Güzel Sunu nişi. Doğru Yönde miyiz acaba? Ustalar lutfen yardım..

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu Kaya'nın ve işaretin arka kısmının iyi araştır bu bölgede bu işaretin aynundan yine olacak

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Nişin üst tarafı sola hafif yatık ustam. kazama ve diğer ustalarıma katılıyorum. Ayrıca kayada akrep var bu bayan mezarı ve zehir der. İçeriye maskesiz ve tedbirsiz kesinlikle girmeyin derim. Selametle

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Calisilan yerde bosluk degilde direk metal algilamis iseniz yeriniz supheye girer. Oyugun sag ustu yon vermis dort bir cepheden hem kayayi hemde cevresinj gorebilecegimjz sekilde resimleme yapabilirmisiniz. Burada tunelle gidilen mezar odasi oldugunu dusunuyorum, resme gore yamac hangi tarafa dusuyor ve buraya uzakligi nekadardir bilgi verebilirmisiniz kardesim. Selametle kalin

bingöllü

Yeni Üye
karşıdabişey olmaz ya kendisinde yada kazdıgınız yerdir uzakda aramayın

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Isaretli kayanin az acigindan etrafindan agir adimlarla gecerseniz tuneli yakalayacaginizi umuyorum kardesim. Burada direk malzemeyi topraga atmasina ihtimal dahi vermiyorum, en kotu ihtimal mezar olur

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
usdam burada boşluk bakmanı öneririm. az geriden varsa fotosu usdalar da bi bakar.

Karşısında bu var murattırosso hKayanın kendisinde olmadığına göre karşısında olmalı. Kaya yada zemin altı olabilir.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 146655
arkadaşım öncelikle kolay gelsin ustalarımızınn dediği gibi nişin hemen yakınlarında boşluk bakılmalı önce ilk kayayı arama işinibitirdikten sonra köstebeklerin eşelediği yerlere bakın ...

ben şöyle 1 şey farkettim bu kayanın üst kısımları özellikle yapılmış horasan gibi meftayı üstten defnedip kapağını kapattıktan sonra üzerine horasan yapılmış gibi ...

kayanın üzerindende yoklama yapmanızı tavsiye edeceğim .... rast gele

Karabulut

Operatör
Uçmuş ustaya katılıyorum benimde ilk dikkatimi çeken kaya üzeri oldu kare oymayıda kaya üzeri uygun oadığı için kayanin anlına yapmış olabilirler