutu içinde sıkala göstermiyorsa mineraldir
7-kartal gözü ayrı ayrı derin arama başlığı takarsan,
8-Makinayı 3 kere arka arkaya acıp kapıcaksın 4 cüde aç aramaya devam et
9-Bu açma kapama makinanın gizli derinlik formülüdür .
10-bu formülü herkes bilmez ben garet firmasından bilgi aldım.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.

6- minerali en iyi ayiran ,öter ama kutu içinde sıkala göstermiyorsa mineraldir.

***Mineral kutu içinde scala 12 de gösterir.

*** Garrett firması uluslararası kurumsal bir şirkettir.
Dünya standartlarında özel sertifikaları vardır.
Kullanim kılavuzunda yazanin haricinde "özel bir yeteneği " yoktur. Aksi bir durum söz konusu olamaz.

Garrett firmasına ingilizce e-mail atip , kurumsaldan size geri donus yaptıysalar buyrun paylaşın. Dua alırsınız.

Ha yok siz Türkiye deki distribütörlerden bu bilgiyi aldıysanız lütfen geçiniz.

Uzunnn zamandır kullanırım. Fena da kullanmam hani..

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Dostum şöyle deyim bu adam 4700tlye sattığı makina 1300tlye satılan makinalarla hemen hemen aynı derinliği alıyor golden rainde yanılmıyorsam 6700tl falandı bu arkadaşların yaptığı şey bi ekran koyup 100tllik yazılımla makinaya renk katmak onun dışında 1.5 metreden görür diyerekten video çekip paylaşıyorlar her hafta makinayı övmekten başka ağızlarından kelam düşmüyor. 1.5 metre dedikleri makina koca tencereyi 40cmden anca alıyor ucu ucuna anca alıyor. Bu tarz geri dönüşler yapıldığında ise dedikleri şu makinayı bozmuşsunuz makinayı vurmuşsunuz.. Makina elime tertemiz kargosuyla geldi gelir gelmez bahsi geçen derinliği ayarlarını anlatıldığının birebiri olarak yaptım ki zaten makinanın toprak ayarı 5 yaşında çocuğun yapacağı kadar kolay.. Makina 40cmden anca tencereyi alıyor. Metal ayrımı kesinlikle doğru değil. Bununla büyük bir şey bulamazsınız o işi geçin. Ufak tefek para toplayım kafasındaysanız elinize bi horoz alın öttüğü yeri kazın eminim daha fazla şey çıkacaktır. Golden variorla rain arasındada hiç bir fark olduğunu düşünmüyorum. 1300tllik Bounty Hunter ile kıyasladığımızda golden wariorla birebir aynı sonucu aldık :D Ve aralarında bi fark vardı golden warior sapı bi eğilip bi büzülüyorken bounty hunter taş gibi tık gelmeden çalışıyordu Uzun lafın kısası Yaptıkları makinaların ederi golden warior 1000tl golden rain 1500tl malzeme kalitesine gelecek olursak elinize deynek alın siyaha boyayın daha kaliteli bir görünüm olur.
Bahsedilen makinayı bilmem ama "horoz" espirisi çok iyiydi :)
Rast gelsin..

kadersiz48

Member
Ustam benim makina fransadan internet üzerinden geldi yanında yok yok bi dünya içeriği var bu söylediğin elips başlık kutu içeriği olarak mı geliyor yoksa esktra biz mi satın alıcaz