Güzellik, yorum sizlerin ustalar!

Mfgokalp

Yeni Üye
kardeş doğacı yız bunlar rast geldi şükür, gördüğünüz bişe varsa iÈ™aretleyin Allah razi olsun, ilginize teşekkürler
Burda üstadlar varken şahsen benim yorum yapmam karşımdaki insanın aklını karıştırmaktan öteye gitmez.Ama yorum yerine bir hayır duası ederim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Efendi51.....

Sağ olsunlar bütün ustalarımız bu senin yer ile ilgili her detayı anlatmışlar bize bir şey kalmamış

ustamız en ince konuya değinmiş zaten . Kim bilir ne kadar eki bir mazisi var bu yerin. Evet burası bir anıt Ve bir hüznü anlatıyor oradaki kral ve kraliçenin hüznü . kraliçe kralın omuzuna yaslanmış ve hüzünlü . Buradaki sanatkar o döneme göre çok iyi imiş gerçekten. Ve ben burada değerli kişilerin mezarları var diyorum Amma güç işe benziyor dostum. Bunlar medeniyet işleri ve zor işler kim bilir ne kadar derindir
Ekli dosyayı görüntüle 217244

The Thing

C*
Süper Moderatör
Girişini bulmak zor buranın adamın ömrünü yer bitirir,tünelli ve tuzaklı, odaya götürür seni.

Efendi51

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 217655 usta burda boşluk baktın mı yerdeki taşlar dizili ot bitmez ve çökme var boşluk yap derim rastgele inşallah
Cann ustam tamam öncede aynı yeri çizmiştiniz, elinize sağlık fazla göze batmadan buraları zaman zaman kontrol edecez ustam, inşallah hayırlısı, çubukla boşluk çok iyi bakkarız inşallah, elinize sağlık kolay gelsin