gumus levha ile define bulmak

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır ustam böyle bi konu açıp bizlere farklı alanlarda bilgi alış verişinde bulunmamızı sağladığınız için ayrıca size teşekkür ederim :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam böyle bi konu açıp bizlere farklı alanlarda bilgi alış verişinde bulunmamızı sağladığınız için ayrıca size teşekkür ederim :)
ustam amacim tamda bu.. kokteyl seklinde.hem renkli hem sosyal hem bilimsel.ortamlardan bizi ilgilendiren her konuyu gundem yapiyomkii.icinden alalim bunyeye lazim olanlari..arge linkinde.arkeo jeofizigin ekmegini nasil yeriz konusu var..uygulamasi pahali bize gore ama yontem muthis

RuhAdam

Yeni Üye
şim bunu burda paylaştın eyvallah emeğine sağlık
paylaşmakta ve bılgı elısverısınde bulunmak ıyıdır hoştur
lakin bu işlevi yapa bilecek işin ehli var mı ?
var :) peki bunu yapacak kişiye itibar varmı :) YOK

Her kimki böyle temkinler için
ben şöyle yaparım böyle yaparım der ise o adam BOŞ adam
bu temkını bılıpte yapacak insanın ahireti nicedir kendı senden benden cok daha iyi bilir

size bir soru siz siz olsanız dünyevi varlık mal mülk için ahiretinizi yakarmısınız ?
Merhaba Üstadlar,

Kamhi Leonard Üstadın üstte paylaşmış olduğu yazıdan; böyle bir şeyi yapmanın (Gümüş levha ile...) büyü kadar büyük bir günah olduğunu mu anlamalıyım? Yani ne demek ahiret hayatımızı yakmak. Eğer öyle ise yere batsın (batmışta zaten) parası da, definesi de malı mülkü de... Hiç yapmayalım. Denemek bile istemem.

Kısacası böyle bir şeyi yapmak bu denli ( Ahiret hayatı yakmak) günah mı? Lütfen Üstadlar cevap veriniz, yoksa ben mi yanlış anladım?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Merhaba Üstadlar,

Kamhi Leonard Üstadın üstte paylaşmış olduğu yazıdan; böyle bir şeyi yapmanın (Gümüş levha ile...) büyü kadar büyük bir günah olduğunu mu anlamalıyım? Yani ne demek ahiret hayatımızı yakmak. Eğer öyle ise yere batsın (batmışta zaten) parası da, definesi de malı mülkü de... Hiç yapmayalım. Denemek bile istemem.

Kısacası böyle bir şeyi yapmak bu denli ( Ahiret hayatı yakmak) günah mı? Lütfen Üstadlar cevap veriniz, yoksa ben mi yanlış anladım?
ustam herkesin hayata bakis acisi farklidir..o yaziya gore tum gomu tespitine gidip sekil semal ortam yapan hocalarin ahireti bitti demekki..herifler cortayi cekti yanii.bana gore. diini sosyal ahlaki olarak.aykiri olmayan her yontemi denerim.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
ustam amacim tamda bu.. kokteyl seklinde.hem renkli hem sosyal hem bilimsel.ortamlardan bizi ilgilendiren her konuyu gundem yapiyomkii.icinden alalim bunyeye lazim olanlari..arge linkinde.arkeo jeofizigin ekmegini nasil yeriz konusu var..uygulamasi pahali bize gore ama yontem muthis
Eyvallah ustam. İyi yapmışınıs.