Gold finder dedektör gercek ten kullanan arkadaşlar varmı

AKINCI46

Yeni Üye
Dm’ye Ne gerek? Bak yazmışım yukarı :)
sadece cihazla ilgili değil belki firmayla ilgili yada başka bir konu hakkında buraya yazmak istemeyen olabilir belki diye o şekilde yazdım. doğru dürüst gerçekten kullanmış biri her türlü yorumlarsa fark etmez benim için burası veya dm. uçan hollandalı arkadaşımında yazdığı gibi pek fazla kullanıcı yorumu yok firmanın cihazları hakkında ama Uğur beyin anlattıkları genel manada samimi geliyor insana adam cihazının iyi kötü herşeyini anlatıyor lakin bana kullanmış bir kaç kişinin yorumu lazım. İnşallah kullanan vardır forumda.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
sadece cihazla ilgili değil belki firmayla ilgili yada başka bir konu hakkında buraya yazmak istemeyen olabilir belki diye o şekilde yazdım. doğru dürüst gerçekten kullanmış biri her türlü yorumlarsa fark etmez benim için burası veya dm. uçan hollandalı arkadaşımında yazdığı gibi pek fazla kullanıcı yorumu yok firmanın cihazları hakkında ama Uğur beyin anlattıkları genel manada samimi geliyor insana adam cihazının iyi kötü herşeyini anlatıyor lakin bana kullanmış bir kaç kişinin yorumu lazım. İnşallah kullanan vardır forumda.
Uğur Tribün'e oynuyor artık.⚽

AKINCI46

Yeni Üye
Dedektör işini, tek tek derinlik bir karış, bu zihniyet ile kabul etmek zorundasınız yoksa çok üzülürsünüz.
peki tek tek olmayan cihazlar ne durumda usta. bu firma üstüne basarak bizim cihazımız derin arama cihazı, tek tek için değil diyor. derinlik ne olur bu cihazlarda ? adamlar videolarda koskoca yağ tenekesini cihaza okutturuyor. o tenekeyi de o derinlikten görsün bir zahmet. bir bilezik yada bir kaç bilezik koyup cihaza okuttukları bir videoya denk gelmedim ben.

karaman 70

Yeni Üye
gold fınner aldım 2019 nısan ayında 4 500 tlye ugur kulacın mersın bayısından makıneyı ögretme destek verıyoz fılan hıkaye gösterdıkelrı surdan acılır kapanır fılan fılan baska bı bok yok makıneye gelınce ne kadarda zemın ayarı yapsanda derıne ındımı yanıltıyor tutmuyor degerlı gösterıyor mınaral cıkıyor mınarelı kapatıyon busefer altın dıyor boş cıkıyor yanı anlıycanız ne tur denersenız deneyın makıne bı işe yaramıyor 70 cm kadar ıyı ama sonrası yok öyle 3 metre 2 metre hıkaye ınanmayız paranıza yazık ugur kulacı ıstanbulu aradım böyle böyle bayınınzden memnun degılız destek yok bısı yok makıne desen dedıgın gıbı cıkmadı dıe agzıma gelenı saydım adamın bana dedıgı tek kelıme sen onu ill basta arama baslıgını cok vurmussun ee dedım makıne bozmusun malmıyız vuracaz ayak hepsı ınanmayın paranıza yazık aldıgımıda kanıtlarım öyle kötulemek amacla fılan yazmıyom ben yandım baskası yanamsın dıe dedım ben karamanda yasıyom yerım yurtdum bellı kanıtı da resımde aldıgıma dahılEkli dosyayı görüntüle 271363Ekli dosyayı görüntüle 271363

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beneditte

Member
gold fınner aldım 2019 nısan ayında 4 500 tlye ugur kulacın mersın bayısından makıneyı ögretme destek verıyoz fılan hıkaye gösterdıkelrı surdan acılır kapanır fılan fılan baska bı bok yok makıneye gelınce ne kadarda zemın ayarı yapsanda derıne ındımı yanıltıyor tutmuyor degerlı gösterıyor mınaral cıkıyor mınarelı kapatıyon busefer altın dıyor boş cıkıyor yanı anlıycanız ne tur denersenız deneyın makıne bı boka yaramıyor 70 cm kadar ıyı ama sonrası yok öyle 3 metre 2 metre hıkaye ınanmayız paranıza yazık ugur kulacı ıstanbulu aradım böyle böyle bayınınzden memnun degılız destek yok bısı yok makıne desen dedıgın gıbı cıkmadı dıe agzıma gelenı saydım adamın bana dedıgı tek kelıme sen onu ill basta arama baslıgını cok vurmussun ee dedım makıne bozmusun amk malmıyız vuracaz ayak hepsı ınanmayın paranıza yazık aldıgımıda kanıtlarım öyle kötulemek amacla fılan yazmıyom ben yandım baskası yanamsın dıe dedım ben karamanda yasıyom yerım yurtdum bellı kanıtı da resımde aldıgıma dahılEkli dosyayı görüntüle 271363Ekli dosyayı görüntüle 271363
Yargı dagitmisin hocam.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Faturası ile birliktemi aldın,
bazı sansürlü argo cümlelerini editledim.

sedocak

Yeni Üye
Dedektörlerin kapasitesi ve kullanım amacı bellidir. Derin ayrımına girerseniz hep kaybedersiniz. Zaten derinede değersiz bir şey konmaz. 1995 yılından beri whites spectrum xlt kullanıyorum ayrıca onlarca marka dedektör kullandım. Altının sinyal yansıması düşüktür bu yüzden sıklıkla gözden kaçar. En güzel sinyali yansıtan gümüş ve bronzdur. Çapı 20 cm büyük olan objeler 70 cm derinlikten tespit edilebilir. Ama ayrıma girerseniz sizi yanıltır.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Uğur Kulaç konuşurken mangalda kül bırakmıyor ama.Yok definecinin yanındayız,definecinin halinden en iyi biz anlarız,bizde definecilikten geliyoruz,20 yıllık firmayız,defineciyi art niyetli dedektör satıcılarına yedirmeyiz,en iyi dedektör bizde,falanda filan.
Demek ki cihazı satana kadar.