Gerçekten işe yarayan alan tarama çubuğu var mı?

Temha

Yeni Üye
Hepinize iyi günler arkadaşlar, Elinde veya bildiği %100 çalıştığını bilen alan tarama çubuğu var mı ? Test edilmiş olarak örneğin bir tarlada başkasının koyduğu altin ile test ederek veya farklı bir şekilde bunu merak ediyorum.

shovmeks

Member
Çubuk işi karışık mevzu...
Çalışması için önemli olan çubuğun neyden yapıldığı , içine ne konulduğu fln değil.
Çubuk gözlemlediğim kadarıyla ( öyle diyorum çünkü bende de halen çalışmıyor.) bir kere çalıştımı devamı geliyor.
Hangi çubuk olduğu önemli değil eğer çubuk sende gerçekten çalışıyorsa eline iki tel bile aldığında yön verir.
Bunun aksine ben çubuk yaptım içine şunu bunu koydum %100 çalışıyor diyenlere inanma. Ya yalan söylüyordur yada cebinden paranı almaya çalışıyordur.
Çubuk satın almana gerek yok dediğim gibi eğer çalıştırmayı başarabilirsen iki tel bile bi şekilde yön verecektir.
Bu konuda sadece bildiklerimi yazdım sonuçta bende daha tam kullanamıyorum çubukları.
Kullanım konusunda forumdaki diğer konuları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hepinize iyi günler arkadaşlar, Elinde veya bildiği %100 çalıştığını bilen alan tarama çubuğu var mı ? Test edilmiş olarak örneğin bir tarlada başkasının koyduğu altin ile test ederek veya farklı bir şekilde bunu merak ediyorum.
Forumumuzdaki çubukla ilgili konuları okursanız epeyce ilerleme kaydederseniz. Para ile astronomik fiyatlara satılan çubuklara çok itimat etmeyin. maharet çubukta değil kullanan kişidedir. 5-6 mm lik 50 cm boyunda 2 adet bakır eletrik kablosunu L şeklinde bükerek kendiniz denemeye başlayabilirsiniz.

Temha

Yeni Üye
Bir yakınında beyaz altından yapılan 4 tane çubuk var uçları çatal gibi birbirine geçiyor 25 yıl önce Ermeni bir arkadaşından hediye edilmişti çalışması için 2 kişi gerekiyor ve herkeste çalışmıyor maksimum 10 kez tutabiliyorsunuz bende denedim insanda enerji kalmıyor Radyestezi ile alakalı bir şey defalarca test edildi arazide benim merak ettiğim aynı şekilde çalışan çubukları olan varmı? Alım satım alakası yoktur tamamen sohbet amaçlıdır.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
20 yildir cubuk kullanirum.
İlk cubuklarim 4 lu cubuktu.
Bosuna cok islem yaptik.
Zamanla biraktim.
Ve su kanaate vardim;
En uygun cubuk, tek kisinin kullandigi cubuklardir.
Size de tavsiyem bu olur.
İsin bir kismi sitemizde cubukla alakali yazilan yazilarda. Firsatiniz olursa okumakta fayda var.

Temha

Yeni Üye
Okudum ve baktım ama aynisina rastlamadım bu arada çubuklar herkeste çalışmıyor 3-4 kişiden başka calistiran yok başkasında çalışmıyor. 5 gram altını 100 metreden çekerken 100 gramı 500 metreden cekebiliyor. Sahibi için maddi bir değeri yok Ermeni arkadaşının emaneti olarak görür.

shovmeks

Member
Hani kendi üzerimden örnek verecek olursam bu çubukların herkeste çalışmaması mevzusu sadece bahsettiğiniz çubuklara değil bütün çubuklarla alakalı bir şeydir. Artık gerçekten çubuk herkeste çalışmıyor mu yoksa herkeste çalışıyorda çalıştırabilmek mi mevzu orasını bilmiyorum dediğim gibi biraz karışık kimi herkeste çalışmaz diyor kimi de yürümeye mecali olan herkeste çalışır diyor.

Mesela ben çubukların bende halen çalışmadığını sadece istemsiz kas hareketlerim sonucu bir yerlere döndüğünü geçen yaz yaptığım o kadar boşa kazı ve masraftan sonra anladım . Halen elde var sıfır yani :D

Son düzenleme:

Temha

Yeni Üye
İşaretlerden gideceksiniz o zaman yapacak bir şey yok

Dreams

Yeni Üye
İyiymiş Bu işler bu kadar kolaymı

100 metreden 500 metreden görmek

Bizmi geri kaldık yoksa sizmi çok ilerlediniz .

Mineral olayını aşmak kolaymı .

Kimsenin sihirli bir deyneği yok

Öyle bir deynek olsaydı paha biçilemez olurdu.

ragıp

Uzman
İyiymiş Bu işler bu kadar kolaymı

100 metreden 500 metreden görmek

Bizmi geri kaldık yoksa sizmi çok ilerlediniz .

Mineral olayını aşmak kolaymı .

Kimsenin sihirli bir deyneği yok

Öyle bir deynek olsaydı paha biçilemez olurdu.
el elden her daim üstündür ustam
bunu geri kalmışlık olarak nitelendirmek yanlış olur
her maddenin bir kütlesi mevcut
bir frenkansı mevcut
bir de manyeti alanı mevcut

benim alan taramam var, ben sadece aradığımı bulurum
ne mineral, ne de bir başka etken aradığımı bulmama engel olamaz

yukarıdaki yazdıklarımı hele bir düşün
doğruyu bulacaksın

selametle

Dreams

Yeni Üye
İster altın kaplama ister başka bir kaplama

Benim yazım konu sahibine idi sizde 500 geçelim

100 metreden tespit yapabiliyorsanız nediyim

Ben geri kalmışım :)

ragıp

Uzman
İster altın kaplama ister başka bir kaplama

Benim yazım konu sahibine idi sizde 500 geçelim

100 metreden tespit yapabiliyorsanız nediyim

çubuk ile tek tek yaparım ustam,
500 metre abartıdır.
tek tek te kısa mesafe olduğu için
size mesafe zikredemem ama 150 metreyi geçmez.

Ben geri kalmışım :)