Güneş üçgen ?

sepetkaya

Editör
Üstad hoş geldin, o üçken taşla güneşin doğaya verdiği doğal güzellik diyorum...oymalara itirazım yok, fotoları ve araziyi görsellesende baksak mezarları nerede, ustalarım nereyi çizecek bakalım...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Müthiş. Doğal falan değildir. Detaylı bir fotoğraflama yapınız. Geriden genişten. Kiliseye olan uzaklığı kaynak suyuna olan yakınlığı. Bütün emareleri fotoğraflayınız. Sunaklar ile bunun bağı yok. Alttaki toprağı eşelediniz mi biraz farklı renkte bir taş Kaya var mı ?

sepetkaya

Editör
Müthiş. Doğal falan değildir. Detaylı bir fotoğraflama yapınız. Geriden genişten. Kiliseye olan uzaklığı kaynak suyuna olan yakınlığı. Bütün emareleri fotoğraflayınız. Sunaklar ile bunun bağı yok. Alttaki toprağı eşelediniz mi biraz farklı renkte bir taş Kaya var mı ?
Ustam anlattiklariniz heyecan verici, umuyorum ki söylediğiniz gibi emareler olur ve arkadaşımız nasiplenir inşallah...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ustam anlattiklariniz heyecan verici, umuyorum ki söylediğiniz gibi emareler olur ve arkadaşımız nasiplenir inşallah...
bismillah daha bir şey anlatmadım ustam :))
ama altta beyaz hafif tıraşlı bir Kaya var derse bak o zaman konu sahibi nasıl şov yapıyor :))
gerçi biz bazen nokta atışı veriyoruz bir daha da ne uğruyorlar ne de bir teşekkür ediyorlar. En azından içlerinde Allah razı olsun diyorlardır diye umuyoruz ama en iyisini Allah bilir..

sepetkaya

Editör
bismillah daha bir şey anlatmadım ustam :))
ama altta beyaz hafif tıraşlı bir Kaya var derse bak o zaman konu sahibi nasıl şov yapıyor :))
gerçi biz bazen nokta atışı veriyoruz bir daha da ne uğruyorlar ne de bir teşekkür ediyorlar. En azından içlerinde Allah razı olsun diyorlardır diye umuyoruz ama en iyisini Allah bilir..
Takipteyiz ustam inşallah, özelden en azından Allah razı olsun derse kâfi zaten, "traşlı kaya var ustam" derse bu zaten son mesajı olur heralde..,:)

Serbey

Yeni Üye
Bizim bölge biraz araştırmaya değer sadece bir noktaya odaklı değiliz ihtiyaç duyduğumuz konu bilgi açlığıdır yönlendirici bilgiler alıp sonuçları paylaşmak isteriz olumlu yada olumsuz ama şimdiden teşekkürler ediyorum

deli firat

DOĞACI
G ışığının vurduğu kayanın önünden ikiyeiki eşele bir veye biryermide kayanın içine giden sonu güzel bir yol olaçak varsa selam yola bize selametle

karakartal88

Aktif Üye
Çevresinde bi ara örme kuru bir duvar olması gerekir kapalı oradan hesapla odaya giriş ve tünel var.en basiti 5 mm kalınlığında L şeklinde pirinç çubuk al eline sag eline boş bir çakmak al temas ettir.boslugu girişi inşaallah bulursun.ben denedim net boşluk veriyo.kolay gelsin

dersu

Bilgili Üye

Herşey güzel görünüyor, konunuzun peşini bırakmayın, foruma bir göz atıp ustaları etiketleyin gözden kaçıp zayi olmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dersu

Bilgili Üye
Meraktan soruyorum yanlış anlamayın, bir başka konuda aynı kişiler aynı şekilde etiketlenmişti, oradan kopyalayıp mı yapıştırdınız, eğer öyle ise pratik zeka ve takip saygıyı hak eder ve her türlü sonuca ulaşır tebrikler. Yoksa mükerrer bir durum mu var?