Gold finder dedektör gercek ten kullanan arkadaşlar varmı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cihazlar 2-3 metrede altini gormuyor.
Okey.
Cubuk minerale gidiyor.
Okey.
İsaret okuyup yer bulan koca Turkiye de 3-5 kisi.
Okey.
Pagani bilen 5-10 kişi.
Okey.

Bu gomuler
Bu odalar nasil bulunacak..?
Bu millet akarsuya kurek cekiyor o zaman.
Bulanlar nasil buluyor bulduklarini..?
Deneme yanilmaya ne zaman yeter nede finans.

Rizki yazan Allaha cc hamdolsun.

Gerçek dost

Yeni Üye
Selamun aleykum ben aldim 2 sene oldu 3500 almıştım ozman kullandım ama gosterilen gibi degil yani 3 metre 4 metre dedikleri yalan çekmiyor büyük kütle olursa en fazla 1 bucuk çekiyor onun haricinde bi ise yazamıyor ayrımı guzel ben yandım aldim siz yanmayın arkadaşlar bunu her turlu kanıtlarım aldığıma dahil allah sahidim olsun ki beni dinleyin almayin

5fey3U.md.jpg

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleykum ben aldim 2 sene oldu 3500 almıştım ozman kullandım ama gosterilen gibi degil yani 3 metre 4 metre dedikleri yalan çekmiyor büyük kütle olursa en fazla 1 bucuk çekiyor onun haricinde bi ise yazamıyor ayrımı guzel ben yandım aldim siz yanmayın arkadaşlar bunu her turlu kanıtlarım aldığıma dahil allah sahidim olsun ki beni dinleyin almayin

5fey3U.md.jpg
Dünyada 3-4 metre çeken dedektör yok ki zaten.Bu firmanın 3.5 metre test videosu var ama ben inanmıyorum.İnsanları manipüle ediyorlar.1.5 metre den ne kadar büyüklükte ki kütleyi çekiyor?

Ankarali0006

Yeni Üye
Beş para etmez dolandırıcılık işleri uğur elektronik kendi imalatı imiş boş işler o paralara yazık sattığı dedektoru 500 TL'ye veriyorsa al ederi odur illa dedektör alacaksan Avustralya da dedektorle altın arayanları araştır googleden

veziroğlu

Yeni Üye
Ne almamız gerekiyor ustam ayrıca ugur elektronik gold finderi almayalım ı usta
dedektör ve çubuk türleri hepsi de sahtedir bunlar atların ayağından düşen nal çivi toprakta demir ve metal parçalarını tesbit edebilir oda en vazla 30 .40. sm o kadar bu cihaz diye sattıkları para bula biliyorsa kendileri niye bulamıyor.hangi dedektör satıcı nerden para çıkarmiş hepsi de aldatmaca alan tarama dedikleri çubuğu gidin kuyumcunun dükkanın yakınından deneyin anlarsınız sahte olduğunu

Apollon01

Moderatör
Moderatör
dedektör ve çubuk türleri hepsi de sahtedir bunlar atların ayağından düşen nal çivi toprakta demir ve metal parçalarını tesbit edebilir oda en vazla 30 .40. sm o kadar bu cihaz diye sattıkları para bula biliyorsa kendileri niye bulamıyor.hangi dedektör satıcı nerden para çıkarmiş hepsi de aldatmaca alan tarama dedikleri çubuğu gidin kuyumcunun dükkanın yakınından deneyin anlarsınız sahte olduğunu
hepsi demek genelleme olmaz mı? ustam @veziroğlu bulan buldum dermi hiç? en profesyoneller çubuk olmaz ise definecilik olmaz derler hep, haa şu eline çubuk alıp hemen doğru bu işi bilmeden araziye çıkıp mal çıkarmayı düşünenler boşa yorulmasın, çubuğa yıllarını vermiş biri olarak benim iddiam şudur; çubukla bulamayacağınız şey yoktur, su, boşluk, metal, şu da vardır ve yanlıştır, ederi 15-20 tl. olan ve 300-500-1000-2000 - 3000 tl ye çubuk satanlar alanlarınki de yanlıştır, sahtekarlıktır, benim görüşümde budur, iyi akşamlar

Apollon01

Moderatör
Moderatör

bu da mı sahte? tesadüf mü? @veziroğlu ustam,

mayhem

Co Admin
Co Admin
konu neyki :giggle: kullanmaktan kullanmaya değişir .

İBOBABA

Member
Kardeş bilgisizsin madem haddini bil öğren ondan sonra ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kardeş bilgisizsin madem haddini bil öğren ondan sonra yaz milletin beynini s..kme
Müdür 60 mesajından 40 tanesi pmx gold, hayırdır bayisi misin ?
Bu yukardaki mesajın gibi başka mesajların da var, edep sınırlarını aşma.
Milletin bilgisini ölçmek sana mı düştü ? Bir de küfürlü yazıyorsun.

İBOBABA

Member
Müdür 60 mesajından 40 tanesi pmx gold, hayırdır bayisi misin ?
Bu yukardaki mesajın gibi başka mesajların da var, edep sınırlarını aşma.
Milletin bilgisini ölçmek sana mı düştü ? Bir de küfürlü yazıyorsun.
Kardeş denizli deyim bayi de degilim isteyen buyursun gelsin başımın üstünde yeriniz var ben cihaz araştırırken kafayı yedirdiler o sebepten irdeleyerek yardımcı olmaya calısıyorum ilgileniyorum herkesin böyle davranması gerekir sen benimle degil ilgisiz alakasız bencil olanlarla ugraş ki forum icraat yapar hale gelsin