GERÇEK TOSBA ve KORUYUCUSU NEDİR BUNUN YORUMU

Amisos

Bilgili Üye
Bak arkadasinida hemen ön yargılama bence ona da başkası vermiştir oda senden yardım istemiş olabilir.
Bakcaz abim o işe garamanın koyunu sonra çıkar oyunu benim elime geçen haziran 11 2017 kısa çekim video ulaştı bizi bilen bir kardeşimiz ulaştırdı benim evimde ps yasak avuç kadar tab yapmak istediklerimi kısıtlıyor yamak bilen sorun oluyor bazen bizde alan tarama olduğu biliniyor bu gardesimiz bizi önermis yer artvin yaylası sonbahara doğru ortam müsayit olur gidilecek deniyor odin ustam sağ olsun gözümü açtı şimdi iki defa akıllı ve kurnaz olmalıyım ben resim olayını anlattım nasıl çekeceğini belirttim oldu oldu olmadı o zaman yandı keten helvam videosunu sana atam mı abi sorun olurmu şimdiden verdiğim talaşa için ÖZÜR DİLERİM abilerim üstad larım

Mrkn

Member
Amisos ustam,
Zannediyorum "yine mi" dedigimden oturu kirilmissiniz. Maksadim bu degildi hakkinizi helal edin. Lakin bu gorsel son bir aydir bir kaç kez platformda sergilendi. Ne hikmetse hemen hepsi videodan screenleyerek buraya atti ve hic biri detayli resimleri atamadi. Bütün meramimiz ondandir. Umut ederim ki gorselin bulindugu yer sizdedir ve muvaffak olursunuz.
Konuyu uzatmaya gerek yok ustam;
Dort acidan resimlerini yükleyin burada bulunan degerli üstadlarimiz da ferahlasinlar. :)
Allah niyetinize göre versin.

Amisos

Bilgili Üye
@Amisos ustam,
Zannediyorum "yine mi" dedigimden oturu kirilmissiniz. Maksadim bu degildi hakkinizi helal edin. Lakin bu gorsel son bir aydir bir kaç kez platformda sergilendi. Ne hikmetse hemen hepsi videodan screenleyerek buraya atti ve hic biri detayli resimleri atamadi. Bütün meramimiz ondandir. Umut ederim ki gorselin bulindugu yer sizdedir ve muvaffak olursunuz.
Konuyu uzatmaya gerek yok ustam;
Dort acidan resimlerini yükleyin burada bulunan degerli üstadlarimiz da ferahlasinlar. :)
Allah niyetinize göre versin.
Yok aga gönlün rahat olsun ne hakkımız olduki okduysa da helal olsun ahirete kalmasın : )) yinemi derken ben hemen pipiriklendim adama soruyok ki bilgi almak amaç lı birilerine baş vurdunuz mu diyirum yok diyur ben de böyle mort oluyom odin abim sağ olsun yerin içine soktu beni bana gelen kardeşe aynısını izah ettim videoylan olmaz video yetersiz diye belirttim resim işini ben halleddirim dedi arkadaş bakcaz artık ALLAH u alem ne oluyor ne bitiyor vallaha konuyu silecem de yarın iş yerinde ps ye alim de kıymetli yorunlarınızı bilgi kaybolmasın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ugrasmayin, bosuna zaman kaybi oliyor.
10 dakikadir konuyu okiyorum.
Arkadasina kesin olarak baska yerden geldi.
Yahu bu sitenin uyelerinin ayak basmadigi ne kadar yer kaldi ki?
Bu kalitede bir figuru kim gormustur?
Yormayin kendinizi, yeni seferlere acilin.
Her seferin havasi farkli olur.

Amisos

Bilgili Üye
Ugrasmayin, bosuna zaman kaybi oliyor.
10 dakikadir konuyu okiyorum.
Arkadasina kesin olarak baska yerden geldi.
Yahu bu sitenin uyelerinin ayak basmadigi ne kadar yer kaldi ki?
Bu kalitede bir figuru kim gormustur?
Yormayin kendinizi, yeni seferlere acilin.
Her seferin havasi farkli olur.
Tmm abim birde sen kırma kafamı gözümü ben dersimi aldım konu kapansın diye beklerken birde sen deşme yaramı aynen arkadaşıma artvinden direk birinci elden geldiğini biliyorum kısa bir video video yu vatsaptan biride at banada yayinlayalimda herkezler görsün demedi yaaa sana gönderem mi :zuhaha:

BulursamKader25

Tmm abim birde sen kırma kafamı gözümü ben dersimi aldım konu kapansın diye beklerken birde sen deşme yaramı aynen arkadaşıma artvinden direk birinci elden geldiğini biliyorum kısa bir video video yu vatsaptan biride at banada yayinlayalimda herkezler görsün demedi yaaa sana gönderem mi :zuhaha:
Gonderme,
2 numara gozluk var, resimleri zor goruyorum :)))
Gecen sene Taylanda gittim. Orada cok vardi bunlardan. Keske bilseydim bir numune getirirdim :))

2 ay kadar oldu. Yaban Tv. De jeeplerle gezen bir gurup var. Herkes geziyor saniyor amma adamlar hep ayin alanlarinda dolasiyorlar. Artvini gezdikleri programi izledim. Yaylalar sizi bekliyor. Her yer dolu dolu. İmkaniniz varsa internetten o bolumu bulup izleyin. Oralari gezin dolasin. Bos donmezsiniz.

atillacimen77

Yeni Üye
merhabalar Artvinli olarak bole bişe olacağını düşünmüyorum o bölgede . genelde kup yada kilise papas mezarı olur

tarlacıw77

Yeni Üye
@Amisos kardeş bunun resimleri bana daha bayram'da geldi vatandaş diyorki amcamın oğlu çekti,dedimki amcanın oğluna söyle günlük gazete alsın bu işaretin yanına koysun yeniden çeksin ,hemen bana işareti kırdılar dedi.fakat işaret nedense AMASYA'da imiş ARTVİN'de değil anlatabildimmi.işareti gösteren vatandaşı tanımasam dyeceğimki beni deniyor.ama yakınen tanıyorum.oda benim gibi yani amatör bile değil.

BulursamKader25

@BulursamKader25 ustam tayland da ne yaptiniz hayirdır ustam
Kader işte :) Kimin aklına gelir Tayland ve Vietnam...

Kıymetli ustam, ben Toptan ve Perakende işi yapan bir lastiçide çalışıyorum.
Yıllık kotalar var. Sıralamayı tutturunca mal alımı yaptığımız şirketler tatile gönderiyor.
Geçen sene birisi umreye götürdü, evvelki sene de Tayland ve Vietnama gitmek nasip oldu.
Sağolsun benim patron, kendi yerine beni gönderdi.
Bu vesile ile oraları da görmüş olduk.
Lakin bu cennet vatanımız gibisi yok.
Şu an para verseler bir daha gitmem oralara.
Açlıktan ölüyorsun, müslümanın kalacağı yerler değil.
Giderken yanıma aldığım, Büsküvi ve çay-kahve ile ayakta kaldım. :S: