Gümüş Çubuk 57%

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Selam Apollon ustam

1020 XFC® | Castolin Eutectic

Lakin Kadmiyum oranı 0

Sayfanın en altında burayı tıkla. Açılan Dosyanın aşağısında Kalınlıkları ve uzunlukları yazar
castolin-1020-1020F-1020XFC-cadmiumfrei-hartlote-hartlot.pdf

orkun ustam teşekkürler ilginize, inşallah hayırlısı olur , bir arkadaşım var Tır şoförü Almanya ya gidiyor devamlı ona söyledim birazdan görüşeceğim bu konuyu, en kötüsü kanserojen olması bu kaynak telindeki kadmiyumda,yoksa güzel iş yapıyor

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çubuk ta başarılı olan insanlar var fakat gecen izlediğim bir videoda sadece alan tarama amaçlı kullanılabileceğini net olarak adam göstermiş... çapraz oluyor ama makina ile tuttuğunda 50 cm farklı cıkıyor malzeme.. buna dikkat edelim boşa işçilik olmasın

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
çubuk ta başarılı olan insanlar var fakat gecen izlediğim bir videoda sadece alan tarama amaçlı kullanılabileceğini net olarak adam göstermiş... çapraz oluyor ama makina ile tuttuğunda 50 cm farklı cıkıyor malzeme.. buna dikkat edelim boşa işçilik olmasın
ustam 40cm sapmalar normaldir.bu derinliklede orantılıdır aslında.ne kadr derin okadr sapma.kullanan arkadaşların bu aşmış olması lazım aslında..bayram abinin test test diye bağırmasının sebebi aslında bunlar...

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@BulursamKader25 ustam gümüş harici ne tavsiye edersiniz? Boşluk ve metal için?
bu soruna cevap yazayım ustam kzmkzm , gümüş ten sonra aliminyum kardeşim, eline sadece aliminyum çubuk al avuç içinde bişe olmasın sana sadece boşluk bulacak, yine aliminyum çubuk elde sağavuç içinde paslanmaz çelik malzeme olacak (mıknatıs tutmayan) çelik yüzük olabilir, ama mıknatıs tutmayacak, bu defa rol değişeccek sana bütün metalleri bulacaktır, altın gümüş bronz bakır gümüş en güzel çubuk bu aslında , arazide ben aliminyum çubuk ve çelik yüzük kullanıyorum, bişe yakalarsam gümüş ile ayırt ediyorum, kolay gelsin başarılar

Gölge8206

Yeni Üye
Ustam ben her ikisi için kullanıyorum pirinç çubuk gibi herşeye gitmiyor boşluk içinde kullanabilirsiniz ben ilk önce bakırla başladım sonra pirinç ama gümüş çubuk bentonit ve neodyum mıknatısla kullandigimda kas yapmaktan kurtuldum çok şükür
Neodyum mıknatıslar çubugun tam olarak neresine nasıl yapıcaz bi görsel varmı ustam

amora

Member