Gorseldir isaretler

mayhem

Co Admin
Co Admin
Güzel görseller emeğinize sağlık . :3: Bu işaretlerin çözümü ne seviyede bilgi verirseniz devam edelim benim gördüğüm kıral var Bu işaretin bu kadar işaretin olduğu bir yerde ne işi var bu beni düşündürdü Tılsım Yok tuzak var buda dereden dolayı su çıkar tılsımlı olur aynı şey :3:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Öküz hilal ve yıldız var gördünmü timur964 usta :3:

16tolga16

Aktif Üye
Güzel görseller emeğinize sağlık . :3: Bu işaretlerin çözümü ne seviyede bilgi verirseniz devam edelim benim gördüğüm kıral var Bu işaretin bu kadar işaretin olduğu bir yerde ne işi var bu beni düşündürdü Tılsım Yok tuzak var buda dereden dolayı su çıkar tılsımlı olur aynı şey :3:

mayhem ustam burada calisma yok.Benim bildigim bir bölge degil.Suanki haliyle yasam alanina uzak bir bolge.20 metre asagida dere var sik agaclik bir alan sadece gorsel olan aciklik.Söylemler bu şekilde ben arkadaşaEkli dosyayı görüntüle 186416 bu alani taramasini soyledim ve gordugum isaretlerden dolayida tehlikeli bir yer oldugunu ifade ettim.Saygilar..

avcıkartal1

Aktif Üye
yıldız son işarettir diye biliyorum v işaretini ermeniler kullanır. geometrik bilginiz fazla olması gerekir. ermeni işaretleri de en az 8-10 metre derinlik ifade eder işiniz zor. dere kenarında üç harfliler yaşar. bize aslan sesinin on katı şiddetiyle bağırmıştı. korkudan dizlerimizin üzerine basamadık. kesinlikle gece gitmeyin