gırısı bulamadık yardım

kertenkele

Editör
arkadaslar herkese slm simdi 1 ci resimden 8 resime kadar ayni yer bizim actigimiz yer mihrap icinde yarim mihrap gibi resimde bellimi bilmiyorum asagisi ise mihrabin alt bitimi insan giremez iki karis aralik var ama insan giremez uzun demir soktuk geriye dogru gidiyor alt yuzey tasin dum duz mihrabin onu tas ve kis gidiyor giris nerede olabilir

kertenkele

Editör
sondan uc resim ise işlem yaptığımız yerin hemen yan tarafi son resminde diger tarafi acilmis sandukayi goruyorsunuz ha birde actimiz yerin dibinde delik kaya var delik cay tepsisi kadar son resimdeki kayaya cikinca actimiz yere bakiyor bu taraftan son resimdeki kayaya bakar vaziyette

Moderatör tarafında düzenlendi:

kertenkele

Editör
9 ve 10 resim baska yerde buyuk kare oyma var yaninda dikdortgen cubukla baktim beni baya uzak bi mesafede 60 veya 70 mt uzaginda bi kayaliga geldim ve burda giriste oda ve odada bolmeli uc mezar yani ic sedir arada duvar var ve bu odadan tunel ile baska odaya tunel 10mt var bu odadanda baska odaya 8 mt falan tunel ile bagli ve bu odalar tarla icinde ve odalarin oldugu yerlerde yere gomulu kayalar var bu kisimlari kullanamiyor ciftci diger yerler ekiliyor ilk odanin uzerinde disarda bi kaya var uc adet kanal mevcut dikey sekilde benim gorusum alttaki odada uc olu var diyor gibime geldi birde kare oyma ici derin derinlik aldim odanin abi 14 mt geliyor cubukla arkadas inanmiyor 14 mt olamaz dedi 2 veya 3 mt dedir diyor 14 mt olabilirmi bu mezar cidden girelim dediler ben girmiyorum mezara ulasamayiz diye onlar uc mt diye girecek fazlasina girmezler bosa kurek sallamayim diyorum

kertenkele

Editör
ilk resimde oymadan asagi dogru kanal var birde dikkat ederseniz mihrabin icindende asagi dogru iniyor

kertenkele

Editör
5 ci resmin altı çalıştığımız yer

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1 de şu merdiven gibi duran kayan var o kayanın arkasını ve geniş çevresini gösteren resimlerin varsa da yüklermisin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yine 1 de köstebeklerin eşelediği yerin uzak fotosunu yükleyin .... sanki yanlış yeri eşelenmiş köstebekler .....oranın uzak fotosu varsa iyi olur ..