geldim burdayim.tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bizede hoş geldin demek düşer. Ayrıca yönetimdeki arkadaşları bu zor görevde başarılar diliyorum.

Mushap

Editör
Hos geldin kardesim ...varliginiz huzur veriyor

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ustam hoşgeldiniz. Konuya sonradan dahil oldum. Aramızda sizin gibi ustalarımızı görmek bize çok yardımcı olacaktır. Rastgele

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
O zaman gidip gelen ustalarımız hepiniz hoşgeldiniz diyeyim. Grip nezle olmuşum nete giremedim bikaç gün idare ediverin. :)

Moneyman

Bilgili Üye
Define bulsanız sayfa bu kadar uzamazdı eminim:) burada insanlar birbirini tanımasa da güzel bir bağ var üyeler arasında nöronların sinaptik bağlantı kurması gibi gönülden mi bağlı desem maneviyat bağı mı desem umut fakirin ekmeği mi desem ne dersen de:) arada kızgınlıklar kırgınlıklar da olsa bile bu bağlılık bozulmuyor en güzeli de bu herhalde...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Define bulsanız sayfa bu kadar uzamazdı eminim:) burada insanlar birbirini tanımasa da güzel bir bağ var üyeler arasında nöronların sinaptik bağlantı kurması gibi gönülden mi bağlı desem maneviyat bağı mı desem umut fakirin ekmeği mi desem ne dersen de:) arada kızgınlıklar kırgınlıklar da olsa bile bu bağlılık bozulmuyor en güzeli de bu herhalde...
haklisin.....asil define budur.maddisi ise guven veren insanlar ile cabuk olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...