Gördüklerinizi söyleyin

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam şuan elleme bence iki üç yıl sonra toprak kaymasıyla bütün her şey ortaya çıkar :) Sana sadece bir hilti ya da karot yeterli olacak. gidip deler içini görür dişini çeker alırsın inşaEllah :) Alttan bir kere yağmurlar toprağı almaya başladımı devamı gelir diye düşünüyorum. Üzerindeki sert dövülmüş toprak yavaş yavaş çözülmeye başlamış sanırım. Bu iyi bir şey ama takip etmelisin ortaya çıktığı anda alana ilk sen gitmelisin. Ayrıca toprağın sürüklendiği dere yatağında tek tek yapabilirsin. Belki bir harçlık çıkar. Kolay gelsin

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ayrıca bu resim sana ileri ki aşamalarda çok yardımcı olacak detaylar veriyor. Bunu yerinde incelemen çok iyi olacak senin için ustam.
Ekli dosyayı görüntüle 251532

poseidon2023

Uzman
Allah iylini ver sin emii bukadar resmi yüklerken sıkılmadınmı

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Allah iylini ver sin emii bukadar resmi yüklerken sıkılmadınmı

poseidon2023 ustam orası gibi 3 tane daha benzeyen zemin görünen kaya var düz kayalar ... oralar listemde var .. işin daha ilginci görüntülerde uzak kaldığı için ben görüyorum ama fotolarda net belli olmayan 1 yer daha var ... yalnız orasının üzeri otlu ... alakana teşekkür ediyorum ..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
poseidon2023 ustam 1 de ilk başta yazdım hiç 1 işlem hiç-bir çalışma yapmadım diye ... hafta sonu kısmetse önce boşluk tünel mahzen tespitlerine .. ve yüzeysel makina ile bakacam ... kısmet ne göstetecek bakalım ...
Ben de hiç yönlendirme yapmadan kim ne görüyorsa yazmasını istedim ... alan büyük zaman kısıtlı mekan uzak o sebeble hedef odaklı gitmeliyim .

poseidon2023

Uzman
arazi yapısına bakarım ben burdayım diyor kademe kademe devam ediyor ikinçisi de var üçünçüyü göremedim

aga okumayı pek sevmiyom resimleri indiriyom inceliyom gördügümü işaretleyip yüklüyom

sıralı bir birine gecmeli odalar olacak tüneli girişi bulman gerek bulsanda en az altı metreyi göz önüne alman gerek odalar içinde lahitler yoksa cevrede araştır onlar basit olur bi nebze

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
poseidon2023 ustam bizim buradakilere 6 mtre derinlik desem bu iş yatar ... hiç öyle şey dermiyim ... 2 mt deyip o derinliği yedirmem lazım .. tespit edelim de ..

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dere güney tataftan batı tarafına doğru akıyor ..o kısım yukarıya doğru pek yürüyerek çıkılacak türden değil ..