• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Güzellik, yorum sizlerin ustalar!

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu resimleri iki gün önce doğa yürüyüşü yaparken çektim, bunların hepsi aynı yer mevkii olarak, en alt orta kesim ve zirvedekiler; bu dikilitaşlar ve taşların şekilleri birşeyler anlatıyor ama, ne anlatıyor? sizlerin görüşü nedir? almak isterim abilerim.... hepinizden Allah razı olsun, kolay gelsin
[MENTION=12913]timur964[/MENTION] @bozoklu @kazama @uçmuş @dardanos @adil_e @Keskingöz @Feda @alaçamlı @BulursamKader25

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
X koyduğum yerdeki odayı tespit et inşallah. aşağı doğru da bir tünel var sanırım kayalığın altına doğru. Rast gele.CIMG0207.jpg

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
X koyduğum yerdeki odayı tespit et inşallah. aşağı doğru da bir tünel var sanırım kayalığın altına doğru. Rast gele.Ekli dosyayı görüntüle 216938
icraate geçse dişimi kıracağım: ))
habire doğa yürüşüyü yapıyor arkadaşım. Bir alan var idi bir kaç basit girişi olan oraya yönelmelisin.

Bir daha da çay yapmadan yorum istemeyesin : ))

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
icraate geçse dişimi kıracağım: ))
habire doğa yürüşüyü yapıyor arkadaşım. Bir alan var idi bir kaç basit girişi olan oraya yönelmelisin.

Bir daha da çay yapmadan yorum istemeyesin : ))
kahkaha ustam bennim; @Keskingöz niye dişini kıracan; çok pahalı diş yaptırmak, yeni implant yaptırdım çok para verdim, buraları sen bilirsin gel buyur abicim, burası güneydoğu, Ermenilerin en eski ve en uzun yaşadıkları yerler, hiçbiri yerde kalmaz inşallah, araştırmaya devam, buralara bedava gitmem merak etme, malum çok sıcaktı, şimdi güzel havalar, çay nedir ki? senin emrin olur;
@bozoklu ustam çubuk da boşluğum on numaraddır, inşallah bakacağım abicim, çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16835]bozoklu[/MENTION] ustam senin taşları da toparlıyorum, renkli, kristal, çok ilginç olanlar var, güzel bir koleksiyon gönderirim inşallah, bilgin olsun

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Teşekkür ederim. eline sağlık

timur964

konularim
Süper Moderatör
YIĞMA.jpgyiğma gibi duruor aklinda olsun

timur964

konularim
Süper Moderatör
KELLE.jpgburdan bakinca görunenler neler acaba

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
1539806117869.jpg ustam bu alan da çökme var bi boşluk yap derim bol şans rastgele

Ares-xl

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Oh oh maşallah hasını bulmuşsun kardeş:)

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
S.a.S.a değerli kardeşim doğala benziyor kendisini bir yokla boşluk bak yada yapıştırılmış dizilmiş taşlara bak başka bir şey görünemiyor ermeni gömüleri en az 4 metremdedir en az.
Saygılar ve sevgiler.

Ares-xl

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19655]Efendi51[/MENTION] hocam en üstteki devedir .hörgüçlerini bir tıkla.tam karşısında( 10-40 adım) bir işaret daha olmalı .bu fotograflara göre oda deveye benzetilmiş taş .onun etrafında boşluk ara.
Bu bir ermeni işiyse etrafnda mutlaka istavroz olmalı ufak .Deve yüküyle inşallah:)

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=7531]may77[/MENTION] [MENTION=13886]toyalp[/MENTION] [MENTION=20021]_Mithra_[/MENTION] ustalar sizin yorumlarınız da hoşuma gider kolay gelsin

adil_e

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
CIMG0209.jpg

arkadaşım burda tahrip edilmiş insan figürleri var. kutsal kabul edilen biyer yada çok güzel bir mezar gizlenmiş olduğunu düşünüyorum. resmin işaretlenmemiş halini büyütüp bi bak söylediğim yerlere