gürgen ağacı yakınında

Sakaryali541

Member
çıkan demir parçasının resmini attım bıçağa benziyor yarısı kırılmış heralde kazarken kırılmış olabilir

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çıkardığın kemikler hayvan kemigi. kazdığın alan halk mezarlığı ve yaşam alanı. bulacağın şeyler değerli olmaz. belki tek para bulabilirsin. dedektörle tara. oda şeklinde olmayan mezarlarla uğraşma.

Sakaryali541

Member
Bozoklu ağaç ortalama 300 senelik yaşlı tek bir ağaç internette okuduğum yazilarda güneydoğu tarafina 7 adimda olur vs. Yazdığı için kazdim onlar çıktı bende dedektör vs yok anlayacağın şansa kazdım bu emaraler çıkınca buraya attım bilgi almak amaclı yoksa defineci değilim baba evinin bahçesi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İyi bir cihaz denkgelene kadar bosuna ugrasmayiniz derim.

ONCE TESPİT - SONRA İŞLEM

Tespit icin de saglam.bir cihaz gerekir.
Cubukcu demedim.
Zira burasi, kup parcalarindan dolayi tespiti zor bir yerdir. Cubugu cok yaniltir.

poseidon2023

Uzman
agacın önündeki evi yaparken bir şeyler cıkmadımı

Son düzenleme:

Sakaryali541

Member
agacın önündeki evi yaparken bir şeyler cıkmadımı
Yok o alan akrabanin ağaçlardan beri bana ait o bina yaparken bişey çıkmadı sadece o ağaç çok eski diğer ağaçlar sonradan dikilme ben internetteki okuduklarima gore kazdim onlar cikinca dedektor buldum adam geldi dandik bi dedektor öttü kaz dedi gitti sonra o demir çıktı kazdigim yerin ustarafina ve agaca dogru ötüyor demir çıkınca kapattim kemikler insan kemiğimi ve altin varsa neresindedik

Munzur

Member
Kreamasyon uygulayan bir medeniyet yaşamıştır orda..ayrıca her gördüğün küp kırıkları vs altın var intibaasi doğurmaz. Bir heykel bulursun 5 kilo altın parası eder bide bu açıdan bak ve tarif ettiğim gibi resimler yükle gel konunun altına gunceldir yaz herturlu yürüruz.bu haliyle.bukadar fikir olur
Bırak 5 kilo'yu 1 kilo bulsam eve kadar halay çekerek giderim..

poseidon2023

Uzman
senin deyilse salla gitsin dedektör sürülen tarlaya bakarsın bir karış iner ve demire iyi öter birde böyle paslı olunca

iki ev yapmışınız köşeler görünüyor temeller derin deyil sanırım

mısırların oldugu yerde birşeyler var resimleri cektigin yer ve daha üstünde birşeyler olmalı

ya tekrar resimle bakayım yada cubuk kullanan varsa ona söyle baksın yada sen ögren

Sakaryali541

Member
senin deyilse salla gitsin dedektör sürülen tarlaya bakarsın bir karış iner ve demire iyi öter birde böyle paslı olunca

iki ev yapmışınız köşeler görünüyor temeller derin deyil sanırım

mısırların oldugu yerde birşeyler var resimleri cektigin yer ve daha üstünde birşeyler olmalı

ya tekrar resimle bakayım yada cubuk kullanan varsa ona söyle baksın yada sen ögren
Mısırların olduğu yerdede küp parçaları çıkıyor bu alan mezarlık mı acaba ama bu ağaç tek burda ve mısırların alt tarafında 100 metre ileride dere batıyor bu ağacın etrafıda birşeyler olmalı bence ağaç 300 senelik rahat var diyordu rahmetli dedem mısırların olduğu yerde birşeyler var yazmışsın ne var tam olarak nerde? Ve resimleri çektiğim yerde ne var