görsel kilise

kağanhan

Yeni Üye
videodaki yer neresi şimdi ustalarım? ben bir şey anlamadım şimdi

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim anladığım kadarı ile burayı bilmiyorsun kulaktan doğma resimlerle sana ulaşmış. Burayla uğraşmanı önermem. Bunlar sahtekarlık kokan hareketler.

kağanhan

Yeni Üye
Şimdi hocam kilisenin fotosunu ben çektim açıkçası video bi şekilde ulaştı ve gönderenler bizim oralarda olduğunu dediler ve yardım istediler aradık ama yeri bulamadık Ben de sizden yardım istedim. Facebook bağlantısını bilmiyordum

murat5164

Bilgili Üye
Kardeşim kaplumbağa ve yılan işareti yeni yapılma sahte.o çevre resimlerinin kaplumbağa resmiyle alakası yok ve bariz ortada
Sana resmi gönderenler yeri bulmaya harcamak için para isteyebilirler bilgin olsun bu sahtekârlara prim vermeyin

Turko

Uzman
Karadeniz sıkıntılı yer bu klise ikizderenin üstünde Anzeri gola da değilmi ? Adamı totosundan vururlar soy ismi Yılmaz olmayana selam bile vermezler orda geçen 10-15 gün önce gittim oralara Ankara Çorum Samsun üzerinden oralarda muhtar ların sancağı dalgalanir . Define işi sadece hayal den ibaret oralarda . Bol şans diliyorum karadenizde özellikle Doğu tarafında define arayacak arkadaşlara.

ragıp

Uzman
@kağanhan

arkadaş gel
konuyu kilise diyelim ve
kilise üzerinden sana yardımlar yağsın
olmaz mı?
kilise ile ilgili
diğer görselleri de paylaş hadi
bak bütün ustalar senin paylaşımını beklerler
kaplumbağa ve yılanı unutalım

selametle

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kardeşim bence ragıp ustamı dinle. Çok güzel bir şey teklif etti. Eğer oyuna gelmek istemiyorsan ve dolandırılmak istemiyorsan ayrıca gerçekten bir şeyler araştırıp bunun sonucunda karlı çıkmak istiyorsan bence de kilise üzerinde çalış. Emeklerin boşa gitmez en azından. Kaç tane kiliseye ait resim varsa yükle görelim. Boşver o sahte kaplumbağa ve yılanı

kağanhan

Yeni Üye
Kilise ile ilgili tüm fotoğrafları gönderecem size arkadaşlar. Kiliseden biraz uzaktayım detaylı iç dış foto yollayacam

kağanhan

Yeni Üye
Ayrıca kaplumbağa işine balıklama atlamadım zaten şüphe ettiğim için buradan sizden yorum istedim. Yardımlarınız için Allah razı olsun